Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Nadchodzi week…sex, czyli weekend pełen seksu!

12.kwiecień 2018
Nadchodzi week…sex, czyli weekend pełen seksu!

Nadchodzi weekend, warto go więc wykorzystać najlepiej jak się da. Nie wiesz jak? Poradzimy!

Jest weekend, wstajecie rano i jecie śniadanie, później wychodzicie na miasto załatwić kilka spraw, a wieczór spędzacie razem oglądając ulubiony film. Po tym wszystkim następuje buzi na dobranoc i... tyle. Brzmi znajomo? Znajomo, ale monotonnie! Czas na zmiany! Oto przykładowy scenariusz na 48 godzin prawdziwej namiętności.

Zdejmij to z siebie

W piątek wieczorem poinformuj swojego partnera, że od jutra wasze mieszkanie zamieni się w prawdziwy raj dla nudystów. Tak, dobrze zrozumieliście – od tego momentu wszystkie codzienne domowe czynności musicie wykonywać nago. Pranie, sprzątanie, czytanie, oglądanie filmów – czyli innymi słowy czeka was taka odpicowana „klasyka”. Z pewnością będzie to dla was obojgu świetna zabawa. Wprowadzicie do swojego domu i życia trochę więcej luzu. Gwarantujemy, że będzie nie tylko dużo śmiechu, ale również momentów bliskości. Pamiętajcie jednak, że nie ma żadnej presji – seks niech będzie dla was tematem tabu. Zostawcie wszystko w rękach przypadku. Kiedy partner przypadkiem otrze się o ciebie – seksualne napięcie jest i tak czymś nieuniknionym. Doznania będą na pewno intensywniejsze niż podczas „zwykłego” dnia codziennego.

Wynajmijcie pokój w hotelu

Nie musicie od razu wyjeżdżać na drugi koniec świata. Do urozmaicenia weekendu wystarczy wam wynajęty pokój gdzieś w waszej okolicy. Kiedy odbierzecie klucze i przetestujecie łóżko, wybierzcie się do restauracji lub na spacer. Możecie też trochę poudawać turystów zwiedzających tutejsze atrakcje. Zdaniem psychologów, takie zachowanie pomaga przerwać rutynę i zainicjować flirt, spontaniczność i tajemniczość, które są w każdym związku niezbędne. Nic nie stoi również na przeszkodzie w wyłączeniu telefonów i odcięciu się od internetu. Przed „weekendową przeprowadzką” nie zapomnijcie również zapakować ze sobą seksownej bielizny!

Ręce i usta w ruch!

Jak już wspominaliśmy – nie raz i nie dwa – seks oralny jest dla wielu par wspaniałą innowacją. Nie ma czego się wstydzić, zrobienie loda i porządnej minetki sprawi radość zarówno jej, jak i jemu. Bawcie się i poznawajcie swoje ciała coraz lepiej. Po pewnym czasie będziecie wiedzieli dokładnie, co partner/ka lubi najbardziej i będziecie w stanie mu/jej to zapewnić. Na co czekacie? Do roboty!

Poznajcie coś nowego

Od wielu lat planujecie podróż do Włoch, ale niestety nic z tego nie wyszło? Nie ma co się załamywać! W końcu na pewno się uda! Ale zanim to nastąpi, przypomnijcie sobie znane przysłowie: Nie przyszła góra do Mahometa, przyszedł Mahomet do góry. Czyli innymi słowy: Skoro wy nie możecie aktualnie wybrać się do Włoch, niech Włochy przyjadą do was! Zróbcie sobie tematyczny weekend, z włoskim jedzeniem i piciem. Możecie też przy okazji sprawdzić, jakie są ulubione pozycje Włochów i wypróbować je wspólnie z partnerem.

Zabawa w...

Wykorzystaj dany moment, wyjazd, czy sytuację do zainicjowania zabawy, np. w nauczyciela. Kiedy wybierzecie się zimą na narty i jedno z was zacznie udzielać lekcji temu drugiemu, postarajcie się trochę bardziej wcielić w role – w tym wypadku uczennicy i jej nauczyciela, który da swojej podopiecznej lekcję nie tylko na stoku, ale również po godzinach w swoim gabinecie. W ten sposób możecie zaaranżować różne gry i zabawy, które obudzą w was gorące uczucia.

Podobają ci się nasze propozycje spędzenia weekendu razem z partnerem, ale wciąż jeszcze jesteś samotny/a? Zarejestruj się na naszym portalu erotycznym ZA DARMO i już dziś znajdź kogoś na seks lub do poważnego związku!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.