Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Randki z kobietami przez Internet

Zalety zawierania znajomości przez Internet

Proces poznawania i umawiania się z kobietami na randki rządzi się swoimi prawami. Jedną z zalet internetowego portalu randkowego jest możliwość dokładnego obejrzenia profilu i zdjęć kobiety lub dziewczyny, którą jesteś zainteresowany. Dzięki informacjom zamieszczonym na jej profilu dowiesz się, czy macie podobne zainteresowania i wybierzesz odpowiedni sposób na nawiązanie pierwszego kontaktu. Oczywiście, zawieranie znajomości przez internet wymaga stosowania takich samych zasad dobrego wychowania, jak w prawdziwym życiu. Kobietę należy czymś zainteresować lub oczarować, nie wolno być wulgarnym. Następnie podczas rozmowy, okaże się, czy chcesz nadal kontynuować tą znajomość. Po pewnym czasie możecie umówić się na spotkanie – wszystko zależy tylko od was.

Jak zawierać znajomości na naszym portalu?

Chcesz sobie poflirtować? A może poznać kobietę, która szuka tymczasowego lub stałego kochanka? Wypróbuj nasz portal dla kobiet i mężczyzn Flirtrandki.pl. Zawieranie znajomości przez internet jest tak proste - wystarczy się u nas zarejestrować, obejrzeć profile naszych użytkowników i nie bać się rozpocząć rozmowy. Być może właśnie tutaj czeka na Ciebie ta wymarzona dziewczyna lub kobieta!

Randki z kobietami przez Internet - Flirtrandki.pl

1 Zdjęcie profilowe i erotyczne

Fotografie pozwalają nam nie tylko przekonać się o tym, jak wygląda dana kobieta, ale często też zdradzają podstawowe informacje o jej naturze. Na przykład: jeśli jest odważna, pewnie nie będzie mieć problemów z dodaniem zdjęcia erotycznego.

2 Jak kobieta wygląda i skąd pochodzi

Dzięki tej sekcji dowiesz się czy dana kobieta jest w Twoim typie pod względem fizycznym. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z kobietą, możesz zaprosić ją na randkę. 

Tutaj również znajdują się informacje dotyczące miasta, z którego pochodzi.

3 Zweryfikowany profil

Użytkownik zweryfikował swój profil wysyłając nam swoje zdjęcie z aktualnym wydaniem gazety lub podając e-mail, pod którym jest zarejestrowany na Facebooku. 

Ponieważ niestety nie możemy zagwarantować, że dane i zdjęcia zamieszczone na profilu są autentyczne, niektórzy użytkownicy poświęcają swój czas i decydują się na dokonanie weryfikacji. Dzięki niej uwierzytelniają swój profil i udowadniają, że myślą na poważnie o zawarciu znajomości.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zweryfikowanie profilu mają większe szanse na poznanie kogoś, ponieważ stają się wiarygodniejsi w oczach pozostałych użytkowników.

4 Zainteresowania i informacje

Tutaj dowiesz się co interesuje kobietę, czy chce tylko poflirtować, szuka partnera do długotrwałego związku, a może poprostu zależy jej na seksie na jedną noc. Są to niezwykle istotne informacje, na ich podstawie podejmujesz decyzję, czy chcesz nawiązać kontakt z kobietą.

5 Pierwszy kontakt

Z wybraną kobietą możesz porozmawiać wysyłając jej wiadomość na naszym portalu. Spróbuj znaleźć jakieś wspólne tematy lub zadaj pytanie dotyczące zaintesowań wymienionych w jej profilu.

Prezentacja przykładowych profili kobiet zarejestrowanych na naszym portalu erotycznym

Nikkky - randki z kobietami na Flirtrandki.pl

Pseudonim kobiety
Nikkky

Wiek kobiety
25 lat

Miasto pochodzenia
Łódź

Zainteresowania kobiety
 Bardziej mi zależy na tym by trochę poflirtować niż na trwałym związku, ale niczego nie wykluczam. Interesuje mnie: prawdziwy seks, wymiana zdjęć, seks przez internet, związek, romans.

