Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5 sposobów na gorący seks

28.marzec 2019
5 sposobów na gorący seks

Zastanawiasz się, jak przyjemnie spędzić wolny czas z partnerem? Spacer, film... Nie! Koniec z rutyną! Postaraj się ożywić swój związek poprzez namięty i gorący seks!

Dom nudystów

Będziecie sami w domu? To świetnie! W takim razie ustalcie, że w czasie wolnym, np. przez weekend wasze mieszkanie zamieni się w wiosenną plażę nudystów! Tak, dobrze zrozumieliście – od tego momentu wszystkie codzienne domowe czynności musicie wykonywać nago. Pranie, sprzątanie, czytanie, oglądanie filmów – czyli innymi słowy czeka was taka odpicowana „klasyka”. Z pewnością będzie to dla was obojgu świetna zabawa. Wprowadzicie do swojego domu i życia trochę więcej luzu. Gwarantujemy, że będzie nie tylko dużo śmiechu, ale również momentów bliskości. Pamiętajcie jednak, że nie ma żadnej presji – seks niech będzie dla was tematem tabu. Zostawcie wszystko w rękach przypadku. Kiedy partner przypadkiem otrze się o ciebie – seksualne napięcie jest i tak czymś nieuniknionym. Doznania będą na pewno intensywniejsze niż podczas „zwykłego” dnia codziennego.

Poza domem

Nie musicie od razu wyjeżdżać na drugi koniec świata. Do urozmaicenia wolnego czasu wystarczy wam wynajęty pokój gdzieś w waszej okolicy. Kiedy już przetestujecie hotelowe łóżko, wybierzcie się do restauracji na romantyczną kolację lub na spacer. Psycholodzy potwierdzają, że takie zachowanie pomaga przerwać rutynę i zainicjować flirt, spontaniczność i tajemniczość, które są w każdym związku niezbędne. Nic nie stoi również na przeszkodzie w wyłączeniu telefonów i odcięciu się od internetu. Przed „weekendową przeprowadzką” nie zapomnijcie również zapakować ze sobą seksownej bielizny!

Robótki ręczne

Jak już wspominaliśmy – nie raz i nie dwa – seks oralny jest dla wielu par wspaniałą innowacją. Nie ma czego się wstydzić, zrobienie loda i porządnej minetki sprawi radość zarówno jej, jak i jemu. Bawcie się i poznawajcie swoje ciała coraz lepiej. Po pewnym czasie będziecie wiedzieli dokładnie, co partner/ka lubi najbardziej i będziecie w stanie mu/jej to zapewnić. Na co czekacie? Do roboty!

Poznajcie nową kulturę

Od wielu lat planujecie podróż do Włoch, ale niestety nic z tego nie wyszło? Nie ma co się załamywać! W końcu na pewno się uda! Ale zanim to nastąpi, przypomnijcie sobie znane przysłowie: Nie przyszła góra do Mahometa, przyszedł Mahomet do góry. Czyli innymi słowy: Skoro wy nie możecie aktualnie wybrać się do Włoch, niech Włochy przyjadą do was! Zróbcie sobie tematyczny weekend, z włoskim jedzeniem i piciem. Możecie też przy okazji sprawdzić, jakie są ulubione pozycje Włochów i wypróbować je wspólnie z partnerem.

Zabawa w...

Wykorzystaj dany moment, wyjazd, czy sytuację do zainicjowania zabawy, np. w nauczyciela. Kiedy wybierzecie się zimą na narty i jedno z was zacznie udzielać lekcji temu drugiemu, postarajcie się trochę bardziej wcielić w role – w tym wypadku uczennicy i jej nauczyciela, który da swojej podopiecznej lekcję nie tylko na stoku, ale również po godzinach w swoim gabinecie. W ten sposób możecie zaaranżować różne gry i zabawy, które obudzą w was gorące uczucia.

Podobają ci się nasze propozycje spędzenia weekendu razem z partnerem, ale wciąż jeszcze jesteś samotny/a? Zarejestruj się na naszym portalu erotycznym ZA DARMO i już dziś znajdź kogoś na seks lub do poważnego związku!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.