Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

25 RZECZY, O KTÓRYCH MYŚLI KOBIETA PODCZAS SEKSU Z NOWYM PARTNEREM

27.wrzesień 2016
25 RZECZY, O KTÓRYCH MYŚLI KOBIETA PODCZAS SEKSU Z NOWYM PARTNEREM

Mało kiedy czujemy się na tyle rozluźnieni podczas pierwszego zbliżenia z nowym partnerem, abyśmy mogli skupić się tylko na tym jednym momencie. Zazwyczaj krąży nam po głowie milion myśli. Jakie myśli kłębią się w kobiecej głowie? Tego się dowiesz z naszego artykułu.

W filmach pierwszy seks z nowym partnerem zawsze prezentuje się jako łatwy i beztroski, wręcz idealny. W prawdziwym życiu nie każdy ma takie szczęście i nierzadko nie unikniemy wpadki. Życie to nie film, z tym musimy się liczyć, jak to zatem wygląda naprawdę?

Kiedy poznasz kogoś nowego, może być różnie – raz łatwiej, raz trudniej. Postaraj się odkryć wszystkie jego pozytywne i negatywne strony. Nie pomiń jego/jej zainteresowań, przyzwyczajeń (tych dobrych i złych) oraz... Tak, tego co lubi robić w łóżku. Prędzej, czy później zaczniecie o tym rozmawiać. Nadejdzie również ta chwila, kiedy zaczniecie seks uprawiać. Zatem skoro już u tego jesteśmy...

Też jest tak zdenerwowany jak ja? Mam nadzieję, że tak.

To zawsze będzie PIERWSZY RAZ, nawet jeżeli przez moje łóżko przewinęło się już paru mężczyzn. I gdybym miała w sobie niezliczoną ilość alkoholu, nie byłabym mniej zdenerwowana.

Hmm, całujemy się... Powinnam go TAM dotknąć?

Oh. Jest duży!

Tak, zwracamy uwagę na wielkość, ale nie oceniamy jej. Nie wszystkie kobiety lubią duże penisy, z wielu powodów (chociażby z powodu bólu), ale każda kobieta zwróci na to uwagę.

To samo można powiedzieć o jego jądrach.

Każde są inne, kobiety mają tego świadomość.

I o zaroście.

Niektórzy mężczyźni ukrywają pod bokserkami prawdziwy gąszcz, a inny są jeszcze gładsi niż kobieta (przez co kobieta czuje się poniżona). Wszystko zależy od tego, co kobieta preferuje, co się jej bardziej podoba i na podstawie tego będzie „oceniać” i wprowadzać ewentualne zmiany.

Proszę nie, nie zanoś mnie do sypialni.

Nas kobiety nie interesuje jak dużo czasu spędzasz na siłowni i jak bardzo jesteś dzięki temu silny. Po prostu kiedy niesiecie nas pół-nagie, niezbyt dobrze oświetlonym korytarzem, a my musimy was nawigować, nie czujemy się najlepiej. Tego rodzaju pomysły nigdy nie kończą się dobrze!

Dzięki bogu, nareszcie jestem w pozycji horyzontalnej.

... I możemy kontynuować to, co robiliśmy, tylko że w lepszej pozycji. Tej najlepszej pozycji.

Jest nurkiem, czy co?

Niektórzy mężczyźni potrafią wstrzymać oddech na naprawdę bardzo długo... Nie żeby to było coś złego, wręcz przeciwnie...

Nie zostały mi tam gdzieś jakieś włoski...?

25 rzeczy o których myśli kobieta podczas seksu

Czuję się świetnie, czuję się świetnie...

Czytaj: Czuję się strasznie.

Życzę sobie, aby zgasił światło i przestał analizować moją waginę... I żeby zaczął wreszcie coś robić.

Prezerwatywy!

Mam je wyciągnąć ja? Nie powinien tego zrobić on?

Fizyka kwantowa

Tak, naprawdę podczas seksu można myśleć o fizyce kwantowej. Jak? Kiedy się zastanawiam, czy nie skończyłabym tego kierunku na jednej z najlepszych szkół wcześniej niż mi go wreszcie włoży... Dobrze, przyznaję, trochę (bardzo) przeginam.

Rozmawiać, czy nie? Oto jest pytanie...

Mam z nim rozmawiać, mam odpowiadać, kiedy coś mówi a jednocześnie mi to robi... A może mam po prostu tylko leżeć i starać się wyglądać seksownie?

Mam nadzieję, że dobrze wejdzie...

Oh, mmm... Tak... 

Tak, zrobił to dobrze.

Co właśnie powiedział?

O boże, on ciągle przy tym mówi...

Cholera, mam skurcz....

Cholera, zaraz puszczę bąka!

Nie, nie, nie, tylko nie to, proszę...

Chyba już za chwilkę będzie.

Kiedy wreszcie dojdzie?

Może nie jęczę wystarczająco... A może powinnam się obrócić i zabawić się jego jądrami... Albo sama ze sobą...

Ok. To był naprawdę dziwny dźwięk.

Cholera. To była moja wagina.

Mam się zacząć śmiać?

Nie, chyba nie, to by całkiem zniszczyło tą piękną chwilę, ale muszę teraz jakoś powstrzymać śmiech!

Głupia sytuacja, szybko, zacznij myśleć o czymś poważnym… Tak, w poniedziałek muszę zapłacić podatek.

Rany, podczas seksu myślę o płaceniu podatków...

Wróć myślami do pokoju, skup się na tym, co się tutaj dzieje!

Oh, wow, właśnie doszedł.

Hmm jest głośny... To jest sexy.

Zapytał się mnie „Jak Ci się podobało?”?

Ehm... No, jak na to odpowiedzieć.

I po wszystkim. Przez cały czas kobieta myśli o wielu innych rzeczach i nie jest w stanie skupić się na tym, co się dzieje. Wiele z nich podczas pierwszego seksu udaje podniecenie, lub orgazm, aby partner nie czuł się rozczarowany. To, że kobieta podczas pierwszego zbliżenia nie osiągnie orgazmu nie jest jego winą, nie musi się zatem niczego wstydzić. Oboje przeżywają w tym momencie wielki stres, są zdenerwowani. Prawdopodobieństwo cudownego seksu wzrasta z każdym kolejnym zbliżeniem.

Partnerzy muszą się dobrze poznać, udawanie nie przyniesie zbyt wielu korzyści do ich życia seksualnego. Prawda i tak w końcu wyjdzie na jaw. Prawdopodobieństwo, że perwszy seks będzie porażką, jest wielka, ale obie strony powinny być tego świadome i nieoczekiwać niemożliwego.

Możesz również porozmawiać z tym drugim o swoich pragnieniach i upodobaniach seksualnych. Jeżeli nie porozmawiać, to chociaż popisać, na przykład na portalu erotycznym. Kiedy przyjdzie co do czego, będziecie przygotowani.

[Lil]

 

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.