Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Dominująca dziewczyna

28.kwiecień 2022
Dominująca dziewczyna

Od zawsze kręciła mnie kobieca dominacja, stopy i feminizacja. Moja dziewczyna wiedziała o tym, dlatego często próbowaliśmy różnych rzeczy w tematyce femdom.

Praktycznie nie mieliśmy zwykłego seksu, wszystko odbywało się tylko ku jej przyjemności. Zawsze dominowała, wydawała mi rozkazy. Ja byłem jej posłuszną suczką. Pasowała mi taka rola, ona także była zadowolona z wyższości nade mną.
Pewnego razu, czytając opowiadania erotyczne. Natrafiłem na opowiadanie typu cuckold. Nigdy nie oglądałem ani nie czytałem niczego w tej tematyce. Pomyślałem, że muszę to przeczytać. Okazało się, że mój członek przez całe opowiadanie był sztywny. Podnieciło mnie opowiadanie jak dziewczyna zdradza swojego chłopaka z kolegą z pracy na jego oczach. Byłem w takim stanie, że musiałem sobie zwalić.
Postanowiłem napisać do mojej dziewczyny i zapytać jakie ma podejście do tematyki cuckold. Odpisała, że chętnie dała by się przelecieć komuś z większym penisem ode mnie. Trochę uraziło mnie to ale z drugiej strony podnieciło. Wizja w której moja dziewczyna skacze po wielkim murzyńskim penisie była dziwnie przyjemna.
Następnego dnia, gdy obydwoje wróciliśmy z pracy. Moja dziewczyna powiedziała, że chętnie by się rozluźniła po ciężkim dniu w pracy. Powiedziała, że chciałaby trochę mnie zdominować. Kazała mi się rozebrać do naga i czekać na nią na kolanach. Ona w tym czasie poszła się przebrać i pomalować. Czas dłużył się nieubłaganie. W końcu wraca. Natychmiast stanął mi na jej widok. Czarne szpilki z czerwoną podeszwą, ciemne pończochy i piękna czarna bielizna z Victoria Secret. W ręce trzymała kilka kawałków długiej liny. Podeszła do mnie i chwyciła mnie za włosy.
-Kładź się na plecach i ręce za plecy!
Wiedziałem co mnie czeka, zwiąże mnie w hogtie i będzie męczyła mojego penisa przez bardzo długi czas a na końcu zrujnuje mój orgazm. Uwielbiałem to.
Tak jak myślałem, związała moje ręce za plecami, następnie to samo zrobiła z nogami. Na końcu połączyła moje związane z tyłu ręce i nogi, ściskając je ze sobą liną. Ciasne hogtie. Nie mogłem się wtedy w ogóle ruszać a o uwolnieniu nie było mowy. Uwielbiałem być bezbronny i całkowicie zależny od jej łaski.
Jednak zamiast zająć się mną, podeszła do biurka i włączyła komputer. W jej seksownym stroju, każdy jej ruch podniecał mnie jeszcze bardziej. Obserwowałem dokładnie co robi. Włączyła stronę z kamerkami gdzie można rozmawiać z obcymi z całego świata. Zaczęła po kolei przeglądać różne osoby, wszyscy byli oszołomieni na jej widok. Prawili jej komplementy a ci bardziej zboczeni mówili, że chętnie by ją przelecieli.
W końcu moja dziewczyna natrafiła na wysokiego murzyna. Ich rozmowa zaczęła się niewinnie lecz po chwili zaczęło się robić coraz to bardziej gorąco. Zeszli na temat seksu, moja dziewczyna zaczęła opowiadać jakie pozycję lubi najbardziej, co ją podnieca. Murzyn powiedział, że bardzo się mu podoba. Moja dziewczyna odwzajemniła to słodkim uśmiechem i zaproponowała mu zabawę przez kamerkę. Byłem w szoku. Zrobiło mi się gorąco. Ja leżę na podłodze związany a moja dziewczyna flirtuje z ciemnoskórym mężczyzną. Co gorsza, powiedziała mu, że jeśli pokaże swojego penisa to ona ściągnie wtedy stanik. Nie musiała długo czekać. Zaraz na ekranie zobaczyła z 20centymetrowego czarnego penisa. Widziałem jak patrzy na niego z zachwytem. Widać było po jej rumieńcach, że jest niesamowicie podniecona.
Jak obiecała, tak zrobiła. Jej stanik powędrował na podłogę. Murzyn chwycił swojego penisa w rękę i zaczął się masturbować. Zaczął mówić mojej dziewczynie, że będzie mieć tego penisa w ustach. Moja dziewczyna na te słowa zaczęła jeździć ręką po swoich majteczkach. Zaczęli wymieniać się ze sobą pikantnymi tekstami co by ze sobą zrobili. Podczas gdy ja dalej leżałem związany na podłodze i słuchałem jak moja dziewczyna uprawia cyberek z innym mężczyzną na moich oczach.


Nagle poczułem, że mój penis twardnieje. Podniecało mnie jak moja dziewczyna robi to na moich oczach. Zacząłem ocierać mojego penisa o podłogę. Moja dziewczyna zauważyła to i zaczęła się śmiać. Wzięła laptopa na ziemię i skierowała kamerkę tak, że teraz było widać nas obydwu. Powiedziała murzynowi, że to mój chłopak którego podnieca bycie zdradzanym. Zaczął się śmiać. Nie potrafiłem spojrzeć mu w oczy.
Wtedy moja dziewczyna zniknęła na chwilę i wróciła ze swoim czarnym dildo z przyssawką. Położyła je na podłodze prosto przed moją twarzą. Usiadła na nim i zaczęła wkładać go do swojej cipki. Powoli zaczynała go ujeżdżać. Murzyn patrzył na to i masturbował się. Przyspieszyła tempo, skakała po nim jakby to był prawdziwy penis. Zaczęło głośno jęczeć. Podnieciłem się jeszcze bardziej, zacząłem mocniej ocierać się moim penisem o podłogę. Czułem, że zaraz trysnę. Wyobraziłem sobie, że to czarne dildo to tak naprawdę penis murzyna z którym moja dziewczyna romansowała na kamerce.
Nie musiałem długo czekać. Ochlapