Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5+ trików umożliwiających seks na plaży

14.czerwiec 2022
5+ trików umożliwiających seks na plaży

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi chęć spróbowania czegoś nowego, ekscytującego. I nie, nie mamy tu na myśli tego znanego drinka Sex on the beach, lecz ten prawdziwy, zmysłowy seks na plaży. Jak sobie poradzić, kiedy najdzie nas ochota?

Wyobrażenia dotyczące seksu na plaży są często wyidealizowane.  W filmach i serialach wydaje się to take proste, namiętne i romantyczne. Rzeczywistość jednak zazwyczaj jest zupełnie inna. Oczywiście to nie oznacza, że nie możecie z partnerem się zabawić. Wszystko się da zrobić, musicie się tylko odpowiednio przygotować...

Znajdźcie miejsce, które zapewni wam odrobinę prywatności

Seks w miejscach publicznych jest nielegalny, zatem nie tylko ze względu na swoją prywatność, ale również na ewentualne konsekwencje powinniście wybrać odludne miejsce. Po przyjeździe na miejsce przejdźcie się po plaży i „zbadajcie teren”. Gdyby nie znalazł się tam żaden mniej uczęszczany zakątek, po prostu poczekajcie do wieczora, aż wszyscy odejdą. Pod żadnym pozorem nie uprawiajcie seksu na przeludnionej plaży (nawet gdyby była przeznaczona dla nudystów). Masturbacja na takim miejscu również nie wchodzi w grę.

Uważać powinniście nie tylko na ludzi, ale również na inne czynniki z otoczenia, takie jak czystość plaży, bliskość wody oraz obecność różnych „żyjątek”, takich jak kraby, czy robaki.

Zabierzcie ze sobą wszystko, czego potrzebujecie

Z pewnością chcielibyście, aby było to jak najbardziej spontaniczne wydarzenie. Niestety, sami musicie przyznać, że są pewne rzeczy, które warto w takiej sytuacji mieć przy sobie. Co to powinno być? Na początek koc, na którym się położycie oraz ręcznik, którym będziecie się mogli przykryć. Jeśli seks z lubrykantem jest dla was przyjemniejszy, nic nie stoi na przeszkodzie aby zabrać go ze sobą. Pamiętajcie jednak, aby nigdy nie zatępować go kremem do opalania! Może to wywołać różnego rodzaju infekcje oraz zmniejszyć funcjonalność kondomów. Zabraliście na wakacje różne zabawki erotyczne? Super, ale te lepiej zostawcie w pokoju. Do gadżetów erotycznych o wiele częściej przykleja się piasek.

Ubierzcie się "na lekko"

Latem trudno sobie wyobraźić kogoś ubranego „na cebulkę”. Wysokie temperatury same zmuszają nas do ubierania leżejszych warstw ubrania. Ubierzcie więc coś seksownego, a zarazem praktycznego. Najlepszym możliwym wyborem jest oczywiście kostium kąpielowy. Jego dolną część można z łatwością zdjąć i od razu zabrać się do dzieła.

Pamiętajcie o grze wstępnej

Seks na plaży nie oznacza, że musi to być szybki numerek. Wykorzystajcie ręczniki, które wzięliście ze sobą. Przykryjcie się i dotykajcie swoich ciał. Możecie do tego dodać również dirty talk. Zależy tylko od was, co lubicie najbardziej i na co akurat macie ochotę. Z pomocą masturbacji i seksu oralnego możecie się całkiem nieźle zabawić, a przy okazji pozostać niezauważonymi.

Wybierzcie odpowiednie pozycje

To oczywiste, że nie wszystkie pozycje nadają się do praktykowania na plaży. Jakie więc będą najlepsze? Wypróbujcie na przykład tzw. łyżeczkę, kiedy oboje leżycie na boku, przytuleni do siebie. Jeżeli wzięliście ze sobą składane krzesełko, możecie zabawić się z pozycją na konika. Od razu uprzedzamy, że pozycja misjonarska nie jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem, ale jeśli macie ochotę, musicie się do tego odpowiednio przygotować. Kobieta powinna mieć pod pupą poduszkę lub złożony ręcznik, tak aby do jej waginy nie dostał się piasek. Złota zasada: Uprawiając seks na plaży zawsze przykryjcie się ręcznikiem.

Kiedy ktoś przejdzie obok – nie panikujcie!

W takiej sytuacji należy zrobić użytek z ręcznika. Kiedy zauważycie, że ktoś się zbliża, upewnijcie się, że jesteście przykryci i zachowujcie się normalnie. Jeśli uprawiacie seks oralny, przerwij i połóż się na brzuchu partnera lub na jego udzie. Jeżeli zaś uprawiacie seks penetracyjny, przestańcie wykonywać jakiekolwiek ruchy mogące was zdradzić i zamiast tego zacznijcie się tulić i całować.

Uwaga na piasek w miejscach intymnych!

Nawet jeśli uważacie, piasek może się dostać wszędzie. Gdyby do tego doszło, nie musicie się obawiać. Przerwijcie i pójdźcie się opłukać do morza. Kiedy będziecie mieli pewność, że piasek się zmył, możecie wrócić do przerwanej zabawy.

Seks w wodzie

Kusząca wizja, która jest całkiem realna, oczywiście również należy uważać na związane z tym niebezpieczeństwa. O uprawianiu seksu w wodzie napisaliśmy już osobny artykuł, z którym radzimy się zapoznać, zanim zdecydujecie się przejść do dzieła.

Lubisz podróżować i szukasz kogoś, z kim mógłbyś/mogłabyś przeżyć namiętny seks na plaży? Zarejestruj się naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś, kto pomoże ci zrealizować każdą fantazję seksualną!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.