Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

10 naturalnych afrodyzjaków

27.marzec 2020
10 naturalnych afrodyzjaków

Dzisiejszy temat dotyczy zabawek erotycznych, choć nie zupełnie takich, o których myślisz, prawda jest taka, że afrodyzjaki w naszym życiu seksualnym czasem mają o wiele większą moc silikonowe zabawki. Codziennie zjadasz potrawy złożone z różnych składników. Niektóre z nich mogą wprowadzić cię w odpowiedni nastrój. Masz ochotę na miły wieczór? Dodaj poniższe składniki do swojego jadłospisu.

Przygotuj wspaniałą kolację, albo przekąski, które będziecie podjadać podczas oglądania filmu i wprowadźcie się w nastrój do zabawy...

Czekolada

Czekolada podwyższa poziom dopaminy, dzięki czemu później czujemy się wspaniale. Zawiera również fenyloetyloaminę. Już sam smak i konsystencja czekolady są zmysłowe, zatem jeżeli połączymy to wszystko w jedno, otrzymamy z czekolady doskonały afrodyzjak. Udowodniono, że czekolada zwiększa pożądanie seksualne. Ciemna czekolada zawiera też arginin i flavonoly (flavonoly należą do grupy flavonoidów), które mogą wywoływać efekt podobny do wiagry.

Ostrygi

Powinno się wybrać ostrygi jako głowny składnik romantycznej kolacji? Oceńcie sami. Casanova w XVIII wieku był znany ze swych podbojów – w swoich pamiętnikach zamieścił informację, że udało mu się uwieść aż 122 kobiety. Podobno też codziennie zjadał na śniadanie 50 ostryg. Doktor Fisher, profesor chemii z Miami na Florydzie i grupa współpracujących z nim naukowców, udowodnili, że ostrygi produkują aminokwasy, które z koli produkują hormony zwiększające libido. Ostrygi należy konsumować surowe, wtedy mają najsilniejsze działanie.

ostrygi

Papryczki chilli

Papryczki chilli działają trochę inaczej. Stymulują produkcję endorfin, dzięki którym będziesz się czuć szczęśliwszy. Zwiększają też częstotliwość rytmu serca i wywołują pocenie się, czyli dokładnie to samo, co się dzieje z naszym ciałem, kiedy jesteśmy podnieceni. Efekt jednak nie jest aż tak silny jak po ostrygach.

Żeń-szeń

Żeń-szeń był używany do zwiększenia potencji u mężczyzn a badania udowodniły, że ma również działanie neurogenne, które zwiększa libido nie tylko u mężczyn, ale też u kobiet.

Nasiona i orzechy

Migdały i orzechy włoskie zawierają melatoninę i inne niezbędne tłuszcze i składniki odżywcze, które są niezbędne przy produkcji hormonów płciowych. Bez tych ważnych składników odżywczych człowiek może wpaść w depresję i może to negatywnie wpływać na jego nastrój, pożądanie i umiejętność koncentracji.

Owoc granatu

Owoc granatu poprawia przepływ krwi, a to pomaga polepszyć sprawność seksualną.

Cynamon, kardamon

Cynamon i kardamon to afrodyzjaki, które tak samo, jak owoc granatu zwiększają przepływ krwi.

cynamon

Marchewka

Marchewka jest postrzegana jako afrodyzjak prawdopodobnie ze względu na to, że swym kształtem przypomina penisa. Co prawda marchewki są niesamowicie zdrowe, ale nikt na razie nie potwierdził, że działają jak afrodyzjak. Możecie to wypróbować sami.

Banan

Również banany mają kształt penisa. Oprócz tego zawierają też bromelin, który, jak udowodniono, może poprawić sprawność seksualną mężczyzn, posiada także duże ilości potasu i witaminy B, które są niezbędne w regulacji hormonów seksualnych.

Czosnek

Czosnek zwiększa przepływ krwi i polepsza energię seksualną. Tylko uważaj na nieprzyjemny zapach z ust i pamiętaj, że czosnek wpływa też na smak nasienia.

Wiesz już co powinieneś dodać do swojego jadłospisu w ciągu kilku następnych dni? Korzystaj z naturalnych afrodyzjaków i ciesz się z efektów, które przynoszą. Jeżeli dopiero szukasz odpowiedniego partnera, znajdź kogoś na naszym portalu erotycznym i umów się na spotkanie.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.