Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

9 najczęściej wyszukiwanych seksualnych zagadnień

15.marzec 2021
9 najczęściej wyszukiwanych seksualnych zagadnień

Kiedy chcesz się czegoś dowiedzieć, co robisz? Większość z nas wpisze całe zapytanie, lub słowa kluczowe do wyszukiwarki Google. Jakie pytania dotyczące seksu zadajemy najczęściej naszej wyszukiwarce?

Internet stał się jedną wielką, ogólnodostępną encyklopedią i źródłem wiedzy. Nic więc dziwnego, że również w dziedzinie seksu, zamiast poradzić się z kimś doświadczonym, wolimy zadać pytanie naszej wyszukiwarce. Oszczędzimy sobie wstydu i poniżenia. Dzisiaj odpowiemy na kilka najczęściej wpisywanych do wyszukiwarki pytań odnośnie seksu. A jakie padają najcześciej?

  • Gdzie jest punkt G?
  • Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?
  • Mogę wyleczyć opryszczkę?
  • Jak się pozbyć brodawek na genitaliach?
  • Jak powiększyć penis?
  • Jak zmierzyć penis?
  • W jakim wieku można kupić kondomy?
  • Jak wprowadzić męski organ płciowy do kobiecego organu płciowego?
  • Jak długo trwa seks?

Gdzie jest punkt G?

Z przeprowadzonej przez Google analizy, wynika, że Polacy najczęściej zachodzą w głowę „Gdzie znajduje się punkt G?”. Rozwiązanie tej zagadki brzmi: w większości przypadków znajduje się on na przedniej ścianie pochwy, w odległości około 5-8 centymetrów od warg sromowych. Jeśli bardzo chcesz go znaleźć, poproś swoją partnerkę, aby położyła się na plecach, sukces gwarantowany. Jednakże mitem jest to, że znalezienie punktu G zapewnia doprowadzenie partnerki do najlepszego orgazmu w życiu. Niestety, drodzy panowie, ale każda z nas reaguje inaczej na stymulację tego „magicznego” miejsca. Badania przeprowadzone przez naukowców z Kings College, udowodniły, że większość kobiet nie odczuwa żadnej przyjemności podczas stymulacji tego obszaru erogennego. Warto dodać, że badaniu uczestniczyło ponad 1,8 tysiąca kobiet.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Zapytaj się jej. Naprawdę. Jak już wspomnieliśmy wyżej – na każdą kobietę „działa” coś innego, dlatego jeśli zapytasz się jej o to, co lubi najbardziej, będziesz mieć największą szansę na doprowadzenie jej do orgazmu.

Mogę wyleczyć opryszczkę?

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Wirus opryszczki jest niewyleczalny, możesz jedynie stosować leki, które pomogą złagowić jego objawy.

Jak się pozbyć kurzajek na genitaliach?

NIE PRÓBUJ leczyć się domowymi sposobami. Jeżeli masz podejrzenie, że na Twoich genitaliach pojawiły się brodawki, lub kurzajki, natychmiast udaj się z tym do lekarza. Może się okazać, że źródło problemu znajduje się gdzieś indziej. Nie możesz leczyć tylko objawów, nie pozbędziesz się w ten sposób z ciała tego, co je wywołuje.

W jakim wieku można kupić kondomy?

W Polsce nie istnieje żadne ograniczenie wiekowe dotyczące sprzedaży prezerwatyw. Może je kupić każdy – młody i stary. Być może jednak spotkasz się ze zdzwiwionym spojrzeniem sprzedawczyni, jeżeli w wieku 10 lat poprosisz o paczkę „gumek” i nie będą to gumy do żucia.

Jak wprowadzić męski organ płciowy do kobiecego organu płciowego ?

Na podstawie tego pytania, można od razu wywnioskować, kto je zadaje. Są to najcześciej młodzi, niedoświadczeni ludzie, którzy z internetu czerpią wiedzę na tematy intymne. Na pewno najlepiej będzie jeżeli zaczniecie od gry wstępnej. Jeśli pochwa nie będzie wystarczająco mokra, należy użyć lubrykantu. Kiedy będziecie na to gotowi, można bezpiecznie wprowadzić męski organ płciowy do kobiecego organu płciowego. Rób to powoli, upewnisz się w ten sposób, że partnerce się to podoba.

Wyszukiwałeś/łaś, jak znaleźć partnera na seks? W takim razie dobrze trafiłeś/łaś! Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.