Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Co pary sądzą o zabawkach erotycznych

26.czerwiec 2018
Co pary sądzą o zabawkach erotycznych

Zabawki erotyczne to akcesoria nie tylko dla singli, czy słomianych wdowców i wdów. Można je wykorzystać również podczas intymnych chwil z partnerem/ką. Jakie zdanie na temat zabawek erotycznych mają pary i które z nich podobają się im najbardziej?

Niektóre pary lubią podczas seksu korzystać z zabawek erotycznych. Potrafią wykorzystać i potencjał i cieszą się, że zabawka pomaga im w osiągnięciu jeszcze większej przyjemności. Inne pary zaś przeraża sama myśl o tym, że w sypialni mogliby korzystać z jakiś akcesoriów erotycznych i jedyne do czego się ograniczają to użycie kondomu. Jaką parą jesteście wy?

Jeżeli należycie do tej pierwszej grupy, musimy wam pogratulować, ponieważ macie odwagę i chęć udoskonalenia waszego życia seksualnego. Wciąż próbujecie nowych rzeczy, aby w sypialni nie zagościła nuda. Do pierwszej grupy należą również ci, którzy jeszcze żadnej zabawki nie mają, ale już zastanawiają się nad kupnem tej najodpowiedniejszej. Im także należą się gratulacje, ponieważ pozostają otwarci i starają się zrobić coś dla siebie. Jest to bardzo ważne przede wszystkim w długotrwałych związkach

Jak pary wykorzystują zabawki erotyczne i co o nich sądzą?

Gosia, 30 lat, zaręczona

"Ja i mój partner używamy zabawek erotycznych od samego początku naszego związku, czyli już od trzech lat. Lubimy wiązanie się, w domu mamy wiele akcesoriów umożliwiających unieruchomienie tego drugiego. Są to różne akcesoria na nogi i na ręce. Korzystamy również z mniejszych zabawek, takich jak na przykład dilda. Wydaje nam się jednak, że kradną z seksu to co najlepsze, dlatego wolimy te unieruchamiające. Myślę, że używając zabawek, zmieniamy dynamikę naszego związku. To nasz intymny świat, w którym jest nam dobrze i nie czuję się z tym dziwnie. "

Sonia, 27 lat, single

"Z mężczyznami nie używam zabawek erotycznych, jeśli już jakąś kupię to dla siebie. Jeden z moich partnerów kupił mi obrożę na szyję i posłał pocztą. Jeszcze inny kupił mi szklane dildo. Żadnej z tych rzeczy nie wypróbowałam z nimi."

Dawid, 28 lat, w związku

"Jesteśmy razem już od 9 lat. Pierwszą zabawką, którą wykorzystaliśmy w sypialni, kupiłem ja. Była to zabawka w stylu rabbita. Kiedy świętowaliśmy naszą pierwszą rocznicę, zaczęliśmy rozglądać się za akcesoriami, których moglibyśmy używać wspólnie. Wchodząc po raz pierwszy z partnerką do sex shopu czuliśmy się dziwnie i wstydziliśmy się. Sprzedawca jednak nie patrzył na nas jak na kosmitów, więc trochę wyluzowaliśmy.

Zabawki erotyczne pomagają nam ulepszyć (i tak już wspaniały) seks. W odpowiednich rękach potrafią zrobić to, czego człowiek sam by nigdy nie zrobił. Aktualnie posiadamy różne zabawki ograniczające zdolność ruchową partnera, czyli więzy i kajdanki. Oprócz tego mamy też przyssawki do sutków i kilka rodzajów wibratorów."

Marek, 36 lat, żonaty

"Już od samego początku naszego związku używaliśmy z żoną zabawek erotycznych. Zawsze były i będą nieodłącznym elementem naszego życia seksualnego. Kiedyś uważano, że zabawki erotyczne nadają się tylko do zabawy solo, ale wierzcie mi, że kiedy po raz pierwszy wypróbowałem na swojej żonie rabbita, była wniebowzięta. Jej entuzjazm i podniecienie szybko mi się udzieliło. Polacam korzystanie z zabawek erotycznych każdej parze. Można ich używać na różne sposoby, przez co mogą stać się doskonałym źródłem inspiracji."

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kupno zabawki erotycznej, czy nie, możesz znaleźć kogoś dla siebie z Katowic, Opola, Krakowa, czy Warszawy. Wystarczy się tylko zarejestrować.

[Lil]

Źródło:

https://metro.co.uk

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.