Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - erotyczny portal flirtrandki.pl

System prowizyjny

Zarabiaj na swojej stronie!

system prowizyjny,randka,prowizja,wydawca,partner 

Zarejestruj się do naszego programu partnerskiego tutaj a uzyskasz prowizje z każdego użytkownika, który zarejestruje się z twoich stron i dokona zakupu jednej z naszych usług.

To bardzo proste, wystarczy że zarejestrujesz się i już możesz zarabiać! W panelu administracyjnym znajdziesz banery o róznej wielkości, z których możesz wybrać najlepsze dla swojej strony.

Ile możesz zarobić? To zależy od Ciebie! Tyle zarobisz ilu klientów zarejestruje się u nas pod twoim unikatowym numerem partnerskim i zakupi nasze usługi.

Możesz wybrać wśród dwóch systemów prowizyjnych. W pierwszym systemie zyskasz 40% z pierwszej płatności klienta, a w drugim systemie zyskasz 20% z jego każdej płatności.

Wszystko zależy od ciebie jaki wariant wolisz.

Nasza firma INTERNET PORTAL s.r.o. zajmuje się tworzeniem lokalnych portali randkowych, które są bardzo popularne wśród użytkowników i osiągają wysokie konwersje.

Jeżeli będziecie mieć jakiekolwiek pytania, śmiało kontaktujcie się z nami.

Randki erotyczne - flirtrandki.pl Magazyn erotyczny Gorące artykuły dla dorosłych

Impreza

Czasem warto uważać z kim wybierasz się na zabawę... czytaj więcej... >>

PAS CNOTY

Jak to wyglądało kiedyś? Czy naprawdę kobiety zmuszano do noszenia pasa cnoty? Wydaje się to dość… czytaj więcej... >>

ŻYCIE W HAREMIE

Orientalny pałac, półnagie ślicznotki, które tańczą, odpoczywają i czekają na moment, kiedy będą… czytaj więcej... >>

Pierwszy seks analny

Trochę bałam się spróbować, ale już dawno się umówiliśmy, że to zrobimy, w końcu przecież jednak… czytaj więcej... >>
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej m.in. zdjęcia i filmy z takimi materiałami, przeznaczone dla osób pełnoletnich. Aby przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lat lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - prosimy opuścić stronę. Modele i modelki na tej stronie mają 18 lat lub więcej. Strona do poprawnej pracy wymaga włączonej obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.