Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

6 pozycji idealnych dla osób w trwałych związkach

1.czerwiec 2021
6 pozycji idealnych dla osób w trwałych związkach

Trwały związek nie musi oznaczać końca życia seksualnego! Wręcz przeciwnie! Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się o tym. Być może jedną z podanych przez nas propozycji zdecydujecie się wypróbować jeszcze dziś wieczorem...

Niezwykłe pozycje seksualne

Wszyscy dobrze wiemy, że kochanie się tylko w jednej i tej samej pozycji po czasie stanie się nudne. Dlatego właśnie warto wypróbować coś nowego, co sprawi, że życie erotyczne w waszym związku znów nabierze kolorów. Znajdź czas i energię na wypróbowanie jednej z poniższych pozycji seksualnych. A może zdecydujesz się wypróbować wszystkie?

Hak

Jak ją wykonać: kobieta kładzie się na plecach z nogami rozchylonymi w powietrzu a mężczyzna na czworakach odwrócony do niej tyłem zaczyna powoli penetrować jej pochwę. W tej pozycji mężczyzna ma pełną kontrolę. Penetracja może być szybka, wolna, ale też głęboka. Mężczyzna ma łatwy dostęp zarówno do pochwy i do odbytu. A co panie pokochają w tej pozycji? „Hak” umożliwia stymulację ściany pochwy przez zwężanie mięśni pochwy oraz przez otwieranie i zamykanie ud. Dodatkowo penis z łatwością ociera się o łechtaczkę, przynosząc kolejną falę rozkoszy.

Żabka

Partner kładzie się na plecach z nogami ugiętymi w kolanach i rozłożonymi na boki. Partnerka siada na nim, odwrócona tyłem z ugiętymi nogami ułożonymi blisko swego ciała. Mężczyzna dzięki tej pozycji będzie mógł pozwolić sobie na relaks po ciężkim dniu w pracy, lub treningu. W tej pozycji to kobieta ma pełną kontrolę. Warto nadmienić, że kąt penetracji powinien być nadzwyczaj przyjemny. Mężczyzna może dodatkowo stymulować piersi partnerki.

Mandolina

Kobieta leży na boku ze zgiętymi kolanami przesuniętymi w kierunku piersi. Mężczyzna siada tuż za nią, jedną nogę rozszerza za jej plecami a drugą między nogami. Co prawda pchnięcia będą płytkie, ale za to pozwolą mężczyźnie na dużą kontrolę. Istnieje zatem mniejsze ryzyko, że zabawa skończy się za szybko. Kobieta w tej pozycji może też spróbować ręcznie stymulować swoją łechtaczkę.

Kołysanka

Partner trzyma swoją partnerkę tak, jakby dopiero co wskoczyła w jego ramiona. Następnie kobieta owija nogi wokół talii partnera i zarzuca mu ręce na jego szyję. Teraz możecie powoli zacząć się kołysać, oddając się tej zmysłowej chwili.

Namiętne łyżeczki

Aby osiągnąć orgazm potrzebna jest bliskość nie tylko fizyczna, ale też psychiczna. A jaka jest najbardziej romantyczna i najczulsza pozycja na świecie? Oczywiście łyżeczka. Dlaczego zatem nie wypróbujesz jej ze swoim ukochanym?

Jak się do tego zabrać: kobieta kładzie się na boku, mężczyzna wślizuje się za nią. Jednakże tym razem, zamiast nieprzerwanie wchodzić w kobietę, powinien zostać w niej na chwilę i delikatnie zacząć napierać penisem na przednią ściankę pochwy. Dlaczego? Umożliwi mu to nieprzerwaną stymulację punktu G.

Skrzydła Wiatraka

Pozycja dla lubiących eksperymenty. Pozycja „Skrzydła Wiatraka” pozwala nie tylko na głęboką penetrację, ale też (co ważne) stymulację różnych punktów erogennych partnera, takich jak: krocze, jądra i punkt G. Nie musisz być akrobatą, aby wykonać tę pozycję, lecz zdecydowanie przyda się odrobina sprytu i dobra koordynacja ruchowa.

Jak się do tego zabrać: kobieta kładzie się na plecach z lekko rozchylonymi nogami. Mężczyzna kładzie się na nią, z twarzą skierowaną w stronie jej nóg (prawie tak jak podczas pozycji 69). Penetracja z początku może wydawać się problematyczna, albowiem partner musi wykonywać posuwiste ruchy w tył. Jeśli kobieta będzie chciała, może ułatwić mu wejście, poprzez pionowe ustawienie miednicy.

W waszej sypialni nigdy nie powinno zabraknąć namiętności i świeżych pomysłów. Dlatego inspirujcie się różnymi pozycjami, które znajdziecie nie tylko w internecie, ale również w różnych książkach. Jedno jest pewne – nie pozwól aby do waszego związku wkradła się nuda! A ci, którzy dopiero szukają szczęścia w miłości, mogą wypróbować powyższe pozycje bez zobowiązań, z kimś poznanym na naszym portalu erotycznym.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.