Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

7 rzeczy, o których fantazjujemy najczęściej

13.grudzień 2022
7 rzeczy, o których fantazjujemy najczęściej

Mogłoby się wydawać, że w sprawach seksu jesteśmy coraz bardziej otwarci, jednak mimo to najczęściej nasze fantazje i fetysze są wciąż tematem tabu. O czym najczęściej marzymy lecz nie chcemy się nikomu przyznać?

Poniżej przedstawiamy najczęstsze fantazje i fetysze, o których myślimy ale nie chcemy się przyznać nawet przed własnym partnerem. Być może po lekturze dzisiejszego artykułu zdecydujecie się na otwartą rozmowę z drugą połówką... 

Seks z więcej niż jedną osobą

Wszystkie badania jednoznacznie wskazują, że większość z nas marzy się trójkącik. Aż 89 proc. ankietowanych wyraziło zainteresowanie zbliżeniem z więcej niż jedną osobą. Co ciekawe w przypadku mężczyzn był to oczywiście seks z dwiema kobietami, ale kobiety nie przywiązywały wagi do płci partnerów. 

BDSM

O zbliżeniu z elementami BDSM fantazjuje aż 65 proc. ankietowanych. Większość fantazjowała o odczuwanym bólu, którego źródłem byłyby klapsy, gryzienie lub polewanie gorącym woskiem. Kobiety najczęściej pragną poddać się partnerowi - chcą zostać zdominowane, związane i zakute w kajdanki.

Zróbmy coś innego

O tym marzy wiele osób - o zerwaniu z rutyną w sypialni. Pragną zmiany i to nie ważne w jakiej postaci, może to być inna pozycja, lokalizacja lub partner. Jest to potrzeba różnorodności.
 

Seks w miejscu publicznym

To w większości fantazja kobiet. Chodzi o miejsce publiczne, w którym można zostać przyłapanym. Zapytane o konkretne miejsce najczęściej mówiły o biurze, parku lub windzie. 

Otwarty związek

W pewnym momencie było głośno o relacji Willa i Jady Smith, którzy powiedzieli, że żyją w otwartym małżeństwie. Choć publicznie większość ich potępiła, to tak naprawdę własnie otwarty związek jest czymś czego wiele osób pragnie. Nie jest to zdrada, lecz seks z kimś innym, na który partner wyraził zgodę. Mężczyzn dodatkowo podnieca myśl o podglądaniu swojej partnerki, jak uprawia seks z kimś innym. 

Pożądanie

To kwestia samooceny. Zarówno kobiety jak i mężczyźni pragną namiętnego seksu, który przyniesie im poczucie bycia pożądanym, docenianym i kochanym. Wszyscy też chcą czuć, że są dobrzy w łóżku.

Seks z osobą tej samej płci

Aż 59 procent ankietowanych heteroseksualnych kobiet przyznaje, że czasami fantazuje o seksie z inną kobietą. Jeśli chodzi o mężczyzn liczba ta jest o ponad połowę mniejsza, zaledwie 26 procent heteroseksualnych mężczyzn miałoby ochotę na seks z innym mężczyzną. 
Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!
Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.