Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Dlaczego warto wypróbować dilda z wytryskiem?

12.lipiec 2019
Dlaczego warto wypróbować dilda z wytryskiem?

Producenci zabawek erotycznych robią co mogą, aby igraszki z ich produktami były coraz to bardziej zbliżone do rzeczywistości. Jednym z takich produktów są dilda z wytryskiem...

Dildo z wytryskiem wygląda jak każde inne, czyli jak męski penis. Jak sama nazwa wskazuje, ma jednak jedną dodatkową właściwość, która sprawia, że jest jeszcze bardziej podobne do prawdziwego penisa. Wykorzystywane jest nie tylko do masturbacji, ale również podczas sztucznego zapłodnienia i praktyki seksualnej zwanej pegging (kobieta stymuluje męski odbyt). Dla niektórych osób takie dilda są też doskonałym sposobem na walkę ze stresem, ponieważ działają niczym piłeczka antystresowa.

Jak działają dilda z wytryskiem?

Wszystkie dilda z ejakulacją mają w sobie zamontowaną specjalną rurkę i są zaprojektowane tak, aby sztuczna sperma (lub prawdziwa w przypadku sztucznego zapłodnienia) wystrzeliła z niego przez górny otwór, taki sam jak u prawdziwego penisa. Niektóre z nich można podłączyć do napełnionej wcześniej strzykawki. Dzięki niej możesz mieć lepszą kontrolę nad wytryskiem – od słabego aż po silniejszy, który może dostrzelić nawet na sufit. Inne działają na trochę odmiennej zasadzie – musisz je zanurzyć do płynu, który następnie wsiąka w sztuczne jądra. Aby pojawił się wytrysk należy później je ścisnąć. Gdyby w ten sposób działały prawdziwe penisy nie byłoby to najlepszym rozwiązeniem.

Niektóre dilda mają do rurki podłączoną pompę zewnętrzną. Ten design przydaje się przede wszystkim w przypadku, że człowiek nie chce, aby doszło do wytrysku zanim będzie do tego przygotowany.

Wybór nasienia

Kupując dildo z wytryskiem, musimy też zastanowić się nad wyborem odpowiedniego nasienia. Oczywiście jest to tylko sztuczny ejakulat, taki sam, jakiego używają aktorzy porno podczas nagrywania filmów. Jakie nasienie powinniśmy wybrać? Najlepszy rodzaj sztucznej spermy ma mlecznie biały kolor i można go bezpiecznie używać również wewnątrz ciała. Odpowiedni będzie hybrydowy lubrykant, który ma taką samą konsystencję i kolor jak prawdziwe nasienie. Jest bezpieczny dla naszego zdrowia i można bez obaw „wytrysnąć” w waginie lub odbycie. Dzięki podobieństwie w konsystencji, sztuczna sperma na bazie lubrykantu strzela na taką samą odległość, co prawdziwa.

Imitacja nasienia jest sprzedawana w małych ilościach i zazwyczaj wystarczy tylko na jedno użycie. Niektórym może się wydawać droga (najtańsze można znaleźć za 26 do 34 zł, droższe kosztują nawet ponad 50 zł), jednak jeżeli zdecydowaliśmy się na kupno dilda z wytryskiem lepiej jest zainwestować w spermę lepszego rodzaju. Tym bardziej jeśli mamy ją do użytku wewnętrznego. Unikaj domowej roboty ejakulatów, nie próbuj wyrobić ich samemu z jajek, skrobii kukurydzianej czy oleju kokosowego. Czegoś takiego możesz używać tylko na zewnętrzne części ciała – twarz, brzuch, itp. Użycie wewnętrzne domowej roboty spermy mogłoby skutkować pojawieniem się bakterii lub alergii.

Z czego są zrobione dilda z wytryskiem?

Materiał, z którego zostały wyprodukowane również sprawia, że możemy mieć jeszcze większe wrażenie prawdziwości. Dilda z wytryskiem w większości są produkowane z silikonu, który jest gładki w dotyku i łatwo się czyści. Inne, te ze sztucznej skóry i PVC bez ftalatów są równie realistyczne i miękkie, jednak tutaj problem polega na tym, że trudniej się je myje. Po użyciu gadżet należy umyć w gorącej wodzie. Przypominamy też, że wszystkie zabawki erotyczne powinno się przechowywać w suchym i czystym miejscu.

Mimo wszystko wolisz prawdziwego partnera z krwi i kości? W takim razie znajdź go już dziś! Zarejestruj się ZA DARMO na naszym portalu erotycznym i poznaj kogoś o podobnych fantazjach erotycznych!

[rox]

Zdjęcia: https://www.pipedreamproducts.comhttps://www.docjohnson.com

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.