Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - erotyczny portal flirtrandki.pl

Randki z kobietami przez Internet

Wygody randkowania przez Internet

Proces poznawania i randkowania z kobietą jest do siebie podobny. Wygodą internetowych randek jest to, że możecie "sprawdzać" użytkowników wysyłając im krótkie wiadomości. Przed rozmową możecie przeanalizować wspólne zainteresowania i obrać taktykę pierwszej randki (np. poprzez wspólne zainteresowania). Zarówno przy poznawaniu nowych ludzi jak i podczas randek przez internet ważne jest aby kobiete czymś zainteresować i nie być wulgarnym. Przy dalszej rozmowie się zorientujecie czy dana kobieta wam przypada do gustu. Wraz z postępem czasu możecie się zdecydować na osobiste spotkanie – wszystko zależy od was.

Jak randkować na naszych stronach?

Chcecie flirtować lub randkować z kobietą, która szuka tymczasowego lub stałego kochanka? Wypróbuj nasz portal dla kobiet i męźczyzn Flirtrandki.pl. Randki przez internet są proste - wystarczy się u nas zarejestrować, przejrzeć profile naszych członków i nie bać się porozmawiać. Możliwe, że właśnie tutaj czeka na Ciebie ta jedyne dziewczyna lub kobieta Twoich snów!

Randki z kobietami przez Internet - Flirtrandki.pl

1 Zdjęcie profilowe i erotyczne

Fotografie mówią nie tylko o tym jak wygląda dana kobieta, ale często też o jej naturze. Ania.h wygląda na kobietę stanowczą i spokojną, ale pod tym spokojem skrywa się wulkan energi. Nie boi się pokazać również swojego erotycznego zdjęcia, szuka też randki dla seksu.

2 Jak kobieta wygląda i skąd pochodzi

W tej sekcji dowiecie się czy dana kobieta jest w waszym typie jeśli chodzi o wyglad. Jeśli jesteś zainteresowany randką z kobietą a nie kontakt wirtualny, lub z biegiem czasu chcecie zaprosić ją do siebie, dobrze jest wiedzieć do jakiego miasta będziecie musieli się wy albo ona udać.

3 Zweryfikowany profil

Użytkowniczka zweryfikuje swój profil i zdjęcie np. wysłaniem zdjęcia siebie samej z aktualnym wydaniem gazety. Mimo iż nie możemy zagwarantować, że dane profilu i zdjęcia są naprawdę prawdziwe, jednakże użytkownik weryfikując swój profil poświęca swój dodatkowy czas i tymsamym udowadnia, że myśli o randce poważnie. Użytkownicy, którzy zdecydują się na weryfikacje profilu mają większe szanse na randkę, ponieważ inni uważają ich za bardziej wiarygodnych.

4 Zainteresowania i informacje

Tutaj dowiecie się o zainteresowaniach kobiety, a także jakie ma erotyczne zainteresowania. To są bardzo istotne informacje, na których podstawie możecie zdecydować czy chcecie rozpocząć randkowanie z tą kobietą.

5 Pierwszy kontakt

Zdecydowałeś się, że chcesz spróbować randki z tą kobietą? Nie bój się pierwszego kontaktu! Wybraną kobiete grzecznie przywitaj, spróbuj z nią porozmawiać na wspólne tematy lub zadaj pytanie na temat zaintesowań wymienionych w jej profilu.

Prezentacja przykładowych profili kobiet zarejestrowanych na naszym erotycznym portalu

Nikkky - randki z kobietami na Flirtrandki.pl

Pseudonim kobiety
Nikkky

Wiek kobiety
25 lat

Miasto pochodzenia
Łódź

Zainteresowania kobiety
 Bardziej mi zależy na tym by trochę poflirtować niż na trwałym związku, ale niczego nie wykluczam. Interesuje mnie: prawdziwy seks, wymiana zdjęć, seks przez internet, związek, romans.

Maorii - randki z kobietami na Flirtrandki.pl

Pseudonim kobiety
maoiii

Wiek kobiety
29 lat

Miasto pochodzenia
Białystok

Zainteresowania kobiety
Interesuję się anime, mangą i ogólnie japonią. Nie wielu znam chłopaków o podobnych zainteresowaniach do mnie. ^-^ pomyślałam, że poszukam także i tutaj takiego chłopaka, chociaż innych nie wykluczam.
Czuje się ostatnio dość samotna ;.; chętnie z kimś czasami pogadam. Interesuje mnie: prawdziwy seks, romans.

