Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

15 rzeczy, których w łóżku powinna doświadczyć każda kobieta

1.wrzesień 2020
15 rzeczy, których w łóżku powinna doświadczyć każda kobieta

Nie obawiaj się, to nie jest lista najbardziej szalonych seksualnych zwyczajów, których będziesz się wstydził wypróbować w praktyce, ale lista doświadczeń, które mają wielki wpływ na nasze życie. Życzymy przyjemnej lektury!

1. doznanie

Przedsięwziąć, że będziesz się kontrolować i do niczego z nim nie dojdzie. A kiedy mówimy do niczego, mamy na myśli, że naprawę nic z tego. W takim razie o seksie „zapomnij”. Prawdopodobnie niedługo dojdzie do sytuacji, kiedy z drżącym sercem i szeroko otwartymi oczami położysz się obok niego i nagle poczujesz, że to on przejął inicjatywę. Przyjemne uczucie, wiedzieć, że jego pożądanie jest większe niż Twoje, prawda?

2. doświadczenie

Zasnąć z rumieńcami na policzkach i uśmiechem na ustach, podczas kdy on jest jeszcze w Tobie. Potrafisz sobie wyobrazić piękniejsze uczucie podczas zasypiania?

3. doświadczenie

Usłyszeć zdanie „Jesteś cudowna”, „Uwielbiam z Tobą spać” albo przynajmniej „W łóżku nie masz sobie równych, jesteś prawdziwą boginią.”

4. doświadczenie

Całować się tak namiętnie, że jeszcze na drugi dzień czujesz jak Ci drżą usta.

5. doświadczenie

Robić sobie dobrze przed sobą nawzajem.

6. doświadczenie

Przeżyć najlepszy seks swojego życia. Z mężczyzną, którego kochasz.

7. doświadczenie

Leżeć na jego piersi, słyszeć jak bije mu serce, czuć jego oddech na swoich włosach i wiedzieć: to ten jedyny.

8. doświadczenie

Doprowadzić go do szaleństwa swoimi dłońmi i ustami.

9. doświadczenie

Nie musieć przyejmować się swoim ciałem, ponieważ on kocha Cię taką, jaka jesteś. Dlatego możesz się odprężyć, kiedy Cię pieści.

 

10. doświadczenie

Wskoczyć do łóżka zmarznięta i przytulić się do niego. Razem się pieścić i dotykać. Później zrzucić kołdrę i łapać oddech, ponieważ zrobiło wam się tak gorąco.

11. doświadczenie

Już po raz drugi głośno przeżywać swój orgazm, a dopiero później uświadomić sobie, że okno było otwarte.

12. doświadczenie

Patrzeć mu w oczy, wtedy kiedy zacznie szczytować.

13. doświadczenie

Złamać w łóżku jakieś tabu – a później cały dzień uśmiechać się do siebie, że zdecydowałaś się to zrobić. I warto nadmienić, że było to niezwykle dobre.

14. doświadczenie

Pójść do łóżka z mężczyzną, dla którego Twój orgazm jest ważniejszy niż ten jego, więc zacznie szczytować później.

15. doświadczego

Pomyśleć: cholera, nie ogoliłam się! A później uspokoić się: no co, przecież i tak dzisiaj nic z tego nie będzie. Następnie ze zdziwieniem otworzyć szeroko oczy, kiedy poczujesz, że partner właśnie zaczął się do Ciebie dobierać - a więc jednak!

Rzeczy, których nie wiesz o seksie

Ejakulacja i orgazm nie muszą iść ręka w rękę

Zazwyczaj wydaje nam się, że każdy orgazm jest równoznaczny z ejakulacją. Tylko, że według ekspertów istnieje też ejakulacja bez orgazmu i orgazm bez ejakulacji. Ejakulację bez orgazmu można wytłumaczyć jedynie tak, że mózg błędnie interpretuje ejakulację. Najczęstszą tego przyczyną są stany pourazowe, lub po operacji prostaty. Problem może pojawić się też pod wpływem leków.

Udawanie orgazmu przez mężczyzn

Tak, mężczyźni też mogą udawać orgazm i to w całkiem prosty sposób. Na udawanie orgazmu mają różne sztuczki. Najbardziej lubianym jest seks z kondomem, który później szybko zdejmą i schowają, zatem kobieta nie ma szansy zauważyć, że jest pusty. Często też chowają prezerwatywy do papierowych chusteczek i natychmiast wyrzucają, albo uciekają do toalety. Mężczyźni udają orgazm z tych samych powodów co kobiety – nie chcą, aby partnerka była rozczarowana, chcą mieć „to” już z głowy, ponieważ są zmęczeni, znudzeni albo po prostu nie mają nastroju.

Nie masz partnera na seks? Jesteś singlem? Nie miej obaw, teraz wiesz już o wiele więcej na temat seksu i możesz spróbować poznać kogoś na naszym portalu.

Źródło: https://www.healthline.com

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.