Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Randki z mężczyznami przez Internet

Zalety zawierania znajomości przez Internet

Proces poznawania i umawiania się z mężczyznami na randki rządzi się swoimi prawami. Jedną z zalet internetowego portalu randkowego jest możliwość dokładnego obejrzenia profilu i zdjęć mężczyzny, którym jesteś zainteresowana. Dzięki informacjom zamieszczonym na jego profilu dowiesz się, czy macie podobne zainteresowania i wybierzesz odpowiedni sposób na nawiązanie pierwszego kontaktu. Oczywiście, zawieranie znajomości przez internet wymaga stosowania takich samych zasad dobrego wychowania, jak w prawdziwym życiu. Męzczyznę należy czymś zainteresować lub oczarować, nie wolno być wulgarnym. Następnie podczas rozmowy, okaże się, czy chcesz nadal kontynuować tą znajomość. Po pewnym czasie możecie umówić się na spotkanie – wszystko zależy tylko od was.

Jak zawierać znajomości na naszym portalu?

Chcesz sobie poflirtować? A może poznać mężczyznę, który szuka tymczasowej lub stałej kochanki? Wypróbuj nasz portal dla kobiet i mężczyzn Flirtrandki.pl. Zawieranie znajomości przez internet jest tak proste - wystarczy się u nas zarejestrować, obejrzeć profile naszych użytkowników i nie bać się rozpocząć rozmowy. Być może właśnie tutaj czeka na Ciebie ten wymarzony mężczyzna!

Randki z mężczyznami

1 Zdjęcie profilowe i erotyczne

Fotografie pozwalają nam nie tylko przekonać się o tym, jak wygląda dany mężczyzna, ale często też zdradzają podstawowe informacje o jego naturze. Na przykład: jeśli jest odważny, pewnie nie będzie mieć problemów z dodaniem zdjęcia erotycznego.

2 Jak mężczyzna wygląda i skąd pochodzi

Dzięki tej sekcji dowiesz się czy dany mężczyzna jest w Twoim typie pod względem fizycznym. Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem z mężczyzną, możesz zaprosić go na randkę.

Tutaj również znajdują się informacje dotyczące miasta, z którego pochodzi.

3 Zweryfikowany użytkownik

Użytkownik zweryfikował swój profil wysyłając nam swoje zdjęcie z aktualnym wydaniem gazety lub podając e-mail, pod którym jest zarejestrowany na Facebooku. 

Ponieważ niestety nie możemy zagwarantować, że dane i zdjęcia zamieszczone na profilu są autentyczne, niektórzy użytkownicy poświęcają swój czas i decydują się na dokonanie weryfikacji. Dzięki niej uwierzytelniają swój profil i udowadniają, że myślą na poważnie o zawarciu znajomości.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zweryfikowanie profilu mają większe szanse na poznanie kogoś, ponieważ stają się wiarygodniejsi w oczach pozostałych użytkowników.

4 Zainteresowania i informacje

Tutaj dowiesz się co interesuje mężczyznę, czy chce tylko poflirtować, szuka partnerki do długotrwałego związku, a może poprostu zależy mu na seksie na jedną noc. Są to niezwykle istotne informacje, na ich podstawie podejmujesz decyzję, czy chcesz nawiązać kontakt z mężczyzną.

5 Pierwszy kontakt 

Z wybranym mężczyzną możesz porozmawiać wysyłając mu wiadomość na naszym portalu. Spróbuj znaleźć jakieś wspólne tematy lub zadaj pytanie dotyczące zaintesowań wymienionych w jego profilu.

Prezentacja przykładowych profili mężczyzn zarejestrowanych na naszym portalu erotycznym

Marcin71 - randki z męźczyznami na Flirtrandki.pl

Pseudonim mężczyzny
Marcin71

Wiek mężczyzny
40 lat

Lokalizacja
Warszawa

Informacje
Poznam fajną dziewczynę pragnącą nawiązać znajomość z mężczyzną inteligentnym i taktownym.

emperator - randki z męźczyznami na Flirtrandki.pl

Pseudonim mężczyzny
emperator

Wiek mężczyzny
30 lat

Lokalizacja
Słupsk

Informacje
Szukam kobiet lubiących jak facet pieści je języczkiem, wiek i wygląd nieistotny, liczą się tylko Twoje chęci.

