Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

7 błędów, które popełniamy korzystając z akcesoriów erotycznych

15.wrzesień 2020
7 błędów, które popełniamy korzystając z akcesoriów erotycznych

Zastanawiasz się, jakie błędy można popełniać podczas korzystania z zabawek erotycznych? Wydaje ci się, że to żadna filozofia? W naszym dzisiejszym artykule przekonasz się, że z pewnością któryś z tych błędów przynajmniej raz w życiu popełniłeś, więc czytaj dalej!

Używasz nieodpowiedniego lubrykantu

Odpowiedni dobór lubrykantu zazwyczaj bagatelizujemy, jednak prawda jest taka, że jeśli wybierzesz nieodpowiedni – mogą pojawić się tarapaty. Zapamiętaj więc, że silikonowy lubrykant NIE nadaje się do silikonowych zabawek erotycznych. Silikon co prawda nie szkodzi naszemu zdrowiu, ale kiedy połączymy twardy silikon z płynnym, twoja zabaweczka ci nie podziękuje, ponieważ w kontakcie z silikonowym lubrykantem może ulec deformacji a nawet zacząć się rozpuszczać. Zamiast silikonowych lubrykantów wybieraj więc te na bazie wody, tych możesz używać w połączeniu z każdym materiałem.

Mylisz wibrator z dildem

Czasami klient przyjdzie do sklepu bez jakiegokolwiek rozeznania, nie potrafi nawet odróżnić wibratora od dilda, przez co wybór odpowiedniej zabawki staje się o wiele bardziej skomplikowany. Nazwa wibrator sama w sobie daje nam do zrozumienia, że najważniejszą funkcją tej zabawki są wibracje, które służą do stymulacji. Później należy trochę zorientować się w rodzajach wibratorów – jak dobrze wiemy, bywają przecież różne, w zależności od tego jak i... gdzie ich chcemy używać. W internecie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, przejrzyj więc kilka stron zanim zdecydujesz się na kupno jakiejś zabawki i co najważniejsze – nie bój się eksperymentować!

Nie sprawdzasz, z czego zabawka została wyprodukowana

Pod nazwą „zabawki erotyczne” ukrytych jest naprawdę wiele różnych gadżetów, z których każdy może zostać wyprodukowany na dziesiątki różnych sposobów. Zanim zdecydujesz się na kupno konkretnej zabawki postaraj się o niej jak najwięcej dowiedzieć - przede wszystkim, czy nie zawiera szkodliwych chemikaliów, czyli ftalanów. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ ftalany mogą przedostać się do naszego krwiobiegu poprzez kontakt z miejscami, do których zwykle wkładamy zabawki...

Używasz nieodpowiednich akcesoriów do seksu analnego

Używanie nieodpowiednich zabawek podczas seksu analnego może nam zafundować wizytę na pogotowiu. Coś, co nie jest gadżetem przeznaczonym do zabaw analnych może utknąć w odbycie i pozbycie się go nie będzie już należało do najprzyjemniejszych. W waginie zabawka „nie zniknie”, w odbycie niestety może. Jeżeli chcesz zabawek erotycznych używać do zabaw analnych zdecyduj się na te, które są do tego przeznaczone (np. kulki analne). Z innymi akcesoriami nie ryzykuj.

Nie dbasz odpowiednio o swoje zabawki

Teraz powiemy sobie trochę o dbaniu o swoje zabawki erotyczne. Jest to ważne, ponieważ odpowiednia pielęgnacja tego typu akcesoriów nie tylko zapewnia ich dłuższą żywotność, ale również ma znaczący wpływ na zdrowie naszych części intymnych. Po każdym użyciu wyczyść swoją zabawkę. Podczas seksu z naszego ciała wydostają się różne płyny, które niekoniecznie muszą pozostać na zabawce do następnego razu. Miej to na uwadze, chociażby ze względów higienicznych, tym bardziej, jeżeli z zabawki korzystaliście wspólnie z partnerem.

Kupujesz tylko przez e-shopy

Wstydzimy się wybrać osobiście do sex shopu. Zdecydowanie mniej kompromitujące wydaje nam się kupowanie zabawek przez internet na e-shopach. Pamiętaj jednak, że kupując zabawkę przez internet nie masz szansy jej dokładnie obejrzeć. Akcesoria erotyczne zawsze lepiej jest najpierw obejrzeć na własne oczy. Jeśli koniecznie chcesz kupować zabawkę przez internet (np. ze względu na niższą cenę) to postaraj się najpierw wybrać do najbliższego sex shopu i przyjrzeć się jej z bliska, abyś miał pewność, że będzie dla ciebie odpowiednia.

Korzystasz ze swojej zabawki tylko w samotności

Oczywiście nie ma obowiązku mówienia partnerowi o tym, że posiadasz zabawkę erotyczną, ale zastanów się – czy naprawdę nie moglibyście jej wykorzystać do wspólnych zabaw w łóżku? Istnieje wiele kreatywnych sposobów użycia gadżetów erotycznych przez partnerów. Spróbujcie, a na pewno nie pożałujecie!

Masz ochotę wypróbować nową zabawkę erotyczną, ale nie masz z kim? Wypróbuj nasz portal erotyczny i zarejestruj się ZA DARMO już teraz! 

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.