Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Ciężarna

26.październik 2016
Ciężarna

Ciąża rządzi się swoimi prawami w świecie seksu – zależy od wielu czynników i co oczywiste najważniejszy jest maluch. Przez pierwszy trymestr prawie się nie kochaliśmy – woleliśmy nie ryzykować...

Owszem – żona parę razy zrobiła mi dobrze ręką lub ustami, ale było to raczej na zasadzie “zrobienia mi dobrze”, a nie obustronnego seksu. Monika nawet nie chciała abym jej dotykał – owszem miała ochotę, ale się bała o maluszka. Prawdziwy seks zaczęliśmy uprawiać w drugim trymestrze. Oczywiście była to wersja ciążowa seksu – czyli raczej łagodnie i delikatnie, tylko w określonych pozycjach. Sprawdziło się, że kobieta w tym trymemstrze ma duża ochotę na współżycie. Dziś opowiem wam o jednej z naszych namiętnych nocy.

ciężarna kobieta

Położyliśmy się wcześniej do łóżka – bo ostatnio często kładziemy się wcześniej. Monika jak co dzień położyła się na boku, przylegając do mnie plecami, w pozycji typowych “łyżeczek”. Moje dłonie od razu dotarły do jej biustu. Jak się zapewne domyślacie jej piersi były zdecydowanie większe, co bardzo mnie podniecało. Powoli badałem jej duże i nabrzmiałe piersi, czując jak penis zaczyna robić się coraz większy. Moniki ciało zupełnie inaczej reagowało na dotyk i bodźce seksualne – piersi były bardzo czułe i wystarczył delikatny dotyk by brodawki stały się twarde a ona sama podniecona. Również w kwestii jej gotowości do seksu działo się to bardzo szybko. Wystarczyło kilka chwil i była wilgotna. Teraz było podobnie, już po kilku chwilach poczułem jak jej ręka dociera do moich bokserek i wyjmuje penisa, próbując skierować go do swojej cipki. Wypięła się, a ja w nią wszedłem. Delikatnie, jak zawsze ostatnimi czasy. Dość płytko – bo w tej pozycji trudno o głębsza penetrację, której zresztą byśmy nie chcieli. Moje ruchy były powolne, w ciąży nie trzeba się spieszyć, zwłaszcza że musiałem oszczędzać siły gdyż Monika w ciąży nie oczekiwała “szybkich numerków‘ a raczej dłuższych sesji. Mój penis wchodził do połowy a leniwe tempo nie pozwalało na szybki finisz – już o tym wiedziałem, gdyż od jakiegoś czasu tak się kochaliśmy, czasami przez dłuuugi czas. Ręką starałem się dotykać wszystkich jej czułych miejsc. Monika pojękiwała już od momentu gdy w nią wszedłem. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak trudno jest facetowi w takim momencie wytrzymać, by nie wejść głębiej i mocniej. By nie przerzucić jej na plecy i dać upust swoim potrzebom ostrego spełnienia. Ale w ciąży myśli się inaczej. Kochasz się wolniej i delikatniej ale i korzyści jest więcej. Twój orgazm trwa dłużej, żona czasami ma kilka orgazmów… Tak było i tym razem. Monika pomagając sobie ręką doszła dwa razy, ja tylko raz, ale orgazm był niesamowicie długi i przyjemny. Najtrudniejsze było nie przyspieszyć gdy dochodziłem i nie próbować głębszej penetracji. Ale właśnie to procentuje innymi doznaniami. Orgazm smakuje inaczej i czujesz go bardziej. Skupiasz się na czymś innym niż mocne posuwanie, a w zamian masz dwa razy dłuższy orgazm.

Po wszystkim, nie wyszedłem z niej od razu, ale przytulając się pozostałem w bezruchu, z penisem w niej… Prawie zasnęliśmy w tej pozycji…

Również chcesz spędzić z kimś namiętną noc a nie masz z kim? Zarejestruj się na naszym portalu randkowym i spełniaj swoje marzenia!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.