Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

3 proste sposoby na to, aby partner spełnił twoje fantazje

23.październik 2018
3 proste sposoby na to, aby partner spełnił twoje fantazje

Nie będziemy udawać, że jest inaczej, powiedzmy to zatem prosto z mostu: każda kobieta ma fantazje erotyczne. To, że mężczyźni boją się tych fantazji jest kolejnym, potwierdzonym faktem. Jak wytłumaczyć partnerowi, że nie taki diabeł straszny, jak go malują? O tym w dzisiejszym artykule!

W internecie każdy jest odważny i mocny „w gębie“. Pisząc z kobietą na portalu erotycznym każdy mężczyzna jest dumny jak paw i odważny niczym lew, kiedy jednak dojdzie do spotkania stają się ucieleśnieniem tchórza. Panowie niestety często mają problemy ze spełnieniem swoich własnych fantazji, a co dopiero w takim razie tych kobiecych...

Seks z szefem? Tylko nie to!

Istnienie kobiecych fantazji seksualnych jest oczywiste, są one niczym innym, jak wyrazem stłumionych potrzeb, które mężczyźni odbierają z przerażeniem. W najlepszym przypadku uważają je za zdradę, w najgorszym – traktują jako wynaturzenie. Ciężko jest im zrozumieć, że fantazja jest zwykłą fantazją i niczym więcej, nie ma żadnego związku z rzeczywistością. Zamiast zastanawiać się nad ich głębią i sensem lepiej przejść do działania. Odrzucając je doprowadzamy do najgorszego – frustracji w związku.

Ogromną rolę kobiecych fantazji uświadomiła światu premiera, najpierw książki, następnie filmu 50 twarzy Grey'a. Niezależnie od tego, jakie kto ma zdanie na temat filmu/książki – każdy mężczyzna musi zaakceptować fakt, że kobiety naprawdę fantazują i (o zgrozo!) zawsze będą fantazjować. Tak, kręcą je klapsy, pejcze, sado-maso i przebieranki. Towarzyszą im one nie tylko podczas masturbacji, ale również (dla niektórych będzie to naprawdę trudne do przełknięcia) w trakcie seksu! Ponad 90% kobiet fantazuje, z czego większość z nich właśnie w czasie uprawiania seksu. Panie potrafią fantazjować także podczas jazdy autobusem, oglądania filmu, czy spaceru.

Uwaga! Z badań wynika, że aż 77% kobiet wyobrażało sobie (przynajmniej raz) seks z szefem (Panowie, tylko spokojnie), a aż 84% z kolegą z pracy.

O czym tak wytrwale fantazjuje płeć piękna? Mogą to być tak prozaiczne sytuacje, jak seks na plaży, czy podczas imprezy w klubie. Ale dość często są to o wiele pikantniejsze rzeczy, jak np. gwałt, przymuszanie do seksu, seks grupowy, a nawet lesbijski, choć dana kobieta będzie nie będzie zdeklarowaną lesbijką. Udowodniono, że kobieca wyobraźnia seksualna jest o wiele bogatsza od męskiej. Da się któreś z tych fantazji zrealizować? Jeśli tak, to jak przekonać do tego partnera?

Szczerość

Szczerość jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Niestety, drogie Panie mężczyźni nie lubią owijania w bawełnę. Z kolei zaprzeczając, że posiadasz jakieś fantazje sama zamykasz sobie drzwi do rozkoszy. Kiedy powiesz mu, że o niczm nie marzysz, facet od razu uzna temat za zamknięty. Powiedz mu więc, o czym marzysz. Pamiętaj, że mężczyźni słyszą tylko to, co zostało powiedziane, a to co było pomiędzy słowami nigdy do nich nie dotrze.

Coś w zamian

Choć może to brzmieć dziwnie i niezbyt romantycznie – jest to jeden ze sposobów na otrzymanie tego, co chcesz. W zamian za zrealizowanie twojej fantazji obiecaj mu np. namiętne pieszczoty. Z takiego handlu – mogą być owoce.

Przekonaj go, że jest kimś wyjątkowym

Przekonaj go, że naprawdę jest dla ciebie kimś wyjątkowym. Zazdrosny mężczyzna musi zrozumieć, że to tylko zabawa, która będzie miała swój początek i koniec. Pomóc może ustalenie konkretnych zasad i granic, których żadnemu z was nie wolno przekroczyć.

Nie masz jeszcze partnera/ki na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i znajdź go/ją już teraz! 

[rox]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.