Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

4 POZYCJE, KTÓRE KOBIETY WYPRÓBOWAŁY TYLKO RAZ I NIGDY WIĘCEJ

28.grudzień 2016
4 POZYCJE, KTÓRE KOBIETY WYPRÓBOWAŁY TYLKO RAZ I NIGDY WIĘCEJ

Odkrywanie w łóżku nowych rzeczy (takich jak nowe miejsca lub nowe zabawki) zazwyczaj jest dla nas świetną zabawą. Czasami jednak, kiedy człowiek się wreszcie zdecyduje na wypróbowanie pozycji, o której od dłuższego czasu myśli, nie skończy się to dobrze...

69

Ja i mój przyjaciel, z którym łączył nas seks bez zobowiązań, akurat zabawialiśmy się w najlepsze, kiedy nagle on zdecydował się przejść do pozycji 69. Zaczęłam się dławić, poczułam okropny smród. Okazało się, że nie jest on mistrzem w podcieraniu się... Od tej pory jesteśmy tylko przyjaciółmi, już żadnych igraszek bez zobowiązań...

Anal

Mój chłopak od dłuższego czasu marudził, że chce wypróbować anal. Zdecydowała się zrobić mu tę przyjemność na jego urodziny. Pół butelki wódki później, byłam na to gotowa. Rano obudziłam się z myślą, że w sumie to doświadczenie nie było tak złe, jak myślałam... Dopóki nie zobaczyłam tego pobojowiska. Nasze prześcieradło było... brązowe. Tak samo jak kołdry i poduszki. Nigdy więcej!

9 pozycji

Taczka

Pewnej nocy (po wypiciu ogromnej ilości wina) zdecydowaliśmy się z mężem, że wypróbujemy pozycję na taczkę. Każdy z pewnością potrafi sobie wyobraźić, jak ta pozycja wygląda. W skrócie, mężczyzna trzyma nogi kobiety, a ona stoi na rękach. Ja owinęłam nogi wokół ciała mojego męża. Podniosłam tyłek, tak aby mógł we mnie wejść. Jednakże kiedy wszedł w moje ciało, docisnął na pęcherz, a ja się posikałam... Była to tak żenująca sytuacja, że w tej chwili marzyłam o tym, aby moja cipka odleciała gdzieś bardzo daleko.

Mistrzyni schodów

Stało się to na imprezie firmowej. Szłam z kolegą z biura do jego chatki, ale zanim zdążyłam się opamiętać, robiliśmy to na schodach. Starałam się być jak najbardziej sexy, dlatego zdecydowałam się na pozycję umożliwiającą wicie się na jego kolanach. Nigdy wcześniej tego nie próbowałam, a już w ogóle na schodach! Przewidywałam jakieś faux pas, ale zdecydowanie nie takie, że obiję się od jego kolan i spadnę całkiem naga w dół po schodach. 

Jak wiadać, stać się mogą naprawdę ciekawe rzeczy, których nie da się przewidzieć...

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.