Kama427 - randki z męźczyznami na Flirtrandki.pl

Pseudonim mężczyzny
kama427

Wiek mężczyzny
23 lata

Lokalizacja
Kłobuck

Informacje
Zapraszam Panie/dziewczyny do siebie - tak bym zaczoł, a potem zobaczymy.

Randkowanie z mężczyzną przez Internet - Podstawowe zasady:

Dobrze wypełniony profil

Im więcej konkretów w profilu tym lepiej, zwiększacie wtedy prawdopodobieństwo, że znajdziecie tego "jedynego", wielu mężczyzn ma bardzo różne od was zainteresowania do takiego stopnia, że nie będziecie mieli o czym z nimi porozmawiać. Założenie i pierwsze wypełnienie profilu trwa z reguły 30 minut, a od tego momentu w randkach wazne byście komunikowali się z osobami ostatnio odwiedzającymi wasz profil poświęcając na to conajmniej 15 minut dziennie. I jeszcze jedna rada - nie kłam ani nie koloryzuj.

Aktywność w rozmowach

Mnóstwo ludzi poznaje się przez Internet, zakładają swoje profile na najróżniejszych stronach, ale czterdzieści procent z nich potem jest pasywna i czeka, aż się ktoś do nich odezwie. A przecież odwazne kobiety, które się nie boją mogą same z siebie być aktywne, zyskają tym samym przewagę i plusy już na początku.

Pierwsze wrażenie

Jeśli zainteresuje was jakiś profil na portalu i zdecydujecie się napisać wiadomość do męźczyzny - porządnie się zastanówcie, co chcecie napisać. Starajcie się zainteresować, ale nie bąźcie na siłe oryginalni. Liczą się konkrety. Nikt nie chce słyszeć o całym waszym życiu, jeśli się o to sam nie zapyta. W pierwszej wiadomości dobrze jest napisać powody zainteresowania lub powiedzieć komplement.

Nie nalegaj na spotkanie

Jeśli będziecie nalegać już w pierwszej wiadomości na spotkanie, możecie już nie dostać żadnej odpowiedzi - chyba, że zależy wam tylko na seksie na jedną noc. Będzie to zbyt zuchwałe na randkę z kimkolwiek i będziecie tylko czekać, kto się zdecyduje. Jeśli zależy wam by się z kimś spotkać - trzeba dobrze poznać daną osobę, wymieniając parę wiadomości lub analizując zainteresowania danej osoby, abyście mieli o czym rozmawiać. 

Rozmowy przez telefon

Kiedy już zdecydujecie się zadzwonić do kogoś, możecie zaimponować mu tym. Wcześniej jednak upewnijcie się, że to mężczyźnie nie będzie przeszkadzać. Przygotujcie sobie jakiś temat do rozmowy, przez telefon bądźcie mili, przyjemni, zainteresujcie go, pytajcie się, a na koniec podziękujcie za rozmowę.

Nie poddawaj się

Bądźcie przygotowani na niezliczoną ilość rozmów i spotkań, które mogą zakończyć się niepowodzeniem. Nie poddawajcie się! Weźcie sobie te rady do serca, pomogą one wam lepiej poznawać mężczyzn i ludzi w ogóle. Nauczycie się komunikować z innymi ludźmi, rozmawiać i zanim się obejrzycie spotkacie tego jedynego.

Flirtrandki.pl - najlepszy portal erotyczny!

Zarejestruj się teraz - za darmo!

 

Magazyn erotyczny Gorące artykuły dla dorosłych
Imprezka z napaloną Joanną

Imprezka z napaloną Joanną

06.09.2023 Oto historia Joanny, która dowodzi, że czasem naprawdę warto zastanowić się, z kim wybierasz się na imprezę... czytaj więcej... >>
7+ przedmiotów, które można wykorzystać podczas seksu

7+ przedmiotów, które można wykorzystać podczas seksu

30.08.2023 Masz ochotę się zabawić trochę inaczej, ale nie chcesz w tym celu kupować żadnego nowego gadżetu… czytaj więcej... >>
Namiętne spotkanie z Rudą

Namiętne spotkanie z Rudą

24.08.2023 Pamiętał jak jeszcze rok temu wpatrywał się przez to okno podziwiając rudowłosą piękność o dwóch… czytaj więcej... >>
Nadmuchiwane lalki erotyczne

Nadmuchiwane lalki erotyczne

22.08.2023 Nadmuchiwane lalki (dla kobiet i mężczyzn) są ulubioną zabawką erotyczną w sypialniach singli. Co… czytaj więcej... >>
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.