Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

9 najlepszych gadżetów erotycznych dla kobiet

18.luty 2021
9 najlepszych gadżetów erotycznych dla kobiet

Masturbacja jest nie tylko przyjemna, ale również zdrowa, dlatego warto ją praktykować i podjąć odpowiednią decyzję dotyczącą wyboru zabawki erotycznej. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy dzisiaj dla Pań listę 9 najlepszych zabawek erotycznych.

Kiedyś to byłoby nie do pomyślenia, nasze babcie najprawodpodobniej złapałyby się za głowy, gdyby wiedziały ile różnych zabawek erotycznych mamy dzisiaj do dyspozycji. Na szczeście jednak wiemy, że nie mamy się czego wstydzić, kobiety coraz częściej wybierają się do sex shopów, aby wybrać dla siebie odpowiedniego „przyjaciela”. My dzisiaj zaprezentujemy wam 9 ulubionych gadżetów dla Pań:

Kulki gejszy do ćwiczenia mięśni Kegla

Kulki nie tylko przynoszą przyjemność, ale też trenują mięśnie dnia miednicy i czynią pochwę bardziej elastyczną. Zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów, czyli wypadaniu macicy i odbytnicy, zwiększają też przyjemność czerpaną z seksu. Kulek możesz używać podczas zabawy z partnerem, lub sama. Mięśnie Kegla możesz trenować nie tylko w łóżku, ale też na spacerze i możesz być pewna, że nikt nic nie zauważy. Dodatkowo kulki gejszy i reguralne ćwiczenia mogą ułatwić poród, przyśpieszyć powrót do formy po porodzie oraz zapobiec nietrzymaniu moczu.

Mini wibrator

Ten produkt najczęściej wybierają mniej doświadczone panie. Stymuluje łechtaczkę, wejście do pochwy oraz wargi sromowe. Będzie wszędzie tam, gdzie zechcesz odczuć przyjemność. Ze względu na jego małe rozmiary, możesz go zabrać ze sobą wszędzie.

Klasyczny wibrator

Chyba już nie raz opisywaliśmy jego zalety, jest to zabawka stworzona by pieścić kobiece części intymne. Występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Klasyka ponoć jest zawsze najlepsza, bo sprawdzona.  

Wibratory do masażu łechtaczki

Wibrator, którego nie trzeba wkładać do pochwy. Służy do masażu łechtaczki i wystraczy wsunąć go do bielizny lub wziąć do ręki i pieścić łechtaczkę bezpośrenio. Nadaje się zarówno na samotne wieczory, jak i igraszki z partnerem.

najlepsze gadżety erotyczne

Wibrator „królik”

Sławę zyskał dzięki serialowi „Seks w wielkim mieście”, którego główne bohaterki trzymały tego typu wibratory w szufladach i nie miały żadnych oporów z ich używaniem. Zabawka łączy w sobie duży wibrujący człon, wypełniający i masujący pochwę oraz wibrator łechtaczkowy. Oprócz tego, jednocześnie masuje wszystkie wrażliwe miejsca na ciele kobiety.

Wibrator dla par

Wibrator sterowany pilotem, jest idealnym elementem nie tylko gry wstępnej, ale też samego stosunku. Po odpowiednim rozmasowaniu pochwy partneki, partner może wsunąć gadżet w taki sposób, aby podczas stosunku stymulował zarówno pochwę jak i penisa.

DeLight

Zabawka z rodzaju tych „luksusowych”, potrafi dopasować się do kształtu kobiecego ciała. Czemu jest tak wyjątkowa? Ponieważ potrafi w tym samym czasie stymulować 3 najbardziej wrażliwe punkty kobiecego ciała: punkt G, wejście do pochwy, samą pochwę oraz łechtaczkę! Delight kształtem przypomina literę S. 

Wibrujące końcówki

Śmieszne, kolorowe mini-wibratorki na palce. Można je nosić w konfiguracji jeden na każdą rękę lub obydwa na jedną rękę. Wibrujące końcówki produkuje się z wysokiej jakości medycznego silikonu, który jest miękki tak samo, jak naturalna skóra. Dodatkowo szybko się nagrzewa i długo trzyma ciepło.

Lubrykanty na bazie wody

Podczas seksu obowiązuje niepisana zasada, że im wilgotniej, tym przyjemniej zarówno dla niego, jak i dla niej. Kiedy pojawiają się problemy z wilogotnością, należy sięgnąć po dobrej jakości lubrykanty. Poprawiają one jakość stosunku, usuwając nieprzyjemne uczucie suchości, które może skutkować nie tylko bólem, ale też różnego rodzaju zranieniami. Najlepsze są te bezbarwne, bezzapachowe, na bazie wody.

Chcesz wypróbować swój nowy gadżet, ale nie masz z kim? Zarejestruj się na portalu erotycznym i znajdź partnera na seks!

Żródło:

http://www.fokus.tv

[nk]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.