Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

10 rzeczy, których na pewno nie wiesz o masturbacji

1.sierpień 2017
10 rzeczy, których na pewno nie wiesz o masturbacji

I nie mamy tu na myśli żadnych oklepanych faktów, które można znaleźć byle gdzie. Zaprezentujemy wam prawdziwe ciekawostki ze świata masturbacji. Trzymajcie się mocno, to będzie ostra jazda!

Bez zbędnych ceregieli, wiemy, że najbardziej interesują was suche fakty. Oto obiecanych 10 rzeczy, których na pewno nie wiesz o masturbacji:

1.

Na Billa Clintona wciąż naciskali republikanie, chcieli aby wyrzucił burmistrz Joycelyn Elders, która propagwała masturbację. Twierdziła, że jest zdrowa i może pomóc w kryzysie z AIDS. Mało tego – chciała włączyć masturbację do programu nauki o seksie. Na jej cześć Ameryka zaczęła obchodzić Narodowy Dzień Masturbacji, który wypada na 28maja, lecz to im nie wystarczyło, zaczęli świętować Narodowy miesiąc masturbacji, czyli cały maj. Jaka piękna pamiątka nam po Joycelyn została.

2.

Okazało się, że masturbacja pomaga lepiej radzić sobie ze stresem, wmacnia mięśnie miednicy, wypełnia krążenie krwi endorfinmi i jest oficjalną formą ćwiczenia układu sercowo-naczyniowego. Kto by nie chciał tego zrobić dla swego zdrowia, czyż nie? No więc już, do roboty!

3.

W Connecticut w XVII wieku człowiek, który masturbował, mógł zostać za swe czyny skazany na śmierć. Biorąc pod uwagę wszcześniejszy punkt, ludzie w Connecticutu musieli chyba cierpieć na depresje.

4.

Już nie potrzebujesz leków na przeziębienie. Udowodniono, że jeśli szczytujesz podczas masturbacji, wmacniasz tym samym swój układ odpornościowy. To samo dotyczy oczywiście również seksu.

5.

Ci, którzy masturbują regularnie, twierdzą, że ich związki są silniejsze i szczęśliwsze... A życie lepsze! Kto by tego nie chciał? Nie ma chyba nic lepszego niż dobre i szczęśliwe życie. Zatem masturbuj się, tylko nie zapominaj przy okazji o swojej drugiej połóweczcce.

20 rzeczy których nie wiesz o masturbacji

6.

Wiedzieliście, że Mark Twain w 1874 roku wygłosił wykład dotyczący masturbacji? Na lekcjach w szkole na pewno wam tego nie powiedzieli, prawda?

7.

Udowodniono, że codzienna jazda metrem do pracy jest o wiele bardziej ryzykowna od masturbacji. Zatem morał z tego taki, że zamiast jechać do pracy lepiej zrobić coś dla siebie.... Czyż nie?

8.

Istniała pewna aplikacja do pobrania, która uczyła kobiety jak się masturbować. Nazywała się "Happy Playtime" a jej logiem była rysunkowa wagina... Resztę lepiej pozostawię waszej wyobraźni. Niestety Apple ją zakazał, a więc dziś nie jest już dostępna do pobrania. To jednak nie szkodzi, przeszukałam internet i odkryłam, że można zagrać online! Najlepszy będzie tablet albo laptop z dotykowym ekranem, ponieważ robić to sobie myszką będzie trochę dziwne.... Gra w prosty sposób łączy zabawę z edukacją!

9.

Podczas gdy 99% mężczyzn może mieć orgazm wcześniej niż dopiszę to zdanie, tylko 46% kobiet może mieć orgazm dzięki masturbacji do trzech minut. Jest to trochę dziwne. Być może panie powinny ściągnąć sobie wyżej wspomnianą aplikację i trochę się poduczyć.

10.

Większość kobiet przyznaje, że masturbuje się przynajmniej raz w tygodniu. A co raz dziennie? Ile jest takich pań?

W wielu punktach wspominaliśmy, jak masturbacja jest ważna dla naszego zdrowia. Nie należy rezygnować z czegoś, co sprawia Ci przyjemność i jest dla Ciebie dobre. Czasami jednak człowiek potrzebuje zbliżyć się również z drugim człowiekiem. Aby było z tym prościej, z pomocą przychodzi portal erotyczny.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.