Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Akcesoria idealne dla związku na odległość + rady, jak z nich korzystać!

22.styczeń 2019
Akcesoria idealne dla związku na odległość + rady, jak z nich korzystać!

Wielu z nas z pewnością próbowało już życia w związku na odległość. Choć już samo określenie tej relacji daje nam do zrozumienia, że nie będzie łatwo. Na waszej drodze pojawi się wiele przeszkód, a wy musicie zrobić wszystko, aby uczucie przetrwało. Tylko jak w takim związku poradzić sobie z kwestią seksu? Być może tego nie wiecie, ale bardzo pomocne mogą okazać się zabawki erotyczne... !

Współczesne technologie umożliwiają znalezienie partnera z różnych zakamarków świata. To oczywiście brzmi cudownie. Niestety, partnerzy, których od siebie dzielą kilometry muszą borykać się z problemami, które „zwykłych” par nie dotyczą. Owszem, od czasu do czasu w każdym związku zdarza się rozłąka, ale czym innym jest oczekiwanie na powrót swojej ukochanej/ukochanego przez kilka tygodni, a co innego, kiedy w grę wchodzą miesiące. Musimy sobie przecież zdawać sprawę z tego, że każdy z nas ma również swoje potrzeby seksualne.

Na szczęście również w tej kwestii pomocną dłoń wyciąga do nas najnowsza technologia, która umożliwia seks przez telefon. Nie mamy tutaj na myśli zwykłych pikantnych rozmów, czy viedo chatów z partnerem. Z dostępem do internetu i telefonem w ręce możecie zrobić o wiele więcej...

Zabawki erotyczne w związku na odległość

We-Vibe Sync

Jest to jedna z najbardziej znanych zabawek erotycznych sterowanych za pomocą telefonu komórkowego. Nie bez powodu ten gadżet stał się jednym z ulubionych wśród par. Działa w bardzo prosty sposób. Partnerka ma zabawkę u siebie w domu, a partner instaluje w swoim telefonie specjalną aplikację. Najlepiej będzie, kiedy będziecie jej używać podczas video-rozmowy. On przy pomocy aplikacji może regulować intensywność wibracji i stymulować w ten sposób punkt G oraz łechtaczkę. Posiada aż 10 poziomów wibracji, które są wyjątkowo ciche, zatem nie musicie się bać, że ktoś was usłyszy (oczywiście, jeśli nie będziecie głośno wzdychać). Sposób wibracji możesz ustawiać w dowolny sposób, istnieje nawet opcja dopasowania wibracji do muzyki. Zabwka jest wodoodporna, wyprodukowana z sylikonu i można ją ładować przy pomocy kabla USB, dzięki czemu unikniesz ciągłego kupownia baterii. Ramiączka zabwki w kształcie litery C, mogą zostać ustawione tak, aby dopasowały się do kształtu ciała. Wszystko zapakowane do dyskretnego pudełeczka, które można schować wszędzie.

OhMiBod Esca Powered by Kiiroo

Zabawka o ciekawym kształcie i z funkcją bluetooth  (zasięg aż 8 m). Oprócz tego, możesz nią sterować również przez aplikację z dowolnego miejsca na świecie. Gadżet jest przeznaczony przede wszystkim dla kobiet, ponieważ doskonale potrafi stymulować punkt G oraz łechtaczkę. Tak jak w poprzednim przypadku, tutaj również ładowanie jest możliwe za pomocą kabla USB. Zabawka jest wykonana z bezpiecznego sylikonu i ma wbudowane światło LED, które reaguje na wibracje.

Vibease Remote Control Vibrator

Ten wibrator umożliwia partnerce bezproblemowe umieszczenie go w swojej bieliźnie, zatem partner za pomocą aplikacji w swoim telefonie może stymulować partnerkę kiedykolwiek w ciągu dnia. Wibrator jest leciutki, wyprodukowany z sylikonu, a jego wibracje możesz podłączyć nawet to ulubionych książek w wersji audio, lub wybrać własny styl wibracji. Zabawka jest całkowicie wodoodporna i sprzedawana wraz z kablem do ładowania.

Co możecie zrobić dla swojego związku?

Pamiętajcie o dwóch podstawowych kwestiach, których nigdy nie wolno pomija, czyli: o komunikacji i zaufaniu. Bez tego nie da rady.

Określijcie swoje plany i zamiary

Powinniście rozmawiać o swoich planach dotyczących przyszłości. Musicie wiedzieć, czy widzicie ją w ten sam sposób. Nie możecie przecież ciągnąć związku na odległość w nieskończoność. Nie wolno wam też zapomnieć, że choćbyście poruszyli niebo i ziemię, to prędzej, czy później zaczniecie się od siebie oddalać. Dlatego tak ważne jest planowanie wspólnej przyszłości. Wizja spotkania z ukochaną osobą sprawi, że poczujesz się lepiej. Postarajcie się też wzajemnie odwiedzać, dopóki nie ma możliwości, abyście byli ze sobą nieprzerwanie.

Dopasujcie do siebie swój plan dnia

Ustalcie konkretną porę, o której będziecie się „widywać”. Nie może być tak, że jedno z utęsknieniem siedzi przed komputerem i tylko czeka, aż ten drugi będzie online. Najlepiej będzie, jeśli będziecie mieli ustaloną konkretną godzinę „spotkań”. Taka wirtualna randka przynosi naprawdę wiele radości.

Znajdźcie chwilkę na video-chat

Rozmowa (oraz masturbacja) przez kamerkę są o wiele lepszym rozwiązaniem, niż pisanie długich wiadomości. Drogie Panie, miejcie również na uwadze, że mężczyźni to wzrokowcy!

Chciałbyś/chciałabyś wypróbować związek na odległość? W takim razie zacznij od naszego portalu erotycznego – zarejestruj się ZA DARMO i wybieraj spośród użytkowników z całej Polski!

[Lil]

Źródła:

https://www.amazon.com

https://www.heureka.cz/

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.