Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Chłopak z ogłoszenia

5.grudzień 2016
Chłopak z ogłoszenia

Pół roku temu rozstałam się z moim narzeczonym. Byliśmy ze sobą ponad 6 lat, dlatego bardzo przeżyłam tę zmianę, która dokonała się w moim życiu. Przez cały ten czas moi przyjaciele starali się mnie wspierać i podnosić na duchu, próbując jednocześnie zachęcić mnie do rzucenia się w wir imprez i zawierania nowych, niekoniecznie poważnych znajomości.

Nie należę jednak to śmiałych osób, dlatego podrywanie przystojniaków w klubach nie było dla mnie proste. W końcu jednak jedna z moich najbliższych przyjaciółek zaproponowała mi coś zupełnie innego – sex randki. Na początku myślałam, że żartuje, ale jej mina mówiła coś innego. Jak się okazało sama już korzystała z umawiania się na seks przez Internet. Nie byłam przekonana do tego pomysłu, ale gdy po raz kolejny spędzałam wieczór sama w mieszkaniu postanowiła sprawdzić jedną z tego typu stron. Czytając kolejne seks ogłoszenia zaczynałam się coraz bardziej podniecać i pod wpływem chwili zdecydowałam, że chcę spróbować. Nie spieszyłam się z wyborem osoby, do której zadzwonię z propozycją umówienia się.

Kiedy w końcu zdecydowałam się na dwie najlepsze sex oferty dochodziła już północ. Nie zwróciłam na to jednak uwagi i już po chwili dzwoniłam do pierwszego z kandydatów. Odebrał niemal natychmiast. Drżącym głosem zapytałam czy się ze mną umówi. Zaśmiał się uroczo i powiedział, że teraz jest zajęty ale może mnie obsłużyć za dwie godziny. Byłam w szoku ale się zgodziłam i o ustalonej godzinie siedziałam na kanapie w jego mieszkaniu. „Często udostępniasz swoje seks anonse?” zapytałam nie wiadomo dlaczego, kiedy poczułam się speszona jego pełnym namiętności wzrokiem. Nie odpowiedział, tylko położył dłoń na moim policzku i przybliżył swoje cudowne usta do moich. Czekałam aż zaczniemy się namiętnie całować, ale on tylko je musnął i postanowił zacząć od mojej szyi wciąż się zniżając. Błyskawicznie dotarł do piersi, które zaczął pieścić w taki sposób jakiego jeszcze nie doświadczyłam. Cudowne połączenie dotyku jego dłoni i gorących pocałunków sprawiło, że stawałam się coraz wilgotniejsza i nie mogłam się doczekać aż dojdzie do najczulszych miejsc na moim ciele. Ale on się nie śpieszył.

seks ogłoszenie

Przeszywały mnie coraz mocniejsze doznania i chyba to zauważył bo w końcu zsunął moje majtki i zaczął pieścić mnie językiem. Nie wiem jak to zrobił ale już po kilku sekundach odleciałam i poczułam coś czego nigdy nie doświadczyłam z moim narzeczonym. Wiłam się na tej sofie w spazmach rozkoszy, a on nie przestawał dostarczać mi kolejnych wrażeń. W końcu jednak zobaczyłam, że się odsunął i zaczął się rozbierać. Jego twardy jak skała penis znalazł się w moich ustach, z których nie chciałam go wypuścić. Prowadził mnie tak abym zapewniła mu takie doznania jakich pragnął, a mi się podobało. Kiedy zdecydował, że już wystarczy rozwarł szeroko moje nogi i nadział mnie na tego potężnego kutasa. Gorąco po raz kolejny ogarnęło moje ciało i błagałam go aby robił to jeszcze mocniej. Posuwał mnie brutalnie aż do momentu kiedy cała wypełniłam się jego spermą. Po wszystkim kazał mi wylizać swojego penisa, co uczyniłam z największą rozkoszą. Często wracałam do niego choć nigdy się sobie nie przedstawiliśmy, nie obchodziły nas imiona tylko seks.

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.