Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Czego mężczyźni nie lubią podczas seksu oralnego?

16.sierpień 2022
Czego mężczyźni nie lubią podczas seksu oralnego?

Seks oralny kochają zarówno mężczyźni jak i kobiety, ale zazwyczaj tylko z pozycji tego, który go otrzymuje. Ponieważ jeżeli jesteś tym, który daje, musisz choć trochę się na tym znać, mieć jakąś technikę. Jak powinno się zaspokajać mężczyzn?

Wiele (nie tylko) kobiet uważa, że seks oralny można poównać z pizzą –lepszy jakikolwiek, niż żaden. To nie jest tak do końca prawda. Nawet jeżeli mężczyźni uwielbiają robienie loda, jak to ładnie nazywamy, istnieją różne błędy, które kobiety popełniają i nie rzadko obejdzie się bez bólu. Przecież ból, choć nieumyślny, nie jest częścią erotycznych igraszek. Takie doświadczenie raczej nie należy do przyjemnych.

W pierwszej kolejności zapomnij o gryzieniu, czy ściskaniu, ponieważ to jest równoznaczne z bólem. I nie, to nie są żarty. Mężczyźni nienawidzą też, kiedy nagle w połowie przestaniesz. Tobie również by się to nie podobało! Okaż trochę empatii i entuzjazmu. Zdajesz sobie przecież z tego sprawę, że jeżeli robisz coś z przymusu, nie da się tego ukryć i zabierasz tym samym radość innym. Który mężczyzna chciałby podczas seksu oralnego patrzeć na znudzoną i zniesmaczoną minę kobiety? To jasne, że żaden.

To jednak nie wszystko, abyś mogła sprawić swojemu mężczyźnie prawdziwą przyjemność, zapytaliśmy panów „Jakie są najgorsze rzeczy, które robią kobiety podczas seksu oralnego? Co psuje nastrój?” A oto ich odpowiedzi.

Odpowiedzi mężczyzn:

Używanie zębów

Unikaj wszystkiego, co mogłoby sprawić ból (chyba, że jesteście umówieni inaczej). Zwłaszcza jeżeli w grę wchodzą jądra lub penis.

Suchość w ustach

Przygotuj sobie na wszelki wypadek szlankę z wodą i napij się zanim zaczniesz. Możliwe też, że wypiłaś dużo alkoholu i suche usta są tego dowodem. Nie nadużywaj alkoholu, pijana nie podołasz zadaniu jak należy.

Mówienie do penisa, jak do dziecka

"Myślę, że najgorsze robienie loda, to takie, kiedy kobieta w trakcie mówi do penisa, jakby to było małe dziecko.” Tak możesz mówić do swojego dziecka, albo zwierzątka. W łóżku lepiej sobie to odpuść. Faceci nie lubią, kiedy traktuje się ich jak dzieci, Tobie może wydawać się to rozkoszne, ale jemu już niekoniecznie.

Odruch wymiotny

Nie zepsuj atmosfery odruchem wymiotnym, wszystkiego można się nauczyć. Poszukaj w internecie, albo poczekaj na na nasz artykuł Jak zrobić deep throat

seks oralny

Bez rąk to nie to samo

Przy robieniu loda najważniejsze są usta i język, ale nie powinno tam zabraknąć również rąk. Jedni mężczyźni lubią dotykanie jąder, inni jednoczesną pracę rąk i języka. Najlepiej zrobisz, jeśli zapytasz swojego partnera, czego pragnie.

Dokończ to, co zaczęłaś

Już o tym wspominaliśmy na początku artykułu. Jeżeli coś zaczniesz, musisz to dokończyć. Chyba nikt nie lubi kiedy przyjemność kończy się zbyt szybko...

Bez entuzjazmu

Jeżeli nie przepadasz za seksem oralnym, to lepiej go nie uprawiaj, najgorsze co możesz zrobić to zmuszać się do niego. Możesz jednak spróbować go polubić. Przestań się bać, odważ się i pokaż swojemu partnerowi, że z Tobą czeka go ten najlepszy seks oralny w jego życiu. Która z nas nie chciałaby sprawić przyjemności swojemu mężczyźnie?

W interesie własnym i partnera, powinnaś wyżej wymienionych błędów unikać. Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa, zatem jeśli chcesz wiedzieć, co Twój partner lubi, a czego nienawidzi, zapytaj go. Być może na początku będzie się wstydzić, ale wytłumacz mu, że nie ma powodu do wstydu. Możecie na tym tylko zyskać, a przecież życie polega na sprawianiu sobie przyjemności. Przyjemność znajdziesz również na portalu erotycznym, gdzie możesz poznać mężczyznę, lub kobietę odpowiadających Twoim wyobrażeniom.

[Lil]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.