Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

7 rzeczy, które powinnaś wiedzieć, zanim przejdziesz do seksu oralnego

12.lipiec 2018
7 rzeczy, które powinnaś wiedzieć, zanim przejdziesz do seksu oralnego

Kiedy kobieta chce zaspokoić swojego partnera oralnie zazwyczaj jest bardzo zdenerwowana. Wydaje się jej, że jemu się to nie podoba, albo że ona sama wygląda przy tym nie najlepiej. Jeżeli również masz z tym problem, to dzisiejszy artykuł powstał właśnie z myślą o Tobie.

Być może wyda się wam to dziwne, ale zaczniemy od złej wiadomości, mianowicie: czy nam się to podoba, czy nie, dla większości kobiet seks oralny jest czymś przerażającym. Niektóre mimo to decydują się na sprawienie swojemu partnerowi tej przyjemności. Jeszcze innym wydaje się to być poniżające. I nie ukrywajmy – trochę jest, kiedy zbliżamy się ze swoimi ustami do penisa. Najgorszy jednak jest ten pierwszy raz.

Teraz kilka dobrych wiadomości – w szczególności dla panów. Niektóre kobiety naprawdę to bawi. Niestety, znaleźć taką to nie lada gratka. Istnieje również szansa, że kobieta z miłości do partnera będzie się starała najlepiej jak potrafi. Czasami też wystarczy udzielić kobiecie kilku przydatnych rad dotyczących seksu oralnego. Dzisiaj jednak zaczniemy od samego początku i zaprezentujemy 7 rzeczy, które każda kobieta powinna wiedzieć jeszcze zanim zdecyduje się na seks oralny z mężczyzną.

To, jak przy tym wyglądasz nie jest dla niego najważniejsze

Widziałyście kiedyś kogoś, kto jadł naprawdę wielkiego loda? Jak ledwo zmieścił się do jego ust? Z pewnością nie był to najpiękniejszy widok. Ale teraz już wiesz, że nie bez przyczyny potocznie seks oralny nazywamy „robieniem loda” i że naprawdę mało ludzi na świecie wygląda dobrze z szeroko otwartymi ustami. Zatem nie zawracaj sobie tym głowy, nie musisz wyglądać jak bogini kiedy wkładasz penisa do ust. Mężczyznę interesuje tylko to przyjemne uczucie, którego mu dostarczasz.

Wszystko odczuwa zupełnie inaczej, niż ci się wydaje

Dopóki nie masz penisa i nie doświadczysz seksu oralnego, nie możesz nawet podejrzewać, jakie to jest. Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć to to, że z pewnością mu się to podoba. Pamiętaj tylko o odpowiednim nawilżeniu – zanim weźmiesz się do rzeczy wypij szklankę wody lub użyj lubrykantu. Penis to nie wagina i nie potrafi sam się nawilżyć. Jeżeli zadbasz o to, aby było mokro – możesz być pewna, że jest wniebowzięty.

Możesz się go zapytać, czego pragnie

Zanim Twoja buzia będzie zajęta, użyj jej w trochę innym celu, konkretniej w celu zadania kilku pytań. Chce, abyś przy tym używała rąk? Chce leżeć na plecach, czy woli stać? Podoba się mu kiedy przy tym wydajesz jakieś dźwięki? Zadawanie pytań będzie dla was obu nie tylko zabawą, ale przede wszystkim pomoże Ci poznać lepiej jego upodobania. Przecież jeżeli zrobisz wszystko dokładnie tak, jak tego chce, będzie się mu to podobało jeszcze bardziej.

Na pozór może się wydawać…

Przyjrzałaś się jego penisowi już wcześniej. Wydawał się mały. Myślałaś, że seks oralny to będzie pestka. Później jednak zaczął się zwiększać i nagle okazał się dużo większy, niż myślałaś! Dopiero po fakcie, stwierdzisz, że trochę go (penis) przeceniłaś.

Nie musisz połykać

Wcale nie musisz połykać. Na prawdę. Partner nie zacznie na Ciebie krzyczeć tylko dlatego, że wyplułaś jego nasienie do umywalki lub chusteczki. Prawdopodobnie jednak trochę się zdenerwuje, kiedy zdecydujesz się je wypluć prosto na niego.

Pomóż sobie rękami

Średnia wielkość penisa to około 13 centymetrów. Choć kobiety raczej nie mierzą głębokości swoich ust, możemy z góry uznać, że cały penis się do nich nie zmieści, no chyba, że chcesz go sobie wepchnąć aż do gardła. Nie ma zatem w tym nic dziwnego, że pomożesz sobie używając dłoni. Czubek penisa miej w ustach, a ręce na trzonku i delikatnie nim poruszaj.

To nie magia, ejakulacja nie rozpocznie się po jednym dotknięciu

Owszem, mężczyźni kochają seks oralny, ale to nie oznacza, że Twój partner dojdzie w ciągu sekundy. Będziesz musiała trochę nad tym popracować, musisz liczyć się z minimum 10 minutami. Nie oznacza to jednak, że musisz całe te dziesięć minut „przepracować”, możesz skończyć kiedy będziesz chciała i kontynuować zabawę w inny sposób, który z pewnością partner również doceni.

Najlepszym sposobem na udany seks oralny jest wcześniejsze ustalenie potrzeb partnera. Porozmawiajcie o swoich zainteresowaniach i o tym, co was podnieca z kimś z portalu erotycznego, na którym możesz w bezpieczny sposób poznać partnera/kę na seks. Zgodność w łóżku jest przecież bardzo ważna.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.