Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Jakie największe błędy popełniają kobiety podczas seksu oralnego? Mężczyźni nam to zdradzili!

19.wrzesień 2017
Jakie największe błędy popełniają kobiety podczas seksu oralnego? Mężczyźni nam to zdradzili!

Seks oralny kochają zarówno mężczyźni jak i kobiety, ale zazwyczaj tylko z pozycji tego, który go otrzymuje. Ponieważ jeżeli jesteś tym, który daje, musisz choć trochę się na tym znać, mieć jakąś technikę. Jak powinno się zaspokajać mężczyzn?

Wiele (nie tylko) kobiet uważa, że seks oralny można poównać z pizzą –lepszy jakikolwiek, niż żaden. To nie jest tak do końca prawda. Nawet jeżeli mężczyźni uwielbiają robienie loda, jak to ładnie nazywamy, istnieją różne błędy, które kobiety popełniają i nie rzadko obejdzie się bez bólu. Przecież ból, choć nieumyślny, nie jest częścią erotycznych igraszek. Takie doświadczenie raczej nie należy do przyjemnych.

W pierwszej kolejności zapomnij o gryzieniu, czy ściskaniu, ponieważ to jest równoznaczne z bólem. I nie, to nie są żarty. Mężczyźni nienawidzą też, kiedy nagle w połowie przestaniesz. Tobie również by się to nie podobało! Okaż trochę empatii i entuzjazmu. Zdajesz sobie przecież z tego sprawę, że jeżeli robisz coś z przymusu, nie da się tego ukryć i zabierasz tym samym radość innym. Który mężczyzna chciałby podczas seksu oralnego patrzeć na znudzoną i zniesmaczoną minę kobiety? To jasne, że żaden.

To jednak nie wszystko, abyś mogła sprawić swojemu mężczyźnie prawdziwą przyjemność, zapytaliśmy panów „Jakie są najgorsze rzeczy, które robią kobiety podczas seksu oralnego? Co psuje nastrój?” A oto ich odpowiedzi.

Odpowiedzi mężczyzn:

Używanie zębów

"To przecież tak proste. Nie gryźcie nas w niego, ani go zbyt mocno nie ściskajcie.” Unikaj wszystkiego, co mogłoby sprawić jakikolwiek ból, jeżeli oczywiście nie jesteście umówieni inaczej. Tym bardziej, jeżeli w grę wchodzi penis albo jądra.

Suchość w ustach

"Kiedy dziewczyna ma małą buzię, może go dotknąć zębami, a to nie jest przyjemne. Straszna jest też suchość w ustach, zdecydowanie musi tam być mokro. Powinna też pomagać sobie rękami i dokończyć to, co zaczęła.” Suchość w ustach może być wywołana zdenerwowaniem. Pozbądź się tego, nie masz powodów do stresu! Przygotuj sobie na wszelki wypadek szlankę z wodą i napij się zanim zaczniesz. Możliwe też, że wypiłaś dużo alkoholu i suche usta są tego dowodem. Nie nadużywaj alkoholu, pijana nie podołasz zadaniu jak należy.

Mówienie do penisa, jak do dziecka

"Myślę, że najgorsze robienie loda, to takie, kiedy kobieta w trakcie mówi do penisa, jakby to było małe dziecko.” Tak możesz mówić do swojego dziecka, albo zwierzątka. W łóżku lepiej sobie to odpuść. Faceci nie lubią, kiedy traktuje się ich jak dzieci, Tobie może wydawać się to rozkoszne, ale jemu już niekoniecznie.

Odruch wymiotny

"Jeżeli nie potrafisz go włożyć do buzi głęboko bez odruchu wymiotnego, to lepiej nie tego nie rób wcale. Lepiej żeby wszedł do połowy, niż żebyś miała się pożygać. Psuje to atmosferę. Nie próbuj też później naprawić tego lizaniem jajek, nie wiem skąd się to wam kobietom wzięło, może z jakiś babskich gazet, ale nie róbcie tego.” Nie musisz psuć atmosfery odruchem wymiotnym, wszystkiego można się nauczyć. Poszperaj w internecie, albo poczekaj na na nasz artykuł Jak zrobić deep throat. Jeżeli chcesz poprawić swoje umiejętności, możesz też przeczytać artykuł Jak zaspokoić swojego partnera oralnie.

seks oralny

Bez rąk to nie to samo

"Nie lubię, kiedy kobieta używa zębów, ale za to nie używa rąk jednocześnie z ustami.” Przy robieniu loda najważniejsze są usta i język, ale nie powinno tam zabraknąć również rąk. I tak nie wiesz, co z nimi robić, czemu więc ich nie użyjesz! Niektórzy mężczyźni lubią masowanie jąder, inni jednoczesną pracę rąk i języka. Są też tacy, którzy lubią stymulowanie sutków. Zapytaj swojego partnera, czego chce.

Dokończ to, co zaczęłaś

"Kiedy kobieta nie poczeka aż dojdę, to naprawdę wkurzające. Nie ma nic gorszego niż to.” Już o tym wspominaliśmy na początku artykułu. Jeżeli coś zaczniesz, musisz to dokończyć. Jak by się Tobie podobało, gdyby mężczyzna przerwał w połowie minetki? W najlepszym wypadku byłabyś przynajmniej zawiedziona....

Bez entuzjazmu

"Jeżeli kobieta nie okazuje entuzjazmu, to psuje cały nastrój. Musi mieć z tego radość również ona.” Jeżeli nie przepadasz za seksem oralnym, to lepiej go nie uprawiaj, najgorsze co możesz zrobić to zmuszać się do niego. Możesz jednak spróbować go polubić. Przestań się bać, odważ się i pokaż swojemu partnerowi, że z Tobą czeka go ten najlepszy seks oralny w jego życiu. Która z nas nie chciałaby sprawić przyjemności swojemu mężczyźnie?

W interesie własnym i partnera, powinnaś wyżej wymienionych błędów unikać. Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa, zatem jeśli chcesz wiedzieć, co Twój partner lubi, a czego nienawidzi, zapytaj go. Być może na początku będzie się wstydzić, ale wytłumacz mu, że nie ma powodu do wstydu. Możecie na tym tylko zyskać, a przecież życie polega na sprawianiu sobie przyjemności. Przyjemność znajdziesz również na portalu erotycznym, gdzie możesz poznać mężczyznę, lub kobietę odpowiadających Twoim wyobrażeniom.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.