Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Ava Adams - wywiad

21.kwiecień 2020
Ava Adams - wywiad

Już kiedyś wspominaliśmy tutaj o seksownej MILF aktorce porno, jaką jest Ava Addams. Dzisiaj oferujemy wam gorący wywiad oraz kilka ciekawostek dotyczących jej osoby!

Kim jest Ava? + ciekawostki

Ava Addams  w prawdziwym życiu nazywa się Alexia Roy i jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej o tym, kim jest i jakie ma korzenie, możesz zajrzeć do naszego wcześniejszego artykułu, który znajdziesz tutaj.

Ava zna 3 języki, oprócz angielskiego, posługuje się też językiem francuskim, a w dzieciństwie mówiła płynnie po hiszpańsku, dziś potrafi ten język jedynie rozumieć. Lubi seks z kobietami, choć nigdy nie sądziła, że mogłaby z niej być lesbijka, ponieważ woli mężczyzn. Identyfikuje samą siebie jako biseksualistkę. Chętnie rozmawia ze swoimi fanami, najlepszym sposobem na skontaktowanie się z nią, jest pośrednictwem prywatnego konta na Twitterze, na którym bywa online codziennie.

Aktorka posiada 7 tatuaży, jednym z nich jest tytuł utworu wykonywanego przez francuską piosenkarkę Édith Piaf – La vie en rose. Tatuaż ten znajduje się na lewym biodrze. 

Wywiad

Jak Ava Addams odpowiadła na pytania? Czytaj dalej, wszystkiego się dowiesz.

Co Cię podnieca?

Najbardziej lubię podgryzanie szyji. Lubię też podniecającą mowę, ale nie tylko ciała. Pod warunkiem, że jest to naturalne, a nie wymuszone. Czasami mam wrażenie, że staje się to aż zbyt sztuczne. Bywa przecież tak, że o czymś ciągle mówisz i staje się to coraz bardziej przyjemne.

Ile razy podczas nagrywania osiągniesz orgazm? Jeżeli w ogóle go osiągasz.

To zależy. Bardzo łatwo doprowadzić mnie do orgazmu, zatem jeżeli to nie jest jedna z tych scen, podczas których nam ciągle przerywają, może to być nawet od trzech do czterech razy. Czasami osiągam orgazm raz lub dwa razy podczas nagrywania innych scen! James Deen zawsze się mnie pyta, ile razy doszłam poprzednim razem, ponieważ jego celem jest osiągnięcie przynajmniej jeszcze jednego orgazmu! Taka nasza mała rywalizacja.

Jak często się masturbujesz?

Zależy od tego, jak często pracuję. Ostatnio dużo pracowałam, ale jeżeli pracuję regularnie, wtedy się nie masturbuję, oczywiście jeśli przypadkiem nie kręciliśmy jakieś sceny, z której byłam sfrustrowana seksualnie. No a tak poza tym, to nawet kilka razy w tygodniu.

Masz jakieś ulubione sceny?

To trudne pytanie. Powiedziałabym, że któraś ze scen z Jamesem albo Manuelem Ferrarou. Albo jeśli ktoś lubi anal, to z pewnością sceny z Mikem Adriano. Mam wrażenie, że są to naprawdę dobre sceny, jeśli chodzi o anal.

Masz ochotę obejrzeć jakiś film z udziałem Avy, ale nie chcesz tego robić w samotności? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i znajdź odpowiedniego partnera już teraz!

[rox]

Zdjęcia: 

http://portugese.fansshare.com/ 

https://www.facebook.com/

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.