Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Ciekawostki o rozmiarach penisa - część 2.

24.kwiecień 2019
Ciekawostki o rozmiarach penisa - część 2.

Ogórek, młoteczek, papryka... Jakie są rodzaje penisów? Jakie mają kształty? Da się sprawić, aby penis wydawał się większy? O tym wszystkim (i nie tylko!) w dzisiejszej kontynuacji artykułu o ciekawostkach dotyczących rozmiarów penisa!

Jak sprawić, aby wydawał się większy?

Tak, można go odrobinę zwiększyć. Jak? Chociażby z pomocą wspomnianych już przez nas nakładek. Nie są one jednak częścią ciała, przez co nie wyglądają seksownie. Możesz też skorzystać z cudów iluzji optycznej. Wystarczy pozbyć się trochę tłuszczyku z brzucha i ud - dzięki temu penis stanie się wyraźniej widoczny. Na pewno słyszeliście kiedyś, że podobno grubi mężczyźni mają małe penisy – to wcale nie musi być prawda! Wystarczy tylko odrobina pracy nad sobą i wszystko może ulec zmianie! Penisa można też zwiększyć z pomocą pierścieni erekcyjnych, które zatrzymują odpływ krwi, przez co wzwód utrzymuje się dłużej i sprawia lepsze wrażenie.

Sprawdź rozmiar przy pomocy palców

Naukowcy na uniwersytecie w Gachonie w Korei odkryli, że różnica w długości męskiego palca serdecznego a palca wskazującego może nam pomóc w odgadnięciu długości penisa. Dokładniej: im dłuższy palec serdeczny, tym większy penis.

Dziwne metody mierzenia wielkości

Naukowcy na całym świecie chętnie znajdują coraz to ciekawsze metody sprwdzania wielkości penisa. W Korei robią to z pomocą dwóch palców, podczas gdy w innych krajach używają do tego nóg, nosa, albo na przykład małżowiny usznej.

Rodzaje penisów

Nie ma dwóch takich samych penisów, ale mimo to można wyróżnić różne, powtarzające się kształty (rodzaje). Nie jest to oficjalna lista rodzajów penisów, ale – musimy uznać – że dość dokładna.

Ołówek

Długi, ale cieńki penis, który ma taką samą grubość na wszystkich odcinkach.

Papryka

Krótszy niż standardowy penis, ale za to o wiele szerszy.

Kręgiel

Ten penis zwęża się w stronę czubka. Czasami może to mieć związek ze stulejką, czyli zwężeniem ujścia napletka. Jeżeli skóra na twoim penisie jest tak napięta, że nie możesz jej swobodnie ściągać, koniecznie skontaktuj się z lekarzem.

Banan

Penis w kształcie banana jest wygięty w prawą lub w lewą stronę. Naturalne, lekkie wygięcie nie stanowi żadnego problemu zdrowotnego, ale jeżeli wygięcie jest duże albo nastąpiło na skutek jakiegoś wypadku, należy niezwłocznie udać się do lekarza. Niektóre wygięcia mogą być bowiem spowodowane chorobą Peyroniego, która skutkuje problemami z erekcją oraz bólem podczas stosunku.

Młotek

U nasady penis jest szerszy i rozszerza się stopniowo w kierunku żołędzia. Żołądź bywa często wyjątkowo masywny, przez co wyglądem przypomina grzyba.

Kiełbasa

Można powiedzieć, że to taki klasyczny, typowy penis – o standardowej długości i szerokości, która nie zmienia się ani u nasady, ani na czubku – zupełnie jak kiełbasa.

Ogórek

Penis w kształcie ogórka przypomina trochę tego w kształcie kiełbasy, jednakże jest odrobinę szerszy.

Pamiętajcie, że nie istnieje idealny rozmiar męskiego przyrodzenia, ani coś takiego jak „normalna długość penisa”.

Skąd się bierze brak pewności siebie w kwestii rozmiaru penisa?

Kompleksy wywołują koledzy, którzy zostali o wiele lepiej obdarzeni i mogą przez to śmiać się tym, którzy nie mieli tyle „szczęścia”. Oprócz tego wielki wpływ na spadek lub brak pewności siebie mają filmy porno. Należy jednak pamiętać, że do takich filmów są specjalnie wybierani mężczyźni o nadmiernych penisach. Zamiast przejmować się rozmiarem swojego penisa i wpadać w kompleksy, lepiej zarejestruj się ZA DAMRO na portalu erotycznym i znajdź kobietę, dla której twój penis będzie tym najlepszym z najlepszych. Tak, jest to możliwe! Zatem zrób odpowiednie zdjęcie i do dzieła!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.