Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Czułe słówka jako najlepszy afrodyzjak

21.luty 2023
Czułe słówka jako najlepszy afrodyzjak

Czy wiesz, jakich słów użyć aby zrobiło mu się gorąco? Potrafisz słowami niczym magicznym zaklęciem sprawić aby jego męskość stała na baczność w oczekiwaniu na więcej? Dzisiaj podpowiemy ci, jak tego dokonać...

Na wstępnie zastanówmy się nad odpowiedzią na pierwsze i podstawowe pytanie, które brzmi: Co najbardziej podnieca mężczyzn? Mężczyźni to wzrokowcy, więc w pierwszej kolejności - widok oraz właśnie nieprzyzwoite słówka szeptane czule do ucha. Sprawiają one, że ich wyobraźnia (i nie tylko) od razu się uruchamia. W drugiej kolejności jest to oczywiście dotyk, tym jednak nie jest tak trudno podniecić mężczyznę jak samymi słowami. Odpowiedni dobór namętnych i czułych słówek to jest dopiero wyzwanie.  

W odróżnieniu od kobiet, mężczyźni nie zawsze wiążą seks z emocjami, zatem nie muszą uprawiać seksu aby okazywać uczucia. Podniecenie może u nich wywołać sam widok, dotyk, gest, słowo czy zapach. Panowie zatem uważają za doskonałą grę wstępną dotyk, całowanie i seks oralny. Płeć piękna często jednak potrzebuje trochę więcej, tzw. gry przedwstępnej, która zaspokoi ich potrzebę bezpieczeństwa, miłości, akceptacji i ciepła. Na szczęście my w dzisiejszym artykule skupiamy się na mężczyznach, będzie więc trochę łatwiej. 

Wygląd

Jak już wspominaliśmy wyżej i jak wszystkie dobrze wiemy - mężczyźni to wzrokowcy, zatem jeśli chcesz doprowadzić go do szaleństwa - musisz zadbać również o odpowiedni strój i makijaż. Każdego faceta oczywiście zawsze najbardziej interesuje to, co znajduje się pod naszym ubraniem, jednak możliwość zdjęcia z partnerki skąpej bielizny będzie również niezwykle podniecająca. Wybierz zatem coś, na co będzie mógł popatrzeć aby miał przedsmak tego, co na niego czeka - odsłoń wybrany fragment ciała, np. piersi, pośladki, okolice łonowe, jego ulubiony pieprzyk czy tatuaż. Ten niewielki gest sprawi, że nie będzie mógł się doczekać tego, co dalej... 

Oczywiście, jeśli lubicie takie zabawy - strój może mieć podłoże mniej lub bardziej fetyszystyczne. Ty najlepiej znasz swojego partnera i wiesz, jak sprawić mu największą przyjemność. 

Czułe słówka

Przechodzimy do meritum, czyli jak podniecić go słowami. Tutaj wiele zależy od kontekstu i sytuacji. Zdaniem eksperów na mężczyzn najlepiej działa bezpośredniość. Jeśli chcesz korzystać z metafor, nie wybieraj tych subtelnych. Każda obietnica - "Dasz mi go do buzi a ja się nim zajmę", "Chciałabym abyś mi go włożył a potem...", itp. z pewnością go podnieci. Nie zapomnij tylko później spełnić tej obietnicy, zatem nie składaj obietnic bez pokrycia. Opisuj sytuacje, które mogą za chwilę nastać aż znajdziecie się w sypialni, jakbyś oglądała film z wami w roli głównej. 

Seksualna tematyka w ustach płci pięknej niemal zawsze działa na panów stymulująco.

Dotyk

Tutaj wiele zależy od osobowości partnera oraz rodzaju waszych seksualnych igraszek. Niektórym będą wystarczyć delikatne muśnięcia, zaś inni będą potrzebowali czegoś ostrzejszego (w szczególności miłośnici BDSM). Pamiętajmy jednak, że mężczyźni zazwyczaj lubią kiedy dotykamy ich w szyję pośladki czy sutki. 

Podczas akcji

Będąc już w fazie zbliżenia staraj się być dalej tak samo ponętna, jak wcześniej. Mów o tym, co za chwilę zrobisz lub co chcesz aby on zrobił tobie. Większość mężczyzn lubi, kiedy kobieta podczas seksu staje się wulgarna - nie tylko jeśli chodzi o zachowanie ale również o kwestie werbalne. Podobno na panów wpływa stymulująco także poinformowanie o zbliżającym się orgazmie

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

[nk]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.