Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5 zabawek erotycznych, których możesz używać wszędzie

19.lipiec 2018
5 zabawek erotycznych, których możesz używać wszędzie

Nie tylko seks w miejscach publicznych wymaga nie lada odwagi. Publiczne, a zarazem dyskretne używanie zabawek erotycznych również nie jest prostym zadaniem. Dlatego, dzisiaj kilka pomysłów na zabawki dla odważnych.

Niektóre akcesoria erotyczne są na tyle dyskretne, że nawet nie poznasz, że człowiek, który stoi tuż obok ciebie własnie z jakiegoś korzysta.

Wibrujące majtki

Załóż na siebie koronkowe wibrujące majki, w których ukryty jest silny wibrator łechtaczkowy. Możesz ich używać kiedy tylko zechcesz, również wychodząc np. na spacer. Jak się nimi steruje? Bardzo łatwo- małym i mieszczącym się do torebki pilotem. Wibrator działa na odległość aż do 10 metrów.

Zatyczka analna z 5 funkcjami

Posmaruj zabawkę lubrykantem i włóż do odbytu jeszcze przed wyjściem z domu. Rozkosz, którą poczujesz na całym ciele doprowadzi cię do całkowitej ekstazy. Zabawka jest wykonana z gładkiego materiału umożliwiającego łatwiejsze wprowadzenie i zaprojektowana tak, aby sprawiała jak najwięcej przyjemności w okolicach odbytu.

Z zatyczki analnej lub też korka analnego może korzystać jak on, tak ona. Nie bój się eksperymentować i przeżywać orgazmy po swojemu. Możesz go nosić wszędzie, nikt nic nie pozna.

Desire Luxury Clitoral Vibrator

Oto wibrator, ktory został okrzyknięty „Najlepszym wibratorem” i naprawdę takim jest. Musisz być jednak ostrożny, bowiem z powodu wąskiej główki i silnych wibracji istnieje ryzyko, że orgazm osiągniesz już w ciągu kilku chwil. Niezależnie od tego, gdzie będziesz, wystarczy umieścić wibrator w bieliźnie i dla lepszego efektu ustawić stałe wibracje na niskim poziomie.

Ładuje się za pomocą kabla USB, a do opakowania dołączany jest także zamek podróżny, dzięki któremu możesz zabrać go ze sobą gdziekolwiek. Jego dodatkowym atutem jest wodoodporność. Nic już zatem nie stoi na przeszkodzie przyjemnym i odprężającym chwilom na plaży!

Kegel Toner Set

Zestaw Kegel Toner, zaprojektowany przez seks-ekspertkę Tracey Cox, jest przeznaczony do zwiększenia doznań podczas orgazmu oraz wzmocnienia mięśni waginy. Zabawki z tego zestawu możesz bezpiecznie nosić w waginie również w ciągu dnia. Im dłużej będziesz je nosić, tym silniejsze będziesz mieć nie tylko mięśnie waginy, ale również orgazmy.

Zatyczka analna sterowana przez aplikację

Posiada 12 różnych prędkości i wzorów wibracyjnych, dzięki czemu nigdy nie będziesz się z nią nudzić. Wibracjami możesz w prosty sposób sterować z jakiegokolwiek miejsca na świecie za pomocą aplikacji w twoim telefonie. Jeżeli nie chcesz korzystać z telefonu, do opakowania dołączony jest również pilot, który działa na odległość do 15 metrów. Z zabawki może korzystać zarówno partnerka, jak i partner.

Używanie zabawek erotycznych jest o wiele większą frajdą, kiedy można to robić wspólnie z partnerem. Nie masz jeszcze partnera na seksZarejestruj się za darmo na naszym portalu erotycznym i znajdź kogoś odpowiadającego twoim upodobaniom.

[rox]

Źródło: https://www.lovehoney.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.