Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

17 pytań dotyczących seksu analnego, których boisz się zadać

5.luty 2019
17 pytań dotyczących seksu analnego, których boisz się zadać

Ludzie często boją się spróbować seksu analnego. My jednak mamy dla was dobrą wiadomość – ten strach nie ma żadnych logicznych podstaw i wynika jedynie z braku wiedzy na ten temat! Dlatego o pomoc w tworzeniu dzisiejszego artykułu poposiliśmy doświadczoną panią doktor, która odpowie na wszystkie pytania, które mogłyby was interesować.

Na poniższe pytania odpowiada Dr. Hilda Hutcherson, która jest autorką ksiązki Pleasure: A Women's Guide to Getting the Sex You Want, Need, and Deserve, uwielbia zabawki erotyczne, uważa, że świat jest zbyt pornofobiczny i że kobiety powinny dać szansę seksowi analnemu.

17 pytań, na które chcesz znać odpowiedź przed pierwszym seksem analnym

Jestem całkowicie pewna, że odbyt nie został stworzony do penetracji. Czy w takim razie tzw. anal jest bezpieczny?

Nie zrobicie sobie krzywdy, jeśli będziecie trzymali się zasad.

Istnieją jakieś oficjalne zasady seksu analnego?

Człowiek musi tego chcieć. Musi użyć wystarczająco dużo lubrykantu. Musi zacząć delikatnie i powoli.

Ile to jest „wystarczająco dużo” lubrykantu?

Będzie potrzeba naprawdę dużo. Musi nim być posmarowany cały penis. Lubrykant musi też zostać wprowadzony za pomocą placów nie tylko do wejścia do odbytu, ale również do środka.

Słyszałam, że Astroglide nie nadaje się do seksu analnego...

Tak, lubrykanty, które zawierają glicerynę nie będą się nadawać, ponieważ nie wytrzymają zbyt długo. Do seksu analnego najlepiej jest wykorzystać lubrykant na bazie silikonu. Jeżeli zdecydujecie się na użycie innego, musicie robić przerwy w celu ponownego posmarowania części intymnych.

Skoro już przy tym jesteśmy, anal nie jest chyba zbyt higieniczny?

Nie, nie! Na pewno tak nie jest, to tylko my wyobrażamy sobie, że nasze ekskrementy będą wszędzie.

Naprawdę? Słyszłam różne historie...

No dobrze, jeśli kobieta miała zatwardzenie – jest to możliwe. Jeżeli jednak nie pojawiły się żadne problemy jelitowe, nie ma się czego obawiać. Odbyt nie miewa schowanych w środku ekskrementów, jeśli nie ma zamiaru ich wypróżniać.

Czy wszystkie kobiety mogą szczytować podczas seksu analnego?

Każda kobieta posiada zdolność osiągnięcia orgazmu podczas seksu analnego, ponieważ przestrzeń pomiędzy waginą a odbytnicą jest tak cienka, że w pozycji na pieska penis może uciskać na punkt G i w ten sposób go stymulować. Niektóre kobiety uważają nawet, że jest to najprostszy sposób na stymulowanie punktu G.

Co się może stać, kiedy penis wejdzie zbyt głęboko?

Penis ma ograniczoną długość! Choć mężczyznom często wydaje się inaczej, to średnia długość penisa wynosi około 12-13 podczas wzwodu i naprawdę nie może się stać nic złego. Jeżeli jednak mamy do dyspozycji wyjątkowo długą zabawkę erotyczną, wtedy szansa na zrobienie sobie krzywdy wzrasta.

W swojej książce używa Pani sformułowania "zostać wessanym”. Nie miała chyba Pani na myśli czegoś takiego jak czarna dziura, prawda? Brzmi to przerażająco...

Nie, nie! Miałam tutaj na myśli sytuację, której coś się „zassie” do środka a my nie możemy tego wyjąć. Zazwyczaj później konieczna jest wizyta na pogotowiu w celu usunięcia przedmiotu.

Słyszała Pani kiedyś jakąś przerażającą historię o seksie analnym?

No pewnie, słyszałam chyba wszystkie możliwe– o żarówkach, różnych rodzajach jedzenia...

Żarówkach?

Tak, nie mogliśmy dojść do tego, jak się tam dostała. Ale kiedy człowiek weźmie pierwszą rzecz, którą ma pod ręką i specjalnie się nad tym nie zastanawia...

Mówiła Pani, że konieczne jest, aby kobieta była porządnie rozluźniona i rozluźniła mięśnie odbytu. Jak to zrobić?

Ja stosuję ćwieczenia Kegela.  

A jak się to robi?

Należy spiąć mięśnie odbytu podczas wdechu i rozluźnić podczas wydechu. Mężczyzna powinien włożyć swego penisa w momencie, kiedy wydechuje i rozluźnia mięśnie.

Z tego co Pani mówi wynika, że seks analny to praca grupowa...

Mężczyznom powinno zależeć, aby było to dla kobiety jak najmniej bolesne. Muszą sobie uświadomić, że jeśli będzie to dla kobiety nieprzyjemne, mogą już nigdy „tam” nie zawitać z powrotem.

Jak ma partner przekonać swoją ukochaną, aby wypróbowali seks analny?

Co mogę powiedzieć ja, jako lekarz, jest to, że mogą je zapewnić, że to nie jest niebezpieczne. Nie będzie nosić pieluszek, nie będzie mieć żadnych infekcji, krwawić, czy cały dzień puszczać bąków. Od swojego partnera chce usłyszeć, że będzie delikatny. Często bowiem zdarza się, że mężczyzna straci głowę i przestanie myśleć logicznie.  

W jakim sensie przestanie myśleć logicznie?

Mężczyźni mają swoje fantazje i w momencie, w którym zaczną je spełniać mogą stracić kontrolę nad sobą. Kobieta chce mieć pewność, że partner będzie z nią współpracować i że jeśli coś ją zaboli, to on przestanie.

Istnieje jakiś sposób na to, aby pierwszy anal nie był bolesny?

Nie zaczynać od razu od penisa. Do tego musicie się dostać powoli, chwilę to potrwa. Zacznijcie od stymulacji palcami, najpierw z zewnątrz, potem dopiero od środka. Kiedy kobieta przyzwyczai się do takich pieszczot, można zacząć penetrację.

Jeszcze nie udało ci się znaleźć nikogo, kto chciałby wypróbować seks analny? Na portalu erotycznym możesz znaleźć idealnego partnera, z którym spełnisz swoje fantazje! Zarejestruj się ZA DARMO i poznaj kogoś nowego!

[Lil]

Źródło:

https://www.yourtango.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.