anna23 - randki z kobietami na Flirtrandki.pl

Pseudonim kobiety
anna23

Wiek kobiety
27 lat

Miasto pochodzenia
Wrocław

Zainteresowania kobiety
Jestem samotna od kilku lat, dotąd nie myślałam by znaleźć sobie kogoś. W sumie nadal o tym nie myśle :) biorę to co mi daje życie, ale czasami miło jest się spotkać z kimś intymnie.
Interesuje mnie: prawdziwy seks, stosunek, romans

Rady jak randkować z kobietą przez Internet

Dobrze wypełniony profil

To taki, który jest najbardziej konkretny, zwiększycie tym swoje prawdopodobieństwo, że odezwie się do was "ta jedyna". Jest wiele kobiet, które mają do takiego stopnia różne zainteresowania, że nie będziecie mieli o czym z nią rozmawiać. Założenie i wypełnienie profilu zajmuje 30 minut, a od tego momentu, jeśli zależy wam na zdobyciu kobiety, należy pisać do osób ostatnio oglądających wasz profil. Najlepiej poświęcić na pisanie i wyszukiwanie osób co najmniej 15 minut dziennie. Jeszcze jedna ważna rada - nie koloryzujcie i nie kłamcie.

Aktywność w rozmowach

Wiele osób poznaje się przez Internet, zakłada sobie profile na przeróżnych stronach, ale czterdzieści procent z nich potem jest pasywna i czeka, aż się nimi ktoś zainteresuje. Tylko odważni mężczyźni, którzy się nie boją kobiet są aktywni, dzięki temu zyskują już na początku plusy.

Pierwsze wrażenie

Gdy już zainteresuje was profil danej kobiety i zdecydujecie się napisac swoją pierwszą wiadomość - starannie przemyślcie, co tak naprawde chcecie napisać. Próbujcie ją zainteresować, ale nie bądźcie oryginalni za wszelką cenę. Liczą się konkrety. Nikt nie chce słyszeć historii waszego życia o ile się o to nie pyta. W pierwszej wiadomości możecie napisać powody zainteresowania osobą lub powiedzieć komplement by zacząć rozmowę.

Nie nalegajcie od razu na pierwsze spotkanie

Jeśli będziecie nalegać na spotkanie już w pierwszej wiadomości, spalicie się - chyba, że chodzi wam o seks na jedną noc. Będzie to wyglądać zbyt zuchwala na randkę z kimkolwiek i będziecie tylko czekać, kto się zdecyduje. Jeśli zależy wam by się z kims spotkać - trzeba najpierw poznać daną osobę, wymieniając parę wiadomości, dobrze przeanalizować profil danej osoby, abyście mieli o czym rozmawiać. 

Telefonowanie

Kiedy już się zdecydujecie do kogoś zadźwonić, możecie kobiecie tym zaimponować. Wcześniej jednak upewnijcie się, że kobiecie nie będzie to przeszkadzać. Przygotujcie sobie jakiś temat do rozmowy, bądźcie mili przez telefon, uprzejmi, zainteresujcie ją, pytajcie się - zadawaj pytania zanim przejdziesz do dalszej rozmowy, a na koniec podziękuj za rozmowę.

Nie poddawajcie się

Bądźcie przygotowani na niezliczoną ilość rozmów i spotkań, które moga zakończyć się niepowodzeniem. Nie poddawajcie się! Weźcie sobie te rady do serca, które pomogą wam lepiej poznawać kobiety. Nauczycie się komunikować z innymi ludźmi, rozmawiać i zanim się obejrzycie spotkacie tą jedyną.

Flirtrandki.pl - najlepsza erotyczna randka online!

Zarejestrujcie się teraz - za darmo!

Randki erotyczne - flirtrandki.pl Magazyn erotyczny Gorące artykuły dla dorosłych

Pytania, które dręczą kobiety, ale boją się je zadać

Każdego z nas czasem dręczy jakieś pytanie dotyczące związków i seksu. Chcielibyśmy znać na nie odpowiedź, ale wstydzimy się zapytać. Jakie pytania kłębią się w kobiecym mózgu? Być może was… czytaj więcej... >>

Potrzebuję tej pracy!

Cholera, już 17 a ja dalej w biurze, przed tym zasranym monitorem i stertą papierzysk - myślała… czytaj więcej... >>

Sex i porno w wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość: choć brzmi jak kiepski oksymoron, tak naprawdę jest czymś, co powoli… czytaj więcej... >>

Przyjemny wieczór dwóch przyjaciółek

Opowiem wam dzisiaj historię, którą dane mi było przeżyć przed kilkoma dniami. Wraz z moją kumpelą… czytaj więcej... >>
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej m.in. zdjęcia i filmy z takimi materiałami, przeznaczone dla osób pełnoletnich. Aby przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lat lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - prosimy opuścić stronę. Modele i modelki na tej stronie mają 18 lat lub więcej. Strona do poprawnej pracy wymaga włączonej obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.