Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - erotyczny portal flirtrandki.pl

Seksowne zdjęcie + randki online = erotyczna fotorandka

Nasi użytkownicy chętnie wrzucają zdjęcia na swoje profile. Możecie wrzucić jedno swoje zdjęcie profilowe na konto, i jedno zdjęcie erotyczne. Niektóre zdjęcia mogą być bardzo seksowne i gorące, niemal jak profesjonalne zdjęcia erotyczne. Przeszukaj zdjęcia niektórych naszych użytkowników i za darmo się zarejestruj i oglądaj zdjęcia erotyczne!

Dlaczego zdjęcia są tak ważne oraz gdzie moge zobaczyć ich więcej?

Zdjęcia grają bardzo istotną rolę przy szukaniu potencjalnych partnerów (szczególnie przy szukaniu partnerów do seksu, zdjęcia mówią więcej niż tysiące słów). Chcecie zobaczyć więcej zdjęć erotycznych? Zarejestruj się teraz - za darmo!

Zdjęcie erotyczne vs. sexy fotka vs. zdjęcie profilowe 

Zdjęcie profilowe vs. zdjęcie erotyczne - Flirtrandki.pl

1 Zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe widzą wszyscy zalogowani użytkownicy, aby były widoczne wystarczy się zarejestrować za darmo.  Pomimo iż dozwolona jest bardzo sugestywna i seksowna fotka, nie wolno umieszczać zdjęć erotycznych jako profilowe (tzn. np. zdjęcia genitalii itp.).

2 Zdjęcie erotyczne

Zdjęcie erotyczne członków naszego portalu zobaczycie dopiero, kiedy uaktywnicie sobie pełne członkowstwo "konto premium" (wystarczy kliknąc "Zakup konto premium" z prawego menu na górze lub z lewej strony na dole). Po zakupie będą wam wyświetlane seksowne erotyczne fotki naszych członków, będziecie móc po aktywacji wyszukiwać innych członków naszego portalu, pisać nielimitowaną ilość wiadomości i wysyłać swoje dane kontaktowe takie jak numer telefonu czy adres e-mail różnym użytkownikom.

3 Profil jest zweryfikowany

Użytkownik zweryfikował swój profil i zdjęcie np. wysłał do nas zdjęcie siebie z aktualnym wydaniem gazety. Stał się dzięki temu zweryfikowanym użytkownikiem.Mimo iż nie możemy zagwarantować, że zdjęcia profilowe i erotyczne są na 100% prawdziwe to jednak zweryfikowani użytkownicy poświecili czas by przejść przez proces weryfikacji, dlatego udowadniają tym, że myślą poważnie o randce.  Użytkownicy, którzy zdecydują się na weryfikacje zdjęcia profilowego i erotycznego mają większe szanse na randkę, ponieważ inni uważają ich za bardziej wiarygodnych. Na naszym protalu weryfikujemy za pomocą różnorodnych metod, poprzez zdjęcie na którym jest aktualne wydanie gazety, zwracamy wtedy uwagę czy płeć profilu jest zgodne z danymi podanymi przez użytkownika, czy osoba na zdjęciu to ta sama osoba, kolejną metodą weryfikacji jaką stosujemy to rozmowa z naszym konsultantem, podczas której pytamy o pseudonim profilu osobę, która odbierze telefon, ostatnią naszą metodą weryfikacji zdjęcia profilowego i erotycznego to za pomocą sprawdzenia profilu na Facebooku, sprawdzając przytym, że dany profil nie został zrobiony tylko do celów weryfikacji, że są na nim wpisy oraz zdjęcie odpowiada temu, które użytkownik ma na profilu. Nie należy przytym zbytnio upiększać się na zdjęciach, ani też udawać kogoś kim się naprawdę nie jest, z biegiem czasu, prędzej czy później np. na spotkaniu - prawda i tak wyjdzie na jaw.

Erotyczne fotki niektórych użytkowników naszej fotorandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

 

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

 

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

Erotyczne zdjęcie - foto randki Flirtrandki

 
Randki erotyczne - flirtrandki.pl Magazyn erotyczny Gorące artykuły dla dorosłych

Pytania, które dręczą kobiety, ale boją się je zadać

Każdego z nas czasem dręczy jakieś pytanie dotyczące związków i seksu. Chcielibyśmy znać na nie odpowiedź, ale wstydzimy się zapytać. Jakie pytania kłębią się w kobiecym mózgu? Być może was… czytaj więcej... >>

Potrzebuję tej pracy!

Cholera, już 17 a ja dalej w biurze, przed tym zasranym monitorem i stertą papierzysk - myślała… czytaj więcej... >>

Sex i porno w wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość: choć brzmi jak kiepski oksymoron, tak naprawdę jest czymś, co powoli… czytaj więcej... >>

Przyjemny wieczór dwóch przyjaciółek

Opowiem wam dzisiaj historię, którą dane mi było przeżyć przed kilkoma dniami. Wraz z moją kumpelą… czytaj więcej... >>
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej m.in. zdjęcia i filmy z takimi materiałami, przeznaczone dla osób pełnoletnich. Aby przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lat lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - prosimy opuścić stronę. Modele i modelki na tej stronie mają 18 lat lub więcej. Strona do poprawnej pracy wymaga włączonej obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.