Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

DickPool: zabawki erotyczne dla miłośników DeadPoola!

18.wrzesień 2018
DickPool: zabawki erotyczne dla miłośników DeadPoola!

Kilka miesięcy temu swoją premierę kinową miał film Deadpool 2 i właśnie z tej okazji firma Geeky Sex Toys wyprodukowała tematyczne zabawki erotyczne. W dzisiejszym artykule omówimy kolekcję gadżetów, z których byłby dumny nawet sam DeadPool.

Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o Deadpoolu i nie wiedzą, o kim mowa, przygotowaliśmy krótkie wyjaśnienie. Deadpool to postać fikcyjna stworzona przez Marvel Comics, który otrzymał przezwisko Pyskatego najemnika (Merc with a Mouth), ponieważ nawet w sytuacjach krytycznych potrafi prowokować i wyśmiewać się ze swoich przeciwników. Oprócz tego zaburza też tzw. czwartą ścianę (dzieli się z widzami lub też czytelnikami swoimi przemyśleniami) i lubuje się w grach słownych, aluzjach seksualnych oraz nawiązaniach do popkultury.

Gry słowne są też specjalizacją firmy Geeky Sex Toys, która wymyśliła zabawki erotyczne DickPool. Jeżeli czytałeś którykolwiek z naszych poprzednich artykułów o zabawkach wyprodukowanych przez nich (na przykład: Pokemon, Star Toys), to z pewnością wiesz, o co mamy na myśli. Podpowiedzią jest już sama nazwa DickPool. Nie da się nie zauważyć, że jest podobna do imienia bohatera filmu DeadPool. Słowo "Dead" zastąpiono słowem „Dick”, którym w języku angielskim określa się męskie genitalia. Trzeba przyznać, że taka nazwa z pewnością spodobałaby się również Wadowi Wilsonowi czyli Deadpoolowi.

Jakie zabawki oferuje kolekcja DickPool od Geeky Sex Toys?

DickPool aka Wang Wilson

Dildo zostało wyrobione ręcznie i to z wielką dbałością o szczegóły. Kolor i wzór (szwy) przypominają czerwono-czarny, skórzany kostium DeadPoola. Dildo zostało wyproukowane z wodoodpornego silikonu. Producenci na swojej oficjalnej stronie niestety nie podają rozmiarów, jedynie wagę, która wynosi 305 g. Nazwa DickPool aka Wang Wilson to również ciekawa gra słów, bowiem słowo "wang" w języku potocznym to nic innego, jak po prostu penis. Jeżeli zainteresował Cię niniejszy gadżet możesz go kupić na stronie producenta w ponętnej cenie - 69 dolarów, czyli za około 254 zł.

Silikonowy knebel DickPool

Uwaga, miłośnicy BDSM teraz czytajcie uważnie, bo oto nadchodzi nie tylko knebel, ale cały DickPoolowy zestaw stworzony specjalnie dla was. Ale o szczegółach zestawu za chwilę, najpierw trochę o samym kneblu: został wyprodukowany z wodoodpornego, hipoalergicznego, bezzapachowego i niearomatyzowanego silikonu. Posiada pasek ze sztucznej skóry z 10 dziurkami, które można ustawiać wedle uznania, od 42 do 60 cm. Silikonowa część mierzy około 14 cm. Ta zabawka uciszyła by nawet Pyskatego najemnika z komiksów. Knebel  oczywiście ma czerwono-czarny kolor. Podoba Ci się ta zabawka? Możesz ją mieć za 50 dolarów ( ok. 184 zł).

9-częściowy zestaw bondage DickPool

Tak, oto i zestaw BDSM o którym wspominaliśmy przed chwilką, doczekaliście się. Oprócz knebla, składa się on jeszcze z 8 innych zabawek. W ich skład wchodzą: kajdanki na nogi i nadgarstki, obroża, smycz, bicz, lina do wiązania, karabinki do łączenia kajdanek, opaska na oczy i piórko do drażnienia. Wszystko to (nie mogło być inaczej) jest znów w kolorach czerwono-czarnych.

Jeśli jesteś miłośnikiem BDSM a jednocześnie fanem DeadPoola, nie zastanawiaj się dłużej i zaopatrz się w ten wyjątkowy zestaw. Ile kosztuje takie cudeńko? Na stronie producenta znajdziesz cały zestaw BDSM za 160 dolarów, czyli około 589 zł.  

Z zabawkami, czy bez – igraszki miłosne zawsze są przyjemniesze wraz z partnerem/partnerką. Jesteś samotny/a? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś o podobnych zainteresowaniach!

[rox]

Źródło: https://geekysextoys.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.