Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Nadmuchiwane lalki erotyczne

22.sierpień 2023
Nadmuchiwane lalki erotyczne

Nadmuchiwane lalki (dla kobiet i mężczyzn) są ulubioną zabawką erotyczną w sypialniach singli. Co warto o nich wiedzieć?

Nadmuchiwana lalka jest zabawką erotyczną, która ma kształt i wielkość człowieka (kobiety lub mężczyzny) i służy do masturbaci. Możesz kupić całą, albo zdecydować się tylko na jedną część ciała. Może składać się na przykład tylko z głowy, albo tylko z miednicy. Skąd się wzięła? "Borghildę" wymyślił i zaprezentował światu nacjonalistyczny oficer Himmler. Miała pomóc w utrzymaniu żołnieży z daleka od prostytutek.

Tego typu kochanki są marzeniem każdego mężczyzny, ponieważ nie mówią, nie odmawiają, nie boli ich głowa i zrobią wszystko czego od nich pragną bez przewracania oczami. Ale, drodzy panowie! Pamiętajcie też, że nie ugotuje, nie posprząta, nie wypierze, nawet z nią nie porozmawiacie. Chociaż... W dzisiejszych czasach nie ma to zbyt wielkiego znaczenia. Taką lalkę często daje się w prezencie z różnych okazji– na urodziny, na wieczór kawalerski, czy jako leżak na wakacje. Nigdy jednak nie wiadomo, czy obdarowany cieszy się z prezentu, ani czy go wykorzysta.

Z dostępnych na rynku ofert, można stworzyć prawdziwy harem dmuchanych lal. Znaleźć można wszelakie, z różnych materiałów i w różnych kształtach. Zazwyczaj mają 2-3 otwory, a do niektórych można przyczepić również penis. Dostępne są lalki całe wyprodukowane z silikonu, które są teraz prawdziwym hitem. Wyglądają bardzo realistycznie, najczęściej wykonane są na podobieństwo znanych modelek. W tym przypadku widok otwartych ust lalki jest trochę przyjemniejszy niż u klasycznej wersji. Używaj lubrykantów i nie zapominaj rozpieszczać swojej lalki pod względem higieny. Dobrze ją umyj i wyperfumuj, aby każdy powrót do niej wciąż Cie podniecał.

Paweł wyraził swoją opinię dotyczącą zakupionego modelu: "Waliłem ją w każdej możliwej pozycji i wszystko wytrzymała. Był to dobry zakup, produkt jest w sam raz dla facetów, którzy chcą się zabawić bez ryzyka. Jedynym problemem było znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie ją schować, ale bez problemu weszła pod łóżko. Jeśli znajdzie ją ktoś z rodziny zawsze mogę odstawić teatrzyk, że nie wiem skąd się tam wzięła, a tych 20 lubrykantów też ktoś musiał podrzucić...”

Realistyczne silikonowe lalki

nadmuchiwane lalki

Nowa era akcesoriów erotycznych przyniosła nam „bum” w postaci realistycznych silikonowych lalek. Z trudem można je odróżnić od prawdzywych kobiet. Nie jest to już zwykła dmuchana lala, powoli można tą nazwać dziełem. Pojawienie się tych lalek miało zapewnić idealny substytut ludzkiego ciała. Realistyczna lalka ma w środku metalowy szkielet i podatne na zginanie druty. Ciało odlano ze specjalnej mieszaniny silikonu, zamieszanej tak, aby osiągnięto jak największą realność a zarazem odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niektóre części ciała są wymienne. Producenci chętne to wykorzystują, skłaniając klienta, aby sam złożył swoją lalkę, tak jakby była robiona dosłownie na miarę.

O nadmuchiwaniu możesz zapomnieć, dodatkowo Twoja nowa dziewczyna będzie ważyć około 40 kilogramów. Rzęsy i włosy są oczywistością. Wargi sromowe zrobione są ze specjalnej silikonowej mieszaniny, która swoimi właściwościami bardzo przypomina oryginał. Do stworzenia różnych pozycji wykorzystuje się nie tylko nogi oraz ręce, ale też na przykład palce u rąk, które są bardzo giętkie.

Ceny są różne, ale realistyczna silikonowa lalka jest doskonała i opłaca się zapłacić więcej.

Nadmuchiwana męska lalka

Choć nadmuchiwane lalki to raczej męska zabawka, o kobietach nie zapomniano i w sex-shopach mogą sobie kupić tzw. nadmuchiwaną męską lalkę. Dostępne są z penisem, z wibrującym penisem, ze sztywnym penisem, tylko z wibratorem albo tylko z kilkoma otworami. To taki „facet”, który zawsze może i jest zawsze pod ręką. Wybierzesz Angela, Frenky’ego, Gary’ego czy Justina? Zapytasz – po co mi męska lalka? Otóż mężczyźni też potrafią powiedzieć „NIE”. A co więcej możesz wybrać takiego, który będzie w Twoim typie, przez co przyjemność będzie maksymalnie wielka.

