Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Co powinieneś wiedzieć o pierścieniach erekcyjnych?

6.styczeń 2021
Co powinieneś wiedzieć o pierścieniach erekcyjnych?

Prawdopodobnie słyszałeś już kiedyś o pierścieniach erekcyjnych. Może nawet widziałeś jakieś w sklepie erotycznym. Wiesz jednak, jak należy z nich korzystać? Jakie mają zalety? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym gadżecie erotycznym, przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł.

Jakie są zalety pierścieni erekcyjnych?

Pomagają utrzymać erekcję nawet jeżeli mężczyzna ma problemy z jej osiągnięciem

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju pierścienia użyjesz, wszystkie działają na podobnej zasadzie. Pierścień zatrzymuje w penisie krew, pomagając w ten sposób w utrzymaniu erekcji. Dokładnie przylegający pierścień dodatkowo pomaga zapobiegać naczyniowym zaburzeniom erekcji.

Zwiększają poczucie własnej wartości

Stresowanie się utrzymaniem erekcji z pewnością ci nie pomoże w wykonaniu tego zadania. Wręcz przeciwnie, twój penis w takiej sytuacji najprawdopodobniej przestanie z tobą współpracować. Jednak, użycie pierścienia erekcyjnego może pomóc w odbudowaniu poczucia własnej wartości i wiary w swoje możliwości. Będziesz mieć pewność, że podczas seksu wytrzymasz dłużej i będziesz mógł skupić się na tym, co najważniejsze – na sprawianiu przyjemności partnerce.

Pomagają wytrzymać dłużej

Wielu mężczyzn uważa, że pierścienie erekcyjne mogą pomóc w opóźnieniu orgazmu poprzez ściśnięcie jąder w okolicy nasadki penisa i... w pewnym sensie mają rację. To taki trochę podrasowana wersja znanej sztuczki ze ściśnięciem wspomnianej wyżej cześci penisa w celu opóźnienia orgazmu.

Mogą sprawiać przyjemność również partnerce

Pierścienie erekcyjne przynoszą korzyści nie tylko mężczyznom, ale również ich partnerkom. Powszechnie wiadomo, że kobiety potrzebują trochę więcej wysiłku, aby mogły osiągnąć orgazm. Zaledwie niewielki procent kobiet osiąga orgazm poczas seksu penetracyjnego. Wibrujące pierścienie erekcyjne na penisa mogą podczas seksu stymulować łechtaczkę kobiety. Inne pierścienie mają wbudowane nakładki, dzięki którym kobieta czuje się „bardziej wypełniona” podczas zbliżenia.

Jakie pierścienie erekcyjne są bezpieczne?

Dopóki będziesz się trzymać określonych zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z pierścieni erotycznych, nie musisz się niczego obawiać.

Upewnij się, że masz dobry rozmiar

Przy zakupie pierścienia zwracaj uwagę przede wszystkim na wybór odpowiedniego rozmiaru. Pierścień powinien być ciasny, ale nie aż tak, abyś stracił czucie. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pierścieniami erekcyjnymi, sięgnij po te, których rozmiar można regulować albo takie, które są elastyczne, czyli wyprodukowane z silikonu. To są pierścienie przeznaczone dla początkujących, ponieważ bardzo łatwo można z nimi manipulować.

Zdejmij pierścień po 20 minutach

To bardzo ważna zasada, o której nie wolno ci zapomnieć. Jeśli pierścień zostanie na penisie za długo (ponad 20 minut) może to spowodować trwałe obrażenia. Jeśli poczujesz sztywność, ból albo zauważysz, że penis zmienił kolor, natychmiast zdejmij pierścień.

Pozbądź się owłosienia z części intymnych

To nie jest aż tak ważne, jak poprzednie 2 podpunkty, ponieważ w tym wypadku nie powinny wystąpić żadne tragiczne w skutkach obrażenia, ale owłosienie może spowodować, że noszenie pierścienia nie będzie należało do najprzyjemniejszych. Dlatego, aby uniknąć ewentualnych problemów, lepiej pozbyć się owłosienia z części intymnych.

4 rodzaje pierścieni erekcyjnych

Pierścienie, które można regulować

To pierścienie, których rozmiar można regulować przy pomocy rzepów, patentów, pierścieni w kształcie litery D i pętli w kształcie lassa. Zakłada się je pod moszną lub owija wokół penisa.

Elastyczne pierścienie

Zamknięty rodzaj pierścienia, który można rozciągać i naciągać na penis w zwodzie oraz pod jądra. Zazwyczaj są one wykonane z silikonu. Swoją popularność zawdzięczają łatwemu zdejmowaniu, niestety jednak nie można ich regulować, przez co możliwe, że nie będą uciskać dokładnie tak, jakbyś tego chciał.

Wibrujące pierścienie

Już o nich wspominaliśmy. Zawierają mały motorek, który dostarcza przyjemności obojgu partnerom. Niektórzy mężczyźni lubią wibracje, jednakże głównym celem tej zabawki jest zaspokojenie partnerki. W odrównieniu od innych pierścieni erekcyjnych, wibrujące pierścienie zakłada się jedynie na penisa, a nie na jądra.

Twarde pierścienie

Tego rodzaju pierścienie są zazwyczja wykonywane z matalu lub stali, zakłada się je na penisa i na jądra, nie są jednak odpowiednie dla początkujących. Jeżeli chcesz je wypróbować, zdecyduj się na to dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć już jakieś doświadczenie z pierścieniami erekcyjnymi.

Spodobały ci się pierścienie erekcyjne, ale nie masz ich z kim wypróbować? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i spełnij swoje fantazje już dziś!

[rox]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.