Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Randki z mężczyznami przez Internet

Wygody randkowania przez Internet

Proces poznawania i randkowania z mężczyzną jest do siebie podobny. Z tą różnicą, że podczas randki przez Internet, sporą wygodą jest możliwość sprawdzenia użytkowników przez wysłanie do nich krótkich wiadomości. Według informacji w jego profilu możecie zdecydować czy chcecie z danym mężczyzną rozpocząć rozmowę. Analizując jego konto użytkownika możecie obrać taktykę pierwszej rozmowy (np. porównując wspólne zainteresowania). Przy dalszej komunikacji szybko się zorientujecie czy was bawi i interesuje dany mężczyzna, czy tez nie - internetowe randki funkcjonują podobnie, tak jak w przypadku klasycznej randki spotykamy się w kawiarni (naturalnie bez udziału dodatkowych sygnałów mężczyzny takich jak "język ciała" - co mężczyźnie odpowiada lub nie). Wraz z postępem czasu możecie się również spotkać osobiście...

Randkowanie z męźczyzną na Flirtrandki.pl

Szukacie partnera, flirt lub seks na jedną noc? Portal erotyczny Flirtrandki.pl jest właśnie dla Was - rejestracja jest u nas za darmo, a następnie wystarczy wyszukać profile zarejestrowanych męźczyzn i rozpocząć z nimi randkowanie. Spróbujcie, a się sami przekonacie - być może właśnie czeka na Ciebie randka z męźczyzną waszych snów!

Randki z męźczyzną - internetowe randki Flirtrandki.pl

1 Profilowe i erotyczne zdjęcie

Profilowe zdjęcie, a czasami i erotyczne zdjęcie pokazuje jak męźczyzna wygląda, ale też mówi o jego naturze i zainteresowaniach. Chcecie przykładowo randkować z męźczyzną, który szuka kobiety do seksu?

2 Jak męźczyzna wygląda i skąd pochodzi

W tej sekcji dowiedziecie czy dany męźczyzna jest w waszym typie. Jeśli chcesz się spotkać z męźczyzną poza portalem, dobrze wiedzieć z jakiego miasta pochodzi.

3 Zweryfikowany użytkownik

Użytkownik zweryfikował swój profil i zdjęcie na przykład wysyłając zdjęcie siebie z aktualnym wydaniem gazety. Mimo iż nie możemy zagwarantować, że dane profilu i zdjęcia są naprawdę prawdziwe, jednakże użytkownicy zweryfikowani poświecili czas, dlatego udowadniają tym, że myślą poważnie o randce.  Użytkownicy, którzy zdecydują się na weryfikacje profilu mają większe szanse na randkę, ponieważ inni uważają ich za bardziej wiarygodnych.

4 Zainteresowania i informacje

Tutaj dowiecie się co interesuje męźczyzne, czy chce tylko poflirtować, szuka partnerki czy zależy mu na długotrwałym związku, a może poprostu seksie na jedną noc. To są bardzo istotne informacje, na których podstawie możecie zdecydować czy chcecie rozpocząć randkowanie z tym męźczyzną.

5 Pierwsze wrażenie

Z wybranym męźczyzną porozmawiaj za pośrednictwem poczty wewnętrznej, spróbuj znaleźć jakieś wspólne tematy lub zadaj pytanie na temat zaintesowań wymienionych w jego profilu.

Prezentacja przykładowych profili mężczyzn zarejestrowanych na naszym erotycznym portalu

Marcin71 - randki z męźczyznami na Flirtrandki.pl

Pseudonim męźczyzny
Marcin71

Wiek męźczyzny
40 lat

Lokalizacja
Warszawa

Informacje
Poznam fajną dziewczynę pragnącą nawiązać znajomość z mężczyzną inteligentnym i taktownym.

emperator - randki z męźczyznami na Flirtrandki.pl

Pseudonim męźczyzny
emperator

Wiek męźczyzny
30 lat

Lokalizacja
Słupsk

Informacje
Szukam kobiet lubiących jak facet pieści je języczkiem, wiek i wygląd nieistotny, liczą się tylko Twoje chęci.

Kama427 - randki z męźczyznami na Flirtrandki.pl

Pseudonim męźczyzny
kama427

Wiek męźczyzny
23 lata

Lokalizacja
Kłobuck

Informacje
Zapraszam Panie/dziewczyny do siebie - tak bym zaczoł, a potem zobaczymy.

Randkowanie z meźczyzną przez Internet - Podstawowe zasady:

Dobrze wypełniony profil

Im więcej konkretów w profilu tym lepiej, zwiększacie wtedy prawdopodobieństwo, że znajdziecie tego "jedynego", wielu mężczyzn ma bardzo różne od was zainteresowania do takiego stopnia, że nie będziecie mieli o czym z nimi porozmawiać. Założenie i pierwsze wypełnienie profilu trwa z reguły 30 minut, a od tego momentu w randkach wazne byście komunikowali się z osobami ostatnio odwiedzającymi wasz profil poświęcając na to conajmniej 15 minut dziennie. I jeszcze jedna rada - nie kłam ani nie koloryzuj.

Aktywność w rozmowach

Mnóstwo ludzi poznaje się przez Internet, zakładają swoje profile na najróżniejszych stronach, ale czterdzieści procent z nich potem jest pasywna i czeka, aż się ktoś do nich odezwie. A przecież odwazne kobiety, które się nie boją mogą same z siebie być aktywne, zyskają tym samym przewagę i plusy już na początku.

Pierwsze wrażenie

Jeśli zainteresuje was jakiś profil na portalu i zdecydujecie się napisać wiadomość do męźczyzny - porządnie się zastanówcie, co chcecie napisać. Starajcie się zainteresować, ale nie bąźcie na siłe oryginalni. Liczą się konkrety. Nikt nie chce słyszeć o całym waszym życiu, jeśli się o to sam nie zapyta. W pierwszej wiadomości dobrze jest napisać powody zainteresowania lub powiedzieć komplement.

Nie nalegajcie od razu na pierwsze spotkanie

Jeśli będziecie nalegać już w pierwszej wiadomości na spotkanie, możecie już nie dostać żadnej odpowiedzi - chyba, że zależy wam tylko na seksie na jedną noc. Będzie to zbyt zuchwałe na randkę z kimkolwiek i będziecie tylko czekać, kto się zdecyduje. Jeśli zależy wam by się z kimś spotkać - trzeba dobrze poznać daną osobę, wymieniając parę wiadomości lub analizując zainteresowania danej osoby, abyście mieli o czym rozmawiać. 

Telefonowanie

Kiedy już zdecydujecie się zadzwonić do kogoś, możecie zaimponować mu tym. Wcześniej jednak upewnijcie się, że to mężczyźnie nie będzie przeszkadzać. Przygotujcie sobie jakiś temat do rozmowy, przez telefon bądźcie mili, przyjemni, zainteresujcie go, pytajcie się, a na koniec podziękujcie za rozmowę.

Nie poddawajcie się

Bądźcie przygotowani na niezliczoną ilość rozmów i spotkań, które mogą zakończyć się niepowodzeniem. Nie poddawajcie się! Weźcie sobie te rady do serca, pomogą one wam lepiej poznawać mężczyzn i ludzi w ogóle. Nauczycie się komunikować z innymi ludźmi, rozmawiać i zanim się obejrzycie spotkacie tego jedynego.

Flirtrandki.pl - to dobry flirt i erotyczna randka dla Was!

Zarejestruj się teraz - za darmo!

 

Randki erotyczne - flirtrandki.pl Magazyn erotyczny Gorące artykuły dla dorosłych

Jakie znaczenie mają najczęstsze sny erotyczne?

12.12.2017 Wszyscy mamy sny. Czasami śnią się nam głupoty, kiedy indziej nawet po przebudzeniu mamy na całym ciele gęsią skórkę. Interesuje Cię znaczenie snów? Sprawdźmy zatem, co skrywa się pod… czytaj więcej... >>

Star Wars: Niech moc będzie z Tobą... w łóżku

07.12.2017 Fani filmów znanej serii Star Wars już pewnie nie mogą się doczekać premiery nowej części, która… czytaj więcej... >>

W odległej Laponii

05.12.2017 Za górami, za lasami, w odległej białej krainie mieszka sobie Święty Mikołaj. W jego domku w… czytaj więcej... >>

Ava Addams

30.11.2017 Atrakcyjna Ava Addams jest aktorką porno z kategorii MILF, od której produkcji można się uzależnić.… czytaj więcej... >>
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.