Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

4 najczęstsze sny erotyczne i ich znaczenie

7.luty 2020
4 najczęstsze sny erotyczne i ich znaczenie

Czasami po przebudzeniu zastanawiamy się, czy aby na pewno, to co przed chwilką się stało, to był tylko sen. W końcu niektóre z nich bywają wyjątkowo realistyczne. Kiedy jednak już dojdziemy do siebie, zazwyczaj zaczynamy zastanawiać się nad jego znaczeniem... A jakie znaczenie mają te najczęstsze sny erotyczne? Przekonajmy się!

Czy to prawda, że sny są odzwierciedleniem naszych skrytych pragnień? Wcale nie! Dowodzą o tym poniższe przykłady...

Szef lub przełożony

Jeżeli przyśni ci się seks z szefem, najprawdopodobniej oznacza to, że powinieneś do swojego życia wprowadzić więcej siły, autorytetu, managerskich zdolności, decyzyjności, itp. Potrzebujesz wcielić się w rolę szefa w domu, aby lepiej radzić sobie z niesfornymi dziećmi? Musisz podjąć niezwykle ważną decyzję? Potrzebujesz pozbyć się jakiegoś elementu, osoby, lub zachowania ze swojego życia? Albo potrzebujesz skontaktować się ze swoim szefem, aby poradzić sobie z jakimś klientem, czy projektem. To są pytania, które powinieneś sobie teraz zadać. Znaczenie snu o szefie jest proste: najwyższy czas przejąć władzę!

Były partner

Nie panikuj i pod żadnym pozorem nie dzwoń do swojego eks z zamiarem odnowienia związku. To był tylko sen i istnieje logiczne wyjaśnienie, dlaczego Ci się śnił. Źródło takiego snu nie ma jednak żadnego związku z twoim byłym partnerem. Twój poprzedni partner był twoją pierwszą miłością? Choć już od dawna jesteś w innym związku, nadal może się ci się śnić o pierwszej miłości. Nie bój się, to wcale nie oznacza, że chcesz znów być z poprzednim partnerem. twoja podświadomość stara ci się dać do zrozumienia nie kogo, ale czego chcesz – znowu przeżyć tę namiętność i podniecenie. Tego rodzaju sny najczęściej pojawiają się wtedy, kiedy do aktualnego związku zaczną wkradać się stereotypy.

Co to wszystko oznacza? Taki sen "wykorzystuje" byłego partnera, aby przypomnieć ci o namiętności, która w tobie drzemie. To dobrze, że masz sny, które poinformują cię o tym, że twoja namiętność nie chce stać się przeszłością. Którzy byli partnerzy mogą pojawiać się w erotycznych snach najczęściej? Zazwyczaj jest to pierwsza miłość, partner, z którym Cię coś łączy (np. dzieci) albo były partner, który jako ostatni złamał Ci serce. Sen o tym ostatnim może też oznaczać, że nie potrafisz pójść dalej. W takiej sytuacji takie sny będą się powtarzać do momentu, kiedy nie pozostawisz przeszłości tam, gdzie jej miejsce.

Tajemniczy nieznajomy

Sen o nieznajomym kochanku to jeden z najczęstszych snów erotycznych. Wielu uważa, że ten sen jest przebłyskiem świadczącym o tym, że gdzieś tam czeka na nich ich bratnia dusza. Niestety, oznacza to zupełnie coś innego. W ten oto sposób sny starają się nam pokazać różne elementy naszej osobowości pod postacią pozornie obcego człowieka. Wszystko po to, abyśmy lepiej zrozumieli sami siebie.

Postać tajemniczego kochanka jest ucieleśnieniem cech wspólnych Twoich i danej płci. Jeśli jesteś kobietą, tajemniczy męczyzna przedstawia Twoje męskie cechy charakteru. U mężczyn tajemnicza kochanka przedstawia ich żeńskie cechy charakteru. W śnie pociąga Cię fizycznie, ponieważ podświadomość chce, abyście połączyli się w jedno.

Połącz zatem antagonistyczne cechy charakteru z tymi Twoimi, tak samo jak połączyliście swoje ciała we śnie. Robiąc to staniesz się odważny i przejmiesz kontrolę, jeżeli musisz, staniesz się delikatny i empatyczny, jeśli tego właśnie chcesz.

Celebryta

Kiedy w Twoim śnie pojawi się jakakolwiek znana postać, możesz być pewien, że Twoja podświadomości miała ku temu swoje powody. Najlepszym sposobem na to, aby dowiedzieć się co ta osoba robiła w Twoim śnie, jest przypomnienie sobie, z czego jest znana. Jest to postać, która grała w jakimś serialu lub filmie? Potrafisz się z nią utożsamić? Chodzi o piosenkę? Jeśli tak, przychodzi Ci teraz do głowy jakiś konkretny tutuł albo tekst? Nie ważne, czy jesteś fanem, czy nie, istnieje coś, co łączy Twoją myśl z tym celebrytą. Za pośrednictwem snu, Twoja podświadomość stara Ci się przekazać wiadomość, abyś nadal mógł błyszczeć niczym gwiazda.

Twoje życie seksualne znajduje się w stanie hibernacji? Sny nie mogą równać się z rzeczywistością, zatem nie czekaj dłużej i znajdź partnera na seks już teraz! Zarejestruj się na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś!

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.