Żywa nadmuchiwana lalka

Co się stanie, kiedy młodej, pięknej dziewczynie odbije? Po prostu jednego dnia obudzi się i stwierdzi, że chce być nadmuchiwaną lalką. Dla większości z nas to coś niezrozumiałego, przecież wygląda to okropnie. Jednakże kiedy poszukacie w internecie, przekonacie się, że zdarza się to dość często. Tym, którzy decydują się na zamianę w nadmuchiwaną lalę, podoba się wygląd sztucznego tworu. Chcą wyglądać najsztuczniej jak tylko się da. Na taką zmianę decydują się również mężczyźni.

Powszechnie znana jest sprawa pewnego transseksualistyKatella Dash urodziła się jako mężczyzna. To już jest trudny orzech do zgryzienia, a co dopiero kiedy taka osoba dodatkowo postanowi, że chce wyglądać jako sztuczna zabawka, którą można kupić w sex-shopie. Najpierw przeszedł/przeszła operację zmiany płci, następnie kilkadziesiąt innych operacji, które pomogły mu/jej osiągnąć wymarzony wygląd. To wszystko w przeliczeniu kosztowało około 318400 złotych. Nieprzychylne spojrzenia innych ponoć tylko wzbudzają chęć kontynuowania operacji i wyglądania jeszcze sztuczniej.

Victoria Wild

Jest jedną z tych, które spełniły to szalone marzenie. Była piękna, młoda, miała idealną figurę. Która z was by tego nie chciała? Ale Victoria zrezygnowała z tego, aby mogła wyglądać tak, jak wygląda. Była francuską modelką, która chciała być jak lalka. Dziś wygląda jak plastykowa zabawka wygląda, więc udało się jej. Na początku chciała tylko trochę poprawić wargi i piersi, aby czuła się lepiej. Jej chłopak ją wspierał, więc nie wahała ani przez chwilkę. Do tego doszła później jeszcze operacja nosa. Chłopak wszystko jej sfinansował, pieniądze nie były dla niego problemem. Jak daleko zaszli?

żywa lalka

Ma zaledwie 30 lat, ale nie wygląda na tyle. Skończyła nawet wyższą szkołę biznesu i uzyskała tytuł. Sama wcześniej określała siebie jako zwykłą dziewczynę z małego miasta. Operację plastyczną piersi miała w wieku 27 lat. Wielkość jej miseczki wynosi aktualnie 32G, zatem wyobraźcie sobie jak bardzo muszą cierpieć jej plecy. Człowiek by mógł pomyśleć, że ma jakieś problemy psychiczne, ale Viktoria twierdzi jednak, że miała szczęśliwe dzieciństwo, dorastała na wsi. Za swoje operacje zapłaciła do tej pory ponad 159200 zł, ale jak twierdzi - jeszcze ciągle ma co poprawiać.

Dla niektórych jej przemiana jest obrzydliwa, ale jej chłopakowi się to podoba i całkowicie ją wspiera. Być może jakieś problemy psychiczne lekarze wykryliby u niego. Ona chce po prostu wyglądać seksy i to tylko jej decyzja. Ponoć jej poczucie własnej wartości zwiększa się, kiedy wszyscy się za nią oglądają. Możliwe też, że nie mogła zabłysnąć w showbiznesie, więc wybrała inny sposób.

Victoria

Ava: "Biedaczka. Prawdopodobnie nadawałaby się do psychiatryka, ale ona sama siebie widzi inaczej, pięknie. Zdanie innych jej nie interesuje. Nad sobą powinien się zastanowić chirurg, który wykonał jej te operacje, a nie ona, jej się już nie da pomóc.”

Victorie: "Moje życie wciąż się zmienia, zmieniłam się ze zwykłej dziewczyny na seksowną kobietę – więc była to zmiana na lepsze.”

Przede wszystkim się nie zakochać

Poszedł, wybrał, wypakował, użył i zakochał się. Do dziś z nią żyje, ich związek wydaje się być idealny. Stało się to w Japonii, Senji Nakajima nie może przestać wychwalać swojej sztucznej partnerki. Chodzą razem na spacery, kąpią się, on zabiera ją ze sobą na zakupy i oczywiście, uprawia z nią seks. Jest szczęśliwy, że jego partnerkę nie interesują pieniądze, a zarazem spełnia wszystkie jego pragnienia seksualne. Japończyk powiedział, że męczą go nowocześni racjonaliści bez serca. Oczywiście nie nosi jej na rękach, wozi ją w wózku inwalidzkim.

Mamy tu do czynienia z nieprzyjemnym efektem ubocznym na ludzkiej seksualności spowodowanej używaniem nadmuchiwanej czy silikonowej lalki. Nagle dochodzi do ograniczenia, lub całkowitej utraty kontaktu seksualnego z innymi ludźmi.

zakochany w lalce

Senji: "Dla mnie to więcej niż lalka. Jest moją idealną partnerką, która dzieli ze mną wszystkie ważne chwile, uzupełniła puste miejsce w moim życiu.”

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Źródło: https://en.wikipedia.org 

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.