Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

20+ rzeczy, które krążą po głowie kobiety podczas zbliżenia

25.luty 2021
20+ rzeczy, które krążą po głowie kobiety podczas zbliżenia

W filmach seks zawsze wydaje się łatwy i beztroski, wręcz idealny. W prawdziwym życiu nie każdy ma takie szczęście i nierzadko nie unikniemy wpadki. Życie to nie film, z tym musimy się liczyć, jak to zatem wygląda naprawdę?

Kiedy poznasz kogoś nowego, może być różnie – raz łatwiej, raz trudniej. Postaraj się odkryć wszystkie jego pozytywne i negatywne strony. Nie pomiń jego/jej zainteresowań, przyzwyczajeń (tych dobrych i złych) oraz... Tak, tego co lubi robić w łóżku. Prędzej, czy później zaczniecie o tym rozmawiać. Nadejdzie również ta chwila, kiedy zaczniecie seks uprawiać. Zatem skoro już przy tym jesteśmy...

Też jest tak zdenerwowany jak ja? Mam nadzieję, że tak.

To zawsze będzie PIERWSZY RAZ, nawet jeżeli przez moje łóżko przewinęło się już paru mężczyzn. I gdybym miała w sobie niezliczoną ilość alkoholu, nie byłabym mniej zdenerwowana.

Hmm, całujemy się... Powinnam go TAM dotknąć?

Och. Jest duży!

Tak, zwracamy uwagę na wielkość, ale nie oceniamy jej. Nie wszystkie kobiety lubią duże penisy, z wielu powodów (chociażby z powodu bólu), ale każda kobieta zwróci na to uwagę.

To samo można powiedzieć o jego jądrach.

Ich rozmiary też mogą być różne, kobiety dobrze o tym wiedzą, jednak rozmiar zawsze może (przyjemnie) zaskoczyć.

I o zaroście.

Niektórzy mężczyźni ukrywają pod bokserkami prawdziwy gąszcz, a inny są jeszcze gładsi niż kobieta (przez co kobieta czuje się poniżona). Wszystko zależy od tego, co kobieta preferuje, co się jej bardziej podoba i na podstawie tego będzie „oceniać” partnera.

Proszę nie, nie zanoś mnie do sypialni.

Nas kobiety nie interesuje jak dużo czasu spędzasz na siłowni i jak bardzo jesteś dzięki temu silny. Po prostu kiedy niesiecie nas pół-nagie, niezbyt dobrze oświetlonym korytarzem, a my musimy was nawigować, nie czujemy się najlepiej. Tego rodzaju pomysły nigdy nie kończą się dobrze!

Dzięki bogu, nareszcie jestem w pozycji horyzontalnej.

... I możemy kontynuować to, co robiliśmy, tylko że w lepszej pozycji. Tej najlepszej pozycji.

Jest nurkiem?

Niektórzy mężczyźni potrafią wstrzymać oddech na naprawdę bardzo długo... Nie żeby to było coś złego, wręcz przeciwnie...

Nie zostały mi tam gdzieś jakieś włoski...?

Czuję się świetnie, czuję się świetnie...

Czytaj: Czuję się strasznie.

Życzę sobie, aby zgasił światło i przestał analizować moją cipkę... I żeby wreszcie przeszedł do dzieła.

Prezerwatywy!

Mam je wyciągnąć ja? Nie powinien tego zrobić on?

Rozmawiać, czy nie? Oto jest pytanie...

Mam z nim rozmawiać, mam odpowiadać, kiedy coś mówi a jednocześnie mi to robi... A może mam po prostu tylko leżeć i starać się wyglądać seksownie?

Mam nadzieję, że dobrze wejdzie...

Och, mmm... Tak... 

Tak, to zrobił dobrze.

Co właśnie powiedział?

O boże, on ciągle przy tym mówi...

Cholera, mam skurcz....

Chyba już za chwilkę dojdzie.

Kiedy wreszcie dojdzie?

Może nie jęczę wystarczająco... A może powinnam się obrócić i zabawić się jego jądrami... Albo sama ze sobą...

Ok. To był naprawdę dziwny dźwięk.

Cholera. To była moja wagina.

Mam się zacząć śmiać?

Nie, chyba nie, to by całkiem zniszczyło tą piękną chwilę, ale muszę teraz jakoś powstrzymać śmiech!

Głupia sytuacja, szybko, zacznij myśleć o czymś poważnym… Tak, w poniedziałek muszę zapłacić czynsz.

Rany, podczas seksu myślę o płaceniu czynszu...

Wróć myślami do pokoju, skup się na tym, co się tutaj dzieje!

Och, wow, właśnie doszedł.

Hmm jest głośny... To jest sexy.

Zapytał się mnie „Jak Ci się podobało?”?

Ehm... No, jak na to odpowiedzieć?

I po wszystkim. Przez cały czas kobieta myśli o wielu innych rzeczach i nie jest w stanie skupić się na tym, co się dzieje. Wiele z nich podczas pierwszego seksu udaje podniecenie, lub orgazm, aby partner nie czuł się rozczarowany. To, że kobieta podczas pierwszego zbliżenia nie osiągnie orgazmu nie jest jego winą, nie musi się zatem niczego wstydzić. Oboje przeżywają w tym momencie wielki stres, są zdenerwowani. Prawdopodobieństwo cudownego seksu wzrasta z każdym kolejnym zbliżeniem.

Partnerzy muszą się dobrze poznać, udawanie nie przyniesie zbyt wielu korzyści do ich życia seksualnego. Prawda i tak w końcu wyjdzie na jaw. Prawdopodobieństwo, że perwszy seks będzie porażką, jest wielka, ale obie strony powinny być tego świadome i nieoczekiwać niemożliwego.

Szukasz partnera na seks, przy którym zapomnisz o całym świecie? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu i poznaj kogoś już teraz!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.