Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Bezpiecznie i anonimowo: wirtualne waluty jako nowa metoda płatności na naszym portalu

12.listopad 2019
Bezpiecznie i anonimowo: wirtualne waluty jako nowa metoda płatności na naszym portalu

Wciąż staramy się udoskonalać naszą ofertę, dlatego specjalnie dla was, naszych użytkowników, przygotowaliśmy kolejną NOWOŚĆ! Teraz płatność Bitcoinem i Bitcoin cashem na naszym portalu jest już możliwa!

Wirtualne waluty powoli stają się nieodłączną częścią świata online. Jeśli Ciebie również zainteresowały, to w takim razie nasza nowinka – płatność przy pomocy Bitcoina a Bitcoin cashe – sprawi Ci ogromną radość. Jakie są właściwie zalety tej możliwości?

Czym jest Bitcoin?

Bitcoin to wirtualna waluta, lub tzw. kryptowaluta. Nie należy do żadnego kraju i jest całkowicie bezpieczna, powieważ nikt nie może na nią w żaden sposób wywierać wpływu. Co więcej – nie jest uzależniona od innych walut. Skrócona forma nazwy to BTC.

Nie obawiaj się wielkich cyfr

Choć dniu wydania ninejszego artkułu cena za jeden Bitcoin wynosi 33 577,64 zł, nie musisz się obawiać, że będziesz musiał posiadać cały Bitcoin. W online kantorach w prosty sposób można nabyć BitCent (0,01 Bitcoina) lub satoshi, najmniejszą jednostkę Bitcoina która tworzy 0,00000001 Bitcoina.

Na naszym portalu podajemy ceny w milibitcoinach, które oznacza się literami mBTC i które są równe 0,001 BTC.

Czym jest Bitcoin cash?

Bitcoin cash powstał z Bitcoina stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2017 roku. Wartość jednego Bitcoin cashe to 1 084,36zł, zatem jest o wiele niższa od jednego Bitcoina. Ta waluta ma mniejsze opłaty i większą prędkość przetwarzania transakcji. Skrót to BCH.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zaatakowanie sieci Bitcoina jest niemożliwe, ponieważ nie ma jednej centralnej sieci, ale są ich tysiące. Nikt nie może nimi kierować, ani ich sfałszować ponieważ waluty są zaszyfrowane. Twoja transakcja dotrze więc do nas całkowicie bezpiecznie, a Ty będziesz mógł korzystać z naszego portalu erotycznego bez obaw.

Całkowita anonimowość

Nie odpowiada Ci płacenie kartą lub przelewem i wolałbyś coś bardziej anonimowego? Wypróbuj Bitcoin lub Bitcoin cash, tam nikt nawet nie będzie mógł się dowiedzieć ile ich posiadasz (ani rząd czy banki, zatem nie będą Ci ich też mogli wziąć).

Poza tym, Bitcoiny wysyłane są przez adresy BTC, które zazwyczaj składają się z 34 znaków (długość jest zmienna) i nie są w żaden sposób powiązane z Twoją osobą, nikt nie będzie mógł poznać Twojego imienia ani np. adresu.

Szybkie transakcje, do których jeszcze nie przywykliśmy

Dopiero teraz banki zaczęły wprowadzać natychmiastowe przelwy, które są wysyłane na drugie konto w ciągu kilku minut. Z pewnością nie dotyczy to jednak wszystkich banków. Bitcoina można wysłać w ciągu kilku minut nawet na drugi koniec świata, nie mówiąc już o Bitcoin cash - ten zrobi to jeszcze szybciej. Twoje członkostwo może zatem zostać uruchomione bardzo szybko – wystarczy ustawić transakcję opłaty optymalnej i do 30 minut będziesz mógł poznawać się z użytkowniczkami na naszym portalu.

Bitcoin i Bitcoin cash to nie tylko ciekawy sposób inwestowania, ale również szybka metoda płatności. Nasz portal erotyczny obsługuje płatności w tych walutach, zatem jeśli chcesz nimi zapłacić za członkostwo, nie wahaj się i wypróbuj wirtualne waluty już teraz. Wystarczy tylko kliknąć na „inne metody płatności” i wybrać sposób płatności przy pomocy kryptowalut Bitcoin lub Bitcoin cash.

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.