Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Akcesoria erotyczne na czas kwarantanny

17.kwiecień 2020
Akcesoria erotyczne na czas kwarantanny

Nie możecie się spotkać z powodu aktualnej sytuacji na świecie? Z pomocą przychodzą najnowsze technologie oraz kilka sprytnych zabawek erotycznych... Jakich? Czytaj dalej!

Koronawirus znacznie skomplikował życie każdego z nas. Być może ty i twój partner nie możecie się teraz spotkać. Jednak choć nie możecie się spotkać, możecie przecież ze sobą rozmawiać i zabawić się w inny sposób... Kwarantanna kwarantanną, ale każdy z nas ma przecież swoje potrzeby, które nie uległy zmianie, prawda? No właśnie. 

Zabawki erotyczne na czas rozłąki

OhMiBod Esca Powered by Kiiroo

Zabawka o interesującym kształcie, która posiada funkcję bluetooth  (z zasięgiem 8 m). Możesz nią sterować także przez aplikację z dowolnego miejsca na świecie. Gadżet jest przeznaczony przede wszystkim dla kobiet, ponieważ potrafi świetnie stymuluje punkt G oraz łechtaczkę. Ładowanie urządzenia jest możliwe za pomocą kabla USB. Zabawka jest wykonana z bezpiecznego sylikonu i ma wbudowane światło LED, które reaguje na wibracje.

We-Vibe Sync

Jedna z najbardziej znanych zabawek erotycznych, które można sterować przy pomocy telefonu komórkowego. Nie bez powodu ten gadżet stał się jednym z ulubionych wśród par. Działa w bardzo prosty sposób. Partnerka ma zabawkę u siebie w domu, a partner instaluje w swoim telefonie specjalną aplikację. Najlepiej będzie, kiedy będziecie jej używać podczas video-rozmowy. Partner z pomocą aplikacji może regulować intensywność wibracji i stymulować w ten sposób punkt G oraz łechtaczkę swojej ukochanej. Zabawka posiada aż 10 poziomów wibracji. Sposób wibracji możesz ustawiać w dowolny sposób, istnieje nawet opcja dopasowania wibracji do muzyki. Zabwka jest wodoodporna, wyprodukowana z sylikonu i można ją ładować przy pomocy kabla USB, dzięki czemu unikniesz ciągłego kupownia baterii. Ramiączka zabwki w kształcie litery C, mogą zostać ustawione tak, aby dopasowały się do kształtu ciała. Wszystko zapakowane do dyskretnego pudełeczka, które można schować wszędzie.

Vibease Remote Control Vibrator

Wibrator Remote Control umożliwia partnerce bezproblemowe umieszczenie go w swojej bieliźnie, zatem partner za pomocą aplikacji w swoim telefonie może stymulować partnerkę kiedykolwiek w ciągu dnia. Wibrator jest leciutki, wyprodukowany z sylikonu, a jego wibracje możesz podłączyć nawet to ulubionych książek w wersji audio, lub wybrać własny styl wibracji. Zabawka jest całkowicie wodoodporna i sprzedawana wraz z kablem do ładowania.

Co jeszcze możemy zrobić?

W tej trudnej sytuacji pamiętajcie o dwóch podstawowych kwestiach, czyli: o komunikacji i zaufaniu. Bez tego się nie obejdzie.

Czas tylko dla was

Ustalcie konkretną porę, o której będziecie się „widywać”. Nie może być tak, że tylko jedno z was z utęsknieniem siedzi przed komputerem i czeka, kiedy ten drugi będzie online. Najlepiej będzie, jeśli będziecie mieli ustaloną konkretną godzinę „spotkań”. Taka wirtualna randka przyniesie wam obojgu wiele radości.

Video-randka

Rozmowa z parnterem przez kamerkę jest o wiele lepszym rozwiązaniem, niż pisanie długich wiadomości. Drogie Panie, pamiętajcie że mężczyźni to wzrokowcy!

Nie masz nikogo, z kim mógłbyś/mogłabyś wyprobować seks na odległość? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym!

[Lil

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.