Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

7+ przedmiotów, które można wykorzystać podczas seksu

30.sierpień 2023
7+ przedmiotów, które można wykorzystać podczas seksu

Masz ochotę się zabawić trochę inaczej, ale nie chcesz w tym celu kupować żadnego nowego gadżetu erotycznego? W takim razie wypróbuj to, co masz w domu!

„Domowe” zabawki erotyczne to doskonały wybór dla wszystkich. Pamiętaj jednak o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas ich używania. Nie chcesz przecież aby z przyjemnej zabawy stała się nieprzyjemna wizyta na pogotowiu. Bez obaw – jeśli zrobisz wszystko, jak należy, nic nie grozi ani tobie ani partnerowi.

Co można wykorzystać jako zabawkę erotyczną?

Naszyjnik z pereł

Jeżeli chcesz poprawić swój styl obciągania, możesz do tego celu wykorzystać naszyjnik z pereł. Owiń go delikanie woków penisa i zacznij nim poruszać z góry na dół. Czubek penisa całuj i ssij. Struktura pereł i sposób, w jaki się będą obracać zapewni partnerowi zupełnie inny rodzaj przyjemności.

Drewniana łyżka

Chyba wszyscy się domyślają, do czego można ją wykorzystać. Tak, dobrze się wam wydaje – chodzi o dawanie klapsów. Zanim jednak podczas intymnego zbliżenia zrobisz użytek z drewnianej łyżki, upewnij się, że twój partner również ma ochotę na tego rodzaju zabawę.

Ogórek

Ogórek jako zabawka erotyczna to chyba najbardziej klasyczny przedmiot, który każdemu z nas od razu przyjdzie do głowy. Da się z nim naprawdę nieźle zabawić, poza tym – w sklepie możecie wybrać odpowiadającą wam szerokość. Pamiętaj jednak, aby zawsze nałożyć na niego prezerwatywę. Potem ogórka nie będzie się już nadawał do spożycia – no, chyba, że go dokładnie umyjesz i obierzesz ze skórki.

Poduszka

Poduszka nie musi służyć tylko do spania albo tylko jako dekoracja. Można ją również wykorzystać do sprawienia przyjemności kobiecie, bowiem poduszka, którą pocieramy o łechtaczkę może całkiem nieźle zastąpić partnera. Często zapominamy o tym, że przyjemność można wywołać przez zwykłe pocieranie.

Głowice prysznicowe

Głowice prysznicowe zazwyczaj mają od 4 do 10 możliwości regulacji prądu wody. Przede wszystkim można regulować ciśnienie i kierunek wody. Wszystko to świetnie nadaje się do stymulacji łechtaczki. Wystarczy tylko znaleźć opcję, która będzie nam najbardziej odpowiadać. Uwaga! Nigdy nie wkładaj głowicy do pochwy!

Olej kokosowy

Olej kokosowy można wykorzystać do naprawdę wielu rzeczy. Nic więc dziwnego, że można go użyć zamiast lubrykantu. Oczywiście, należy zdecydować się na naturalny olej, bez konserwantów i innych chemikaliów. Pamiętaj też, że nie wolno z niego korzystać w połączeniu z lateksową prezerwatywą. Używaj tylko świeżego oleju kokosowego, w przeciwnym wypadku, mogą się w nim znajdować bakterie.

Płyn do płukania ust

Tak, podczas seksu oralnego można wykorzystać również kostki lodu (o tym później), ale te niestety szybko się rozpuszczają. Jeśli jednak przed oralkiem wypłuczesz usta płynem do płukania ust, ten przyjemny chłodząco-palący efekt utrzyma się o wiele dłużej.  

Rajstopy

Zazwyczaj przed stosunkiem rajstopy należy zdjąć – dlaczego zatem przy okazji nie zrobić z nich użytku? Zwiąż nimi partnera za ręce lub kostki albo wykorzystaj je jako zasłonę na oczy. Wszystkie inne zmysły zaczną wówczas działać o wiele silniej.

Kostki lodu

Używanie kostek lodu może się wydawać czymś banalnym. Wszyscy przecież już to znają, ale przyznajcie się – kiedy ostatnio je wypróbowaliście? Wiedzieliście, że można je wykorzystać na wiele różnych sposobów? Do najbardziej znanych należy rozpuszczanie kostek w różnych miejscach – plecy, piersi, brzuch, wewnętrzna strona ud oraz części intymne. Jest to naprawdę podniecające doświadczenie. Do mniej znanych sposobów wykorzystania kostek należy – znieczulenie przy ich pomocy konkretnego miejsca na ciele a następnie zafundowanie partnerowi szoku termicznego poprzez lizanie i ssanie. Kostki lodu można również włożyć do ust po to, by następnie zaspokoić partnera oralnie.

Krawat

Do bondage (sztuka wiązania) nie potrzebujesz profesjonalnych gadżetów. Wystarczy zwykły krawat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sztuce wiązania, możesz przeczytać nasz starszy artkykuł poświęcony tej tematyce.

Jak widać, nie musisz wydawać całej wypłaty na zabawki erotyczne, czasami wystarczą odrobinę mniej tradycyjne sposoby na zabawę z partnerem. Jeśli zatem oboje lubicie eksperymenty i nie boicie się wypróbować czegoś nowego – powyższe przedmioty zapewnią wam świetną zabawę na kilka wieczorów.

Chcesz wypróbować „domowe” gadżety, ale nie masz z kim? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.