Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o zabiegu powiększania piersi

4.lipiec 2023
5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o zabiegu powiększania piersi

Piersi są jednym z największych atutów kobiety. Która z nas nie marzy o jędrnych i kształtnych piersiach? Niestety, dla wielu kobiet są one największym kompleksem – zazwyczaj narzekamy na jego niewielki rozmiar, nieładny kształt albo dużą dysproporcję wielkości między jedną i drugą piersią.

Kiedy piersi na tyle małe, że niemal ich nie widać, może to sprawiać, że ich właścicielka nie czuje się kobieco. Bywa też, że biust jest tak duży, że stanowi ogromny ciężar dla kręgosłupa i staje się przyczyną wielu nieszczęść. Uporać się z tymi problemami może operacja plastyczna.

Za małe piersi 

Kobiety najczęściej narzekają na za mały rozmiar piersi. Niewielki biust bywa częstą przyczyną kompleksów – sprawia, że nie czujemy się wystarczająco kobieco i nie przepadamy za swoją sylwetką. Zbyt małe piersi nie prezentują się najlepiej w niektórych ubraniach czy strojach kąpielowych. Zdarza się, że piersi są na tyle małe, że kobiety mają nawet ze znalezieniem stanika. 

Co warto wiedzieć o operacji biustu?

1. Powiększanie biustu 

Operacje zwiększające czy ogólnie zmieniające rozmiar piersi uznawane są spektakularne osiągnięcie w dziedzinie medycyny estetycznej. Piersi, które powiększono chirurgicznie, wyglądają naturalnie, są jędrne i miłe w dotyku. Zazwyczaj trudno zauważyć, że są one efektem operacji plastycznej.

2. Zabieg wiąże się z zaledwie jednodniowym pobytem w klinice

Mogłoby się wydawać, że powiększanie piersi to skomplikowany zabieg, po którym konieczny będzie przynajmniej kilkudniowy pobyt w klinice, jednak wcale tak nie jest. Sam zabieg trwa około 2 godzin a pacjentka znajduje się pod opieką personelu medycznego maksymalnie 1 dobę. Zanim jednak operacja dojdzie do skutku należy wykonać kilka badań kontrolnych. Nie obędzie się również bez wizyt kontrolnych po zabiegu.  

3. Implanty solne i silikonowe

Aby powiększyć piersi chirurg plastyczny umieszcza pod mięśniem piersiowym większym specjalną wkładkę z implantu solnego lub silikonowego. Lekarz stosuje takie nacięcia i szycie, aby blizny były niemalże niewidoczne. Sprawia to, że efekt końcowy wygląda bardzo naturalnie.

4. Specjalny stanik – konieczny do ukształtowania biustu

Po operacji powiększania biustu pacjentka musi nosić specjalny biustonosz, który ma za zadanie nadać piersiom właściwy kształt. Stanik należy nosić w dzień i w nocy, można go zdjąć jedynie do mysia. 

5. Efekt końcowy jest widoczny po trzech miesiącach

Proces gojenia zwykle trwa około trzech miesięcy. Wówczas z piersi schodzi obrzęk, stają się one wyraźnie delikatniejsze. Wcześniej mogą być twarde i nienaturalnie sterczeć, ponieważ potrzebują czasu aby nabrać właściwego kształtu.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.