Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5 anty-afrodyzjaków

23.październik 2020
5 anty-afrodyzjaków

Poznaj największych wrogów seksu. Wiadomo już, że ostrygi, papryczki chilli i czekolada mogą nakręcić kochanków do zabawy, ale istnieją również takie produkty, które działają w odwrotny sposób. Wiesz, o jakich produktach mowa?

Niektóre produkty wpływają negatywnie na poziom hormonów w naszym ciele, inne zaś kradną nam energię. Cukry i węglowodany wywołują uczucie wdęcia i spuchnięcia, czym skutecznie likwidują ochotę na jakiekolwiek igraszki.

Co w takim razie powinniśmy usunąć z naszego jadłospisu, jeżeli mamy w planach seks?

Fasola

Fasola to wyjątkowo pożywny produkt. Jest bogata w błonnik, antyoksydanty i może pomóc w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jej jedynym minusem jest to, że nie nadaje się do konsumacji przed seksem. Fasolki uważane są za anty-afrodyzjaki, które wywołują wzdęcia. Zawierają cukry, których organizm nie potrafi strawić, przez co wędrują prosto do jelita grubego, gdzie działają jako probiotyk i wraz z innymi dobrymi bakteriami wspierają prawidłowe funkcjonowanie jelit. Zanim jednak cukry trafią do jelita grubego, cukry zatrzymają się w żołądku, przez co mamy wrażenie, że jesteśmy spuchnięci. Jeżeli więc planujesz romantyczny wieczór, zakończony seksem, unikaj fasoli.

Popcorn z mikrofalówki

W dzisiejszych czasach popcorn jest nieodłącznym elementem każdego wieczoru filmowego. Jeśli jednak chcesz wieczorem przeżyć z partnerem przyjemne chwile, spróbuj zastąpić go innym łakociem, najlepiej takim, który jest afrodyzjakiem. Popcorn zawiera kwasy perfluoro, takie jak PFOA (kwas perfluorooktanowy) i PFOS (perfluoroktansulfonan), o których wiadomo, że znacznie obniżają ilość spermy.

antyafrodyzjaki

Cukier

Cukier, który znajduje się w słodyczach, lemoniadach i alkoholu jest bardzo szkodliwy dla naszego libido. Karmią się nim bakterie i grzyby, które mogą powodować wzdęcia i nieprzyjemny zapach w okolicach intymnych oraz przyczynić się do obniżenia odporności. Jeżeli będziesz mieć ochotę na coś słodkiego, postaraj się zjeść kilka kawałków czekolady, która jest naturalnym, słodkim afrodyzjakiem.

Makaron

Makaron jemy nie tylko z zupą, ale również jako danie główne. Jest naprawdę smaczny i sycący, ale to wszystko dlatego, że zawiera duże ilości węglowodanów, które nie wpływają korzystnie nie tylko na nasze uda. Po zjedzeniu porcji makaronu, dochodzi do obniżenia temperatury ciała. Człowiek jest nie tylko wzdęty, ale również zmęczony i senny. W takim stanie przecież nikt nie miałby ochoty na seks, prawda?

Soja

W Azji soja jest znana jako pokarm zmniejszający libido. Mnisi jedzą soję, aby łatwiej im było żyć w celibacie, zaś japońskie żony podają ją swoim mężom w wielkich porcjach, aby mogły mieć pewność, że panowie nie będą mieli ochoty na seks pozamałżeński i będą im wierni.

Teraz już wiesz, czego unikać, aby noc z partnerem była pełna namiętnego seksu. Nie masz jeszcze partnera? Nie musisz wychodzić z domu, aby znaleźć odpowiedniego partnera/kę na seksZarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i umów się na pierwsze spotkanie.

[rox]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.