Maorii - randki z kobietami na Flirtrandki.pl

Pseudonim kobiety
maoiii

Wiek kobiety
29 lat

Miasto pochodzenia
Białystok

Zainteresowania kobiety
Interesuję się anime, mangą i ogólnie japonią. Nie wielu znam chłopaków o podobnych zainteresowaniach do mnie. ^-^ pomyślałam, że poszukam także i tutaj takiego chłopaka, chociaż innych nie wykluczam.
Czuje się ostatnio dość samotna ;.; chętnie z kimś czasami pogadam. Interesuje mnie: prawdziwy seks, romans.

anna23 - randki z kobietami na Flirtrandki.pl

Pseudonim kobiety
anna23

Wiek kobiety
27 lat

Miasto pochodzenia
Wrocław

Zainteresowania kobiety
Jestem samotna od kilku lat, dotąd nie myślałam by znaleźć sobie kogoś. W sumie nadal o tym nie myśle :) biorę to co mi daje życie, ale czasami miło jest się spotkać z kimś intymnie.
Interesuje mnie: prawdziwy seks, stosunek, romans

Rady jak randkować z kobietą przez Internet

Dobrze wypełniony profil

To taki, który jest najbardziej konkretny, zwiększycie tym swoje prawdopodobieństwo, że odezwie się do was "ta jedyna". Jest wiele kobiet, które mają do takiego stopnia różne zainteresowania, że nie będziecie mieli o czym z nią rozmawiać. Założenie i wypełnienie profilu zajmuje 30 minut, a od tego momentu, jeśli zależy wam na zdobyciu kobiety, należy pisać do osób ostatnio oglądających wasz profil. Najlepiej poświęcić na pisanie i wyszukiwanie osób co najmniej 15 minut dziennie. Jeszcze jedna ważna rada - nie koloryzujcie i nie kłamcie.

Aktywność w rozmowach

Wiele osób poznaje się przez Internet, zakłada sobie profile na przeróżnych stronach, ale czterdzieści procent z nich potem jest pasywna i czeka, aż się nimi ktoś zainteresuje. Tylko odważni mężczyźni, którzy się nie boją kobiet są aktywni, dzięki temu zyskują już na początku plusy.

Pierwsze wrażenie

Gdy już zainteresuje was profil danej kobiety i zdecydujecie się napisac swoją pierwszą wiadomość - starannie przemyślcie, co tak naprawde chcecie napisać. Próbujcie ją zainteresować, ale nie bądźcie oryginalni za wszelką cenę. Liczą się konkrety. Nikt nie chce słyszeć historii waszego życia o ile się o to nie pyta. W pierwszej wiadomości możecie napisać powody zainteresowania osobą lub powiedzieć komplement by zacząć rozmowę.

Nie nalegaj na spotkanie

Jeśli będziecie nalegać na spotkanie już w pierwszej wiadomości, spalicie się - chyba, że chodzi wam o seks na jedną noc. Będzie to wyglądać zbyt zuchwala na randkę z kimkolwiek i będziecie tylko czekać, kto się zdecyduje. Jeśli zależy wam by się z kims spotkać - trzeba najpierw poznać daną osobę, wymieniając parę wiadomości, dobrze przeanalizować profil danej osoby, abyście mieli o czym rozmawiać. 

Rozmowy przez telefon

Kiedy już się zdecydujecie do kogoś zadźwonić, możecie kobiecie tym zaimponować. Wcześniej jednak upewnijcie się, że kobiecie nie będzie to przeszkadzać. Przygotujcie sobie jakiś temat do rozmowy, bądźcie mili przez telefon, uprzejmi, zainteresujcie ją, pytajcie się - zadawaj pytania zanim przejdziesz do dalszej rozmowy, a na koniec podziękuj za rozmowę.

Nie poddawaj się

Bądźcie przygotowani na niezliczoną ilość rozmów i spotkań, które moga zakończyć się niepowodzeniem. Nie poddawajcie się! Weźcie sobie te rady do serca, które pomogą wam lepiej poznawać kobiety. Nauczycie się komunikować z innymi ludźmi, rozmawiać i zanim się obejrzycie spotkacie tą jedyną.

Flirtrandki.pl - najlepszy portal erotyczny!

Zarejestrujcie się teraz - za darmo!

Magazyn erotyczny Gorące artykuły dla dorosłych
Imprezka z napaloną Joanną

Imprezka z napaloną Joanną

06.09.2023 Oto historia Joanny, która dowodzi, że czasem naprawdę warto zastanowić się, z kim wybierasz się na imprezę... czytaj więcej... >>
7+ przedmiotów, które można wykorzystać podczas seksu

7+ przedmiotów, które można wykorzystać podczas seksu

30.08.2023 Masz ochotę się zabawić trochę inaczej, ale nie chcesz w tym celu kupować żadnego nowego gadżetu… czytaj więcej... >>
Namiętne spotkanie z Rudą

Namiętne spotkanie z Rudą

24.08.2023 Pamiętał jak jeszcze rok temu wpatrywał się przez to okno podziwiając rudowłosą piękność o dwóch… czytaj więcej... >>
Nadmuchiwane lalki erotyczne

Nadmuchiwane lalki erotyczne

22.08.2023 Nadmuchiwane lalki (dla kobiet i mężczyzn) są ulubioną zabawką erotyczną w sypialniach singli. Co… czytaj więcej... >>
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.