Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5 rad dotyczących zabawek erotycznych

13.czerwiec 2023
5 rad dotyczących zabawek erotycznych

Posiadasz zabawkę erotyczną? Jeśli tak, powinieneś przeczytać rady, które w niektórych sytuacjach mogą okazać się bezcenne. Zazwyczaj jednak Polak mądry jest po szkodzie…

Czasy, kiedy zabawki erotyczne były tabu dawno już minęły. Sklepy z gadżetami erotycznymi znajdziesz w centrach miast (wiem o czym mówię, nad jednym takim sklepem mieszkam) i nikogo to nie dziwi. Internet również przepełniony jest wszelkiego rodzaju sexshopami, gdzie możesz dokonywać anonimowych zakupów. To wszystko (i nie tylko) „zmusza” coraz więcej ludzi do kupna erotycznych gadżetów i zabawek. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia przy kupnie zabawek, ale powinieneś pamiętać o kilku ważnych sprawach. Mamy dla was kilka rad, które otrzymaliśmy od użytkowników zabawek erotycznych.

Przed podróżą zawsze wymij baterie

Przyszło by Ci to do głowy? Przyznaj się... Pani Marta niestety na to nie wpadła, przez co przytrafiła się jej taka sytuacja.

"Wyjeżdżałam na kilka miesięcy do Ameryki, oczywiście wzięłam ze sobą swój wibrator. Już kilkukrotnie brałam go ze sobą i nie było żadnego problemu, ale tym razem śpieszyłam się abym zdążyła na samolot i dałam go do bagażu podręcznego. Co gorsza, nie wyjęłam baterii. Nie wiem dokładnie jak to się stało, ale zaczął wibrować kiedy czekałam na lotnisku w kolejce do kontrolii. Okropnie mnie to wystraszło, ale z drugiej strony cieszyłam się, że stało się to w kolejce a nie podczas kontrolii. To by dopiero był wstyd!”

Baterie miej zawsze pod ręką

Już wiesz, że przed podróżą powinieneś je wyjąć. Kolejną ważną kwestią dotyczącą baterii jest to, że powinieneś zawsze mieć przy sobie kilka dodatkowych. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy akurat wybierasz się w podróż. W domu dobrze jest mieć na wszelki wypadek więcej rodzajów baterii – ile razy bowiem zdarzyło Ci się sprawdzić jakie pasują właśnie do Twojej zabawki? Zazwyczaj jednak są to baterie AAA lub AA, ale znajdą się i takie zabawki, do których wejdą baterie do zegarków LR44 (na przykład Emojibator). Teraz jednak przejdzmy do opowieści pani Urszuli, która może przytrafić się komukolwiek z nas jeżeli nie będziemy przygotowani.

akcesoria

"Baterie! Koniecznie upewnij się, że masz ze sobą dodatkowe baterie i to we wszystkich możliwych wielkościach. Ponieważ później ciężko tłumaczy się dzieciom dlaczego w ich ulubionych zabawkach i Xboxach brakuje baterii. Poza tym, po użyciu ich do swoich celów... Nie wydaje mi się zbyt dobrym pomysłem oddawanie im ich... To by było dziwne.”

Nigdy nie bój się eksperymentować

Kiedy odpuścisz sobie eksperymentowanie, to tak jakbyś odpuścił sobie połowę swojego życia. Nie wpadniesz na nic nowego, nie doświadczysz nowych uczuć, ani przeżyć. Dlaczego by sobie na to nie pozwolić? Pięknie to podsumowała pani Ania.

"Nigdy nie lubiłam eksperymentów. Nie miałam potrzeby wkładania sobie czegoś do tyłka. Ale wiecie co? Okazało się, że to wcale nie tak straszne mieć coś tym tyłku.”

Musisz wiedzieć, jak je myć

To podstawa przy kupnie zabawki erotycznej. Zazwyczaj dokładne informacje jak o nią dbać znajdziesz na ulotce dołączonej do opakowania, ale prawda jest taka, że większość z nas je wyrzuci już na samym początku. Pani Kamila podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami.

"Zabawki z twardego plastyku o wiele łatwiej wydezynfekować niż te, wykonane z innych materiałów. Jednakże pamiętaj abyś pod żadnym pozorem nie dawał ich do zmywarki. Tych wszystkich ważnych rzeczy nauczyłam się będąc znudzoną panią domu.”

Nie dziel się nimi

Zabawki erotyczne powinno się pożyczać jedynie swojemu partnerowi. A koleżankom/kolegom? Jaka jest Twoja opina? Pani Iza ma na ten temat już wyrobione zdanie.

"Kiedy byłam na studiach, spała u mnie moja koleżanka. Pozwoliłam jej spać w moim łóżku, ponieważ nie czuła się najlepiej, ja spałam na kanapie. Zapomniałam jednak, że jeden z moich wibratorów został pod poduszką... Tak, użyła go... I nie, nie wydawało jej się to dziwne.... Może to właśnie było powodem rozpadu naszej przyjaźni.”

Zapamiętaj powyższe rady, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy taka sytuacja może Ci się przytrafić. Jeżeli nie masz żadnych zabawek erotycznych, ale chciałbyś jakieś mieć, spróbuj rozejrzeć się po pobliskich sklepach erotycznych, znajdziesz je w każdym większym mieście w Polsce, od Krakowa aż po Gdańsk.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.