Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

6 najgorętszych Polek polskiego Playboya

1.luty 2022
6 najgorętszych Polek polskiego Playboya

Czytaliście polską wersję Playboya? Wiecie, jakie polskie celebrytki zdecydowały się na rozbierane sesje dla tego słynnego magazynu erotycznego?

Anna Mucha

Piękna Anna Mucha długo odmawiała wzięcia udziału w sesji zdjęciowej dla Playboya. Do zmiany decyzji przekonał ją kiedy w jednym z odcinków słynnego talk-show Kuby Wojewódzkiego, gdzie Kuba stwierdził, że pokazała ona nagie, otłuszczone plecy, przez co zaraz media zaczęły zwracać uwagę na jej tuszę. W kolorowej prasie aż huczało od atykułów analizujących wagę aktorki. Później Anna Mucha zniknęła na jakiś czas z show-biznesu, podobno po to, by móc odnaleźć swoje własne "ja". Kiedy wróciła, była odmieniona nie tylko wewnętrznie, ale też zewnętrznie - zgrabna i szczupła wkroczyła z powrotem na polskie salony. Wówczas odezwał się do niej ponownie reaktor naczelny Playboya - Marcin Meller i ponowił propozycję sesji. Tym razem Mucha nie odmówiła. Na ramówce ukazały się od razu dwie sesje - jedna zmysłowa, czarno-biała, druga - w stylu pin-up girl. Jak sama aktorka twierdzi - zdjęcia nie przeszły przez żadnego photoshopa. Imponujące, prawda?

Doda

Dorota Rabczewska, czyli "Doda" pojawiła się w Playboyu dwukrotnie. Zdjęcia Dody były naprawdę nabite erotyką i odsłaniały bardzo dużo, choć zdaniem czytelników - wciąż jeszcze za mało. Pomimo iż śpiewaczka ma miano skandalistki, jej zdjęcia są wyjątkowo zmysłowe i delikate. Sprawia na nich wrażenie wyzwolonej i zawstydzonej jednocześnie. Czytelnicy Playboya umieścili ją na samym szczycie rankingu na najseksowniejszą i najbardziej pożądaną Polkę.

Katarzyna Figura

W polskim Playboyu nie mogło zabraknąć Katarzyny Figury. Pojawiła się w nim trzykrotnie. Ostatni raz mając 47 lat, lecz to wcale nie oznacza, że dojrzała odsłona jednej z najpiękniejszych polskich celebrytek nie będzie doskonała. Wręcz przeciwnie - Katarzyna Figura udowodniła na tej sesji, że nadal jest piękną kobietą, która świetnie czuje się w swoim ciele. 

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska jest kojarzona przede wszystkim z roli Majki z Rodziny zastępczej. Aż trudno wyboraźić ją sobie w rozbieranej sesji dla Playboya, prawda? Otóż poradziła sobie znakomicie i to dwukrotnie. 

Anna Przybylska

Anna Przybylka była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. W Playboyu swoje wdzięki zaprezentowała dwukrotnie - pierwszy raz na fali popularności serialu Złotopolscy, w którym grała a następnie na fali popularności swoich ról w filmach komediowych i reklamach. 

Martyna Wojciechowska 

Sesja Martyny dla Palyboya nie zawiodła żadnego mężczyzny, a już w ogóle fascynatów motoryzacji. Dlaczego? Ponieważ Wojciechowska jest wielką fanką motoryzacji już od dzieciństwa - jej ojciec miał warsztat samochodowy - zdecydowała się na odważną i brudną sesję. Dziennikarka ubrudzona smarem leży na stole a w tle widać motocykle. Pojawiły się też dziwne warsztatowe narzędzia. Całość robiła naprawdę wielkie wrażenie. 

Chcesz znaleźć kochanka/kochankę? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu dla dorosłych i zacznij spełniać swe fantazje!

[nk]

Zdjęcia:

https://thespoiler.co.uk/

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.