Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5 intymnych pozycji seksualnych

26.kwiecień 2018
5 intymnych pozycji seksualnych

Intymność jest nieodłącznym elementem każdego aktu seksualnego. Za pomocą niektórych pozycji można odrobinę zwiększyć przyjemność jakiej nam dostarcza. O jakich pozycjach mowa?

Konik bujany

Ta pozycja jest doskonała, ponieważ podczas niej partnerzy znajdują się ze sobą twarzą w twarz, dzięki czemu mogą całować się namiętnie podczas uprawiania seksu. On siedzi ze skrzyżowanymi nogami i odchyla się do tyłu, przytrzymując się na ramionach. Ona klęczy nad jego kolanami obejmując go udami i opuszczając się nad nim. To partnerka decyduje o szybkości i głębokości wejść. Pozycja ułatwia stymulację łechtaczki.

Zakręcony aniołek

Kobieta podczas tej pozycji leży na boku i zwija się w kłębek, podczas gdy mężczyzna może objąć ją od tyłu i rozpocząć penetrację. Penetracja jest stosunkowo łatwa. Mężczyzna może w tej pozycji pieścić piersi i łechtaczkę partnerki. Pozycja idealnie nadaje się do głębokiej penetracji, której towarzyszy miłosne objęcie i wolniejsze ruchy. Pozycja nadaje się też dla kobiet w ciąży.

Łódka wioślarska

Aby partnerzy wykonali tę pozycję, mężczyzna musi zacząć od tego, że położy się na plecach, aby kobieta następnie mogła powoli usiąść na jego penisie. Później mężczyzna podnosi się i siedzi tak, aby znaleźli się z partnerką twarzą w twarz. Jego kolana powinny znajdować się po zewnętrznej stronie ciała partnerki. Ona powinna mieć ugięte kolana w taki sposób, aby mogła objąć partnera nogami.

Partner przesuwając się przez jej łydki wsunie swoje dłonie pod jej kolana. Kobieta spod jego kolan wyciągnie swoje ręce wokół swoich ud, aby mogła złapać partnera za ręce. Wygląda to jak pozycja do bujania. Intymną częścią tej pozycji jest to, że partnerzy mogą przez cały czas patrzeć sobie w oczy, całować się i pieścić. Penetracja powinna być, tak jak w przypadku wyżej opisanych pozycji, powolna.

intymne pozycje

Kołek

Mężczyzna siedzi z wyciągniętymi nogami. Kobieta siada na nim i pozwala mu na głębokie wejście. Następnie wyciągnie nogi za siebie i zacznie poruszać się tam i z powrotem, w takim tempie jakie wyda się jej najbardziej przyjemne. Doskonała pozycja, podczas której partnerzy znajdują się niezwykle blisko siebie, mogą się obejmować, dotykać i całować.

Zen przerwa

Pozycja o ciekawej nazwie „Zen przerwa” zapewni partnerom wyjątkowo intymny stosunek. Zaleca się stosowanie tej pozycji, kiedy mężczyzna jest bliski orgazmu i chce trochę oddalić ten moment, tak aby seks mógł trwać jeszcze dłużej. Jeżeli wiesz, że już długo nie wytrzymasz, zrób sobie zen przerwę i wypróbuj z partnerką tę pozycję.

Partnerzy leżą na boku, twarzą do siebie (jeśli to możliwe, partner wciąż znajduje się w środku), następnie obejmą się nogami i przytulą się tak, aby ich ciała znajdowały się tuż przy sobie. Jest to niezwykle namiętna i bardzo podniecająca pozycja zarówno dla niej, jak i dla niego.

Masz ochotę na intymne przeżycia, ale nie masz partnera/ki? Nie zastanawiaj się dłużej, zarejestruj się na naszym portalu erotycznym i znajdź kogoś, z kim będziesz mógł wypróbować wszystkie powyższe pozycje!

[rox]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.