Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Dlaczego warto korzystać z kajdanek w łóżku?

6.maj 2021
Dlaczego warto korzystać z kajdanek w łóżku?

Jak sprawić aby seks w związku stał się jeszcze pikantniejszy? Dlaczego by nie wypróbować tej najbardziej znanej zabawki erotycznej jaką są kajdanki? Seks z użyciem kajdanek jest kuszący, ale niektórzy zwyczajnie boją się go wypróbować. Szkoda.

Sex z kajdankami na rękach należy do tego rodzaju seksu, którego każdy powinien wypróbować przynajmniej raz w życiu. Jeżeli dodamy do tego chustkę zawiązaną przez oczy, podniecenie tylko wzrośnie. Taka prosta rzecz, a ile może dostarczyć zabawy. O seksie z delikatną nutką przemocy każdy z nas z pewnością myślał nie raz, ale boimy się go wypróbować w praktyce, zbytecznie. Kiedy ustalicie z partnerem granice i będziecie się ich trzymać, może się z jednorazowej próby stać bardzo przyjemny zwyczaj.

Rodzaje

Metalowe

Metalowe kajdanki są jednymi z tych najtańszych, a swym wyglądem przypominają te używane przez policję. Oczywiście są delikatniejsze niż policyjne, aby nie podrażniły skóry. Gdyby mimo to okazały się nieprzyjemne, możesz wypróbować warianty z pluszem, który zazwyczaj można też bez problemu zdjemować. Im mniej będziesz się bronić przed swoją drugą połóweczką, tym mniejsza jest ewentualność zrobienia sobie krzywdy. krzywdę sobie zrobisz. Wielkość kajdanek można regulować.

Gdybyś przypadkiem albo „specjalnie” zgubił klucz, możesz się z nich wydostać za poocą pilnika, lub kupić od razu dwie pary takich, które można otworzyć bez klucza.

Skórzane

Skórzane kajdanki dostaniesz w wersji na ręce i na nogi. Dostępne są również modele, w których kajdanki są związane ze sobą, czym jeszcze bardziej ograniczają ruchy. Nie ma problemu też z zakupieniem skórzanej obroży na szyję i oczywiście smyczy.

Do produkcji takich kajdanek wykorzystuje się najczęściej czarną skórę. Skórzane kajdanki są bardziej pracochłonne, nie tak łatwo je zamknąć, ani założyć, ale efekt jest tego wart, są wygodne i nie powodują żadnych otarć, siniaków i innych przykrych niespodzianek. Cena skórzanych kajdanek jest wyższa niż metalowych.

Jedwabne

Wyprodukowane są ze wstążek, czym wywołują bardzo piękny efekt. Minusem jest to, że jedwabne kajdanki ślizgają się, a kiedy spadną partner może Ci bez problemu uciec znim zdążyć je ponownie założyć. Nie ma żadnych ograniczeń co do wielkości, czy długości wstążek, poradzą sobie nawet z silnym męskim nadgarstkiem. Nie są przeznaczone tylko dla delikatnych panienek, jakby się mogło wydawać.

Domowej roboty

Przywiąż go/ją czymkolwiek, co znajdziesz w domu pod ręką, a co nadaje się do użycia. W końcu, dlaczego by nie?

Początki z kajdankami

Choć wydaje się to być prosta zabawka erotyczna i tak może dojść do karkołomnych sytuacji i gaf. Dobrze jest spróbować jak używać kajdanek zanim w łóżku dojdzie do awantury. Klucz może się zaciąć, albo złomić, kajdanki mogą go/ją cisnąć a pozycje, które będziecie wypróbowywać – nagle staną się nieprzyjemne. Zatem zanim założysz partnerowi kajdanki porozmawiaj z nim i ustal szczegóły zabawy.

Znana jest sytuacja, kiedy to w Opolu para młodych ludzi zabawiała się z kajdankami, on przywiązał ją do łóżka, kochali się namiętie, po czym on zorietnował się, że nie ma kluczy. Spanikowana partnerka poprosiła go, aby zadzownił po pomoc do straży miejskiej, musieli mieć niezły ubaw.

Rozmiary i informacje dodatkowe dotyczące kajdanek z pluszem

  • minimalny obwód nadgarstka, bez pluszu: 16 cm
  • maksymalny obwód nadgarska, bez pluszu: 19,6 cm (na ciasno)
  • minimalny obwód nadgarstka, z pluszem: 14,4 cm
  • maksymalny obwód nadgarstka, z pluszem: 18 cm (na ciasno)
  • kolor: różowy (plusz na kajdankach można zdjąć), pod nim wszystkie kajdanki są koloru srebrnego
  • materiał: metalowe kajdanki z miękkim i przyjemnym na dotyk pluszem
  • utrzymanie: plyš je nutno přepírat v ruce a pouta vlhkým hadříkem, neměla by se namáčet

Nadal nie masz partnera, z którym móglbyś eksperymentować? W takim razie zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Źródło: https://www.ruzovyslon.cz/

[ivi]

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.