Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Seksowne zdjęcie + randki online = erotyczna fotorandka

Nasi użytkownicy chętnie wrzucają zdjęcia na swoje profile. Możecie wrzucić jedno swoje zdjęcie profilowe na konto, i jedno zdjęcie erotyczne. Niektóre zdjęcia mogą być bardzo seksowne i gorące, niemal jak profesjonalne zdjęcia erotyczne. Przeszukaj zdjęcia niektórych naszych użytkowników i za darmo się zarejestruj i oglądaj zdjęcia erotyczne!

Dlaczego zdjęcia są tak ważne oraz gdzie moge zobaczyć ich więcej?

Zdjęcia grają bardzo istotną rolę przy szukaniu potencjalnych partnerów (szczególnie przy szukaniu partnerów do seksu, zdjęcia mówią więcej niż tysiące słów). Chcecie zobaczyć więcej zdjęć erotycznych? Zarejestruj się teraz - za darmo!

Zdjęcie erotyczne vs. sexy fotka vs. zdjęcie profilowe 

Zdjęcie profilowe vs. zdjęcie erotyczne - Flirtrandki.pl

1 Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe widzą wszyscy zalogowani użytkownicy, aby były widoczne wystarczy się zarejestrować za darmo.  Pomimo iż dozwolona jest bardzo sugestywna i seksowna fotka, nie wolno umieszczać zdjęć erotycznych jako profilowe (tzn. np. zdjęcia genitalii itp.).

2 Zdjęcie erotyczne

Zdjęcie erotyczne członków naszego portalu zobaczycie dopiero, kiedy uaktywnicie sobie pełne członkowstwo "konto premium" (wystarczy kliknąc "Zakup konto premium" z prawego menu na górze lub z lewej strony na dole). Po zakupie będą wam wyświetlane seksowne erotyczne fotki naszych członków, będziecie móc po aktywacji wyszukiwać innych członków naszego portalu, pisać nielimitowaną ilość wiadomości i wysyłać swoje dane kontaktowe takie jak numer telefonu czy adres e-mail różnym użytkownikom.

3 Profil jest zweryfikowany

Użytkownik zweryfikował swój profil i zdjęcie np. wysłał do nas zdjęcie siebie z aktualnym wydaniem gazety. Stał się dzięki temu zweryfikowanym użytkownikiem.Mimo iż nie możemy zagwarantować, że zdjęcia profilowe i erotyczne są na 100% prawdziwe to jednak zweryfikowani użytkownicy poświecili czas by przejść przez proces weryfikacji, dlatego udowadniają tym, że myślą poważnie o randce.  Użytkownicy, którzy zdecydują się na weryfikacje zdjęcia profilowego i erotycznego mają większe szanse na randkę, ponieważ inni uważają ich za bardziej wiarygodnych. Na naszym protalu weryfikujemy za pomocą różnorodnych metod, poprzez zdjęcie na którym jest aktualne wydanie gazety, zwracamy wtedy uwagę czy płeć profilu jest zgodne z danymi podanymi przez użytkownika, czy osoba na zdjęciu to ta sama osoba, kolejną metodą weryfikacji jaką stosujemy to rozmowa z naszym konsultantem, podczas której pytamy o pseudonim profilu osobę, która odbierze telefon, ostatnią naszą metodą weryfikacji zdjęcia profilowego i erotycznego to za pomocą sprawdzenia profilu na Facebooku, sprawdzając przytym, że dany profil nie został zrobiony tylko do celów weryfikacji, że są na nim wpisy oraz zdjęcie odpowiada temu, które użytkownik ma na profilu. Nie należy przytym zbytnio upiększać się na zdjęciach, ani też udawać kogoś kim się naprawdę nie jest, z biegiem czasu, prędzej czy później np. na spotkaniu - prawda i tak wyjdzie na jaw.

Erotyczne fotki niektórych użytkowników naszej fotorandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

 

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

 

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

 

Magazyn erotyczny Gorące artykuły dla dorosłych
Perwersyjna żona

Perwersyjna żona

06.10.2022 Moja żona dzisiaj w pracy miała mieć jakąś ważną konferencję, która zacznie się ok. godz. 17.00 i potrwa do późnych godzin nocnych. W związku z tym kazała mi być pod telefonem i jak… czytaj więcej... >>
Zabawki erotyczne imitujące seks oralny

Zabawki erotyczne imitujące seks oralny

04.10.2022 Zabawki, które imitują seks oralny pokochają wszystkie kobiety. Niektóre twierdzą nawet, że… czytaj więcej... >>
Stary znajomy

Stary znajomy

29.09.2022 Mam 36 lat, męża i dziecko. W moim życiu poza nietypowym hobby niewiele się dzieje. Mój mąż 40… czytaj więcej... >>
Przedwczesny wytrysk - jak go uniknąć?

Przedwczesny wytrysk - jak go uniknąć?

27.09.2022 Zdarza się wam przedwczesny wytrysk? A może chcecie jak najdłużej trwać w miłosnym zbliżeniu i… czytaj więcej... >>
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.