Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

5+ zalet szklanych gadżetów erotycznych

26.lipiec 2022
5+ zalet szklanych gadżetów erotycznych

Przestały cię już bawić klasyczne, silikonowe zabawki erotyczne? Chcesz czegoś nowego? Szklane dilda doskonale nadają się do stymulacji miejsc intymnych i mogą wprowadzić nowy poziom przyjemności do twojej sypialni. Zainteresowaliśmy cię? W takim razie czytaj dalej!

Szklane zabawki erotyczne przynoszą zupełnie inny rodzaj przyjemności, a oprócz tego mają wiele ciekawych zalet. Jakich? Dlaczego warto się w nie zaopatrzyć? Czym się różnią od innych gadżetów? 

Bezpieczeństwo

Szklane akcesoria erotyczne najczęściej produkowane są z borokrzemowego szkła, które jest trwalsze niż normalne szkło. Co ważne – ten rodzaj szkła nie ma żadnego styku z chemikaliami. Warto również wspomnieć, że borokrzemowe szkło posiada niższy współczynnik rozszerzalności cieplnej, co oznacza, że można je łatwo ogrzewać lub chłodzić bez obaw, że zabawka pęknie lub rozszczepi się. Dzięki tej jego zdolności możesz podczas swoich igraszek zmieniać temperaturę, w której chcesz doprowadzić do stymulacji.

Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie – jeśli szklana zabawka erotyczna upadła ci na ziemię, dokładnie ją skontroluj, czy nie doszło do jej uszkodzenia. Nawet te najmniejsze rysy mogą spowodować całkowitym rozbiciem lub łatwiejszym osadzaniem się bakterii.

Łatwo je wyczyścisz

Aby zabawka nadawała się do użytku, musisz dbać o jej czystość. Bakterie, którym nie trudno osadzić się na wszelkiego rodzaju urządzeniach, mogą wywoływać różne choroby. Jak powinno się czyścić szklane zabawki erotyczne? To naprawdę banalnie proste. Aby mieć pewność, że zabawka jest naprawdę czysta, zaleca się mycie jej przed i po użyciu. Można ją myć mydłem i ciepłą wodą, spirytusem (który później spłuczesz dokładnie ciepłą wodą) lub po prostu włożyć do zmywarki na górną półkę.

Wszystkie wspomniane wyżej metody zapewnią dokładne wyczyszczenie zabawki. Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się włożyć dildo do zmywarki, musisz uważać na to, jak i gdzie go umieścisz.  Szlane akcesoria powinno się traktować tak samo, jak kruche kieliszki do wina. Jeśli chodzi o przechowywanie, najlepiej jest je trzymać w wyściełanch opakowaniach.

Jak ich używać?

W odróżnieniu od innych zabawek dla dorosłych, które mogą być używane zarówno do wewnętrznej jak i zewnętrznej stymulacji, tych szklanych używa się głównie do wewnętrznej. Szklane zabawki erotyczne mają różne rozmiary i kształty (najczęściej okrągłe). Niektóre szlane dilda mogą być zakrzywione lub teksturowane. Jeżeli więc wolisz gładsze, zakrzywione akcesoria lub korzystasz ze strap-on dilda, zastanów się nad kupnem szklanej zabaweczki. Tak samo, jak inne, możesz je łączyć z lubrykantem, ale o szczegółach - niżej.

Na pierwszy rzut oka, mogłoby się wydawać, że szklane zabawki erotyczne są chłodne. Jednak, jak już wspominaliśmy, można je z łatwością ogrzać i schłodzić w ciągu kilku minut. W zależności od tego, czego akurat pragniesz możesz zabawkę schłodzić wkładając ją do lodówki lub zamrażalnika na 10 minut (idealne na letni seks) lub ogrzać ją ciepłą wodą i trzymać tak, aby absorbowała ciepło twego ciała.

Z jakimi lubrykantami można je łączyć?

Polerowana powierzchnia szkła jest gładsza niż lateks, plastik ABS i silikon, a to oznacza, że penetracja jest o wiele łatwiejsza i nie jest konieczne używanie lubrykantu, jak to bywa w przypadku silikonowych zabawek. Szklane zabawki różnią się od innych również tym, że możesz z nimi łączyć jakikolwiek lubrykant.

Pięknie wyglądają

Szklane zabawki erotyczne są doskonałe dla tych, którzy przy wyborze akcesoriów kierują się wyglądem i funkcjonalnością. Kolorowe spirale, lśniące szkło, imitacje macek oraz wiele innych kształtów, które mogą być nie tylko ciekawym tematem do rozmowy, ale także niezwykłym i luksusowym prezentem.

Wytrzymałość

Zastanawiasz się na jak długo wystarczy ci taka zabaweczka? W odróżnieniu od szklanek, luster i innych szklanych przedmiotów, zabawki erotyczne są wyprodukowane z silniejszego, odporniejszego szkła, o którym pisaliśmy już w konteście bezpieczeństwa. Oczywiście, nawet borokrzemowe szkło nie jest niezniszczalne, więc musisz uważać. Wystarczy kilka silniejszych uderzeń o twardą powierzchnię i możesz pożegnać się z tym gadżetem. Jeśli jednak będziesz o nią dobrze dbać, może ci wystarczyć na naprawdę bardzo długo. Zdecydowanie dłużej, niż jej silikonowe odpowiedniki.

Masz ochotę wypróbować szklane zabawki erotyczne, ale nie chcesz tego robić w samotności? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś, z kim spełnienie każdej fantazji erotycznej stanie się możliwe!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.