Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Co robi kobieta bezpośrednio po stosunku?

9.sierpień 2022
Co robi kobieta bezpośrednio po stosunku?

Kobiety często wstydzą się rozmawiać na „ten” temat, są bowiem pewne sprawy, które wydają się im być wyjątkowo niezręczne. O czym mowa...? Przekonaj się!

Jeśli się zastanowicie nad tym, co wszystko kobieta robi przed seksem – golenie, kupowanie seksownych ciuszków, wypranie prześcieradła (w końcu w pachnącym seks jest przyjemniejszy) i ogólna pielęgnacja całego ciała – dojdziecie do wniosku, że już po tych czynnościach powinna usiąść i odrobinę odpocząć. Ale nie. Przecież czas na to, po co to wszystko robiła, nadejdzie dopiero później.

Po seksie z partnerem czas na „skontrolowanie listy zadań”. Każda kobieta ma swoją listę, ale są podpunkty, z którymi z pewnością zgodzimy się wszystkie. Wiele z nas sobie tego nie uświadamia, robimy to całkowicie automatycznie. Inne, wstydzą się to przyznać.

Spojrzy na godzinę

Kobiety są ciekawskimi stworzeniami, dlatego od czasu do czasu przyjdzie im do głowy skontrolować, jak długo seks trwał. Niekiedy są przyjemnie zaskoczone, a kiedy indziej przerażone, wszystko oczywiście zależy od zgrania obojga partnerów. Wiemy jednak doskonale, że czasem jedno szytowanie nie musi od razu oznaczać końca zabawy...

Rozgląda się za prezerwatywą

Jeżeli ostatnią rzeczą, której pragnie jest zajście w ciążę, woli mieć podwójną pewność. Choć regularnie bierze tabletki antykoncepcyjne, pewność to pewność. Tylko jak sprawdzi, czy prezerwatywa nie była dziurawa? Po wszystkim, niepozornie spogląda, czy nie wylewa się z niej jakaś kropeleczka... Oczywiście takie rzeczy powinien kontrolować partner podczas zakładania, ale nie oszukujmy się, czasem, w tym całym zgiełku po prostu na to nie mamy czasu, zatem co innego pozostaje kobiecie...

Pije wodę

Robi to nie tylko dlatego, że odpowiednie nawodnienie jest podstawą zdrowego stylu życia. Kobieta przed wpółżyciem powinna wypić odpowiednio dużą ilość płynów, w przeciwnym wypadku będzie mieć wrażenie, że sika żywym ogniem. Wypicie dostatej ilości wody pozwala tego uniknąć. Dokładnie drodzy Panowie, aż tak nam możecie zaszkodzić.

Drugim powodem picia wody, tym razem po seksie, jest oczywiście potrzeba uzupełnienia płynów po „ostrej jeździe”, czasami jest to potrzebne już w połowie, tak, czy siak, tego się nie da uniknąć.

Unika „brudnych” miejsc

Każda kobieta lubi, kiedy mężczyzna po wszystkim zacznie ją głaskać i pieścić, zamiast tego aby się obrócił na drugi bok i zasnął w przeciągu minuty. Jeśli podczas pieszczot kobieta kurczowo leży tylko na jednej ze stron łóżka, może to oznaczać, że niektóre miejsca na prześcieradle w tej chwili są jeszcze... tak trochę mokre. Zazwyczaj oznacza to dobrze wykonaną pracę, co jest wspaniałe, ale to nie oznacza, że musimy się w tym od razu wytarzać.

Szuka biustonosza

Czasem może się nam wydawać, że mieszkają z nami jakieś biustonoszowe stwory, które zawsze schowają stanik, tam gdzie się go najmniej spodziewamy. Zagadkowe, czyż nie? To samo dzieje się z majtkami. Nie ma czemu się dziwić, niekiedy jesteśmy tak napaleni, że mężczyzna bez zastanowienia zerwie z kobiety bieliznę i nikogo nie obchodzi, dokąd to wszystko „odleciało”... Może warto by było wprowadzić jakiś system? No ale bądź co bądź, kilka minut szukania jest wartych wspaniałego seksu.

bezpośrednio po seksie

Przejmuje się włosami

Fryzura, którą kobieta uzyska dzięki zmianie pozycji i ciągnięciu za włosy, dla wielu mężczyzn jest niezwykle seksowna. Ale szczerze – po seksie, nie jest już to aż tak atrakcyjne, bardziej przypomina nam to rozczochranego pudla. Wystarczy spojrzeć do lustra, albo zrobić sobie selfie „po” (nie polecamy umieszczania tego typu zdjęć w internecie). Mimo to, niektórym panom i tak wydaje się to być rozkoszne, ta która ma w domu taki skarb, nie musi się niczym przejmować.

Zadzwoni do mamy

Oczywiście nie po to, aby pochwalić się, że właśnie uprawiała seks, wręcz przeciwnie. Sami dobrze wiecie jak to jest, jak tylko zaczniecie się pieścić, nagle, jak na złosć zadzwoni telefon. Z odrobiną ignorancji i silnymi nerwami, nie da się złamać. Ale wciąż czeka tam nieodebrane połączenie... Teraz musi wymyślić dobrą wymówkę, coś w rodzaju „Hmmm, brałam prysznic...” i załatwione.

Odwoła poranny trening

Trening cardio z pomocą seksu przecież ma za sobą, męśnie pokrzepione, więc po co ma wstawać tak wcześnie? Czy nie lepiej wyspać się po wieczornych ćwiczeniach?  

Dyskutuje sama ze sobą nad wypraniem prześcieradła

Istnieją dwie możliwości. Szybko je zdjąć i wrzucić do pralki, albo włączyć wentylator, poczekać aż wyschnie, po czym udawać, że nic się nie stało... Pierwsza opcja jest zazwyczaj zbyt pracochłonna (co by robili wówczas ci bardziej aktywni seksualnie?)... W każdym razie zrobi to co uważała za najlepsze.

Pozwoli swojej waginie odpocząć

Wagina w ciągu tych kilkunastu czy kilkudziesięciu minut wykona naprawdę kawał roboty, dlatego zasługuje na odpoczynek... Niektórym kobietom wystarczy leżenie bez ruchu, inne szybko uciekają pod prysznic i oblewają ją zimną wodą. Cokolwiek kobieta nie zrobi, ważne żeby czuła się dobrze.

Przejrzy się w lustrze

Po seksie kobiety często mają większe poczucie własnej wartości, niż przedtem. Dlaczego więc nie wykorzytać tych pięknych chwil i nie poprawić sobie humoru przed lustrem? Po cudownym seksie czemu by nie nacieszyć oka samą sobą?

Wyjawiliśmy kobiecy punkt widzenia bezpośrednio po współżyciu. Zatem jak widzicie, nam kobietom, bez przerwy coś chodzi po głowie...

Szukasz partnera/ki na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i znajdź kogoś o podobnych upodobaniach seksualnych już dziś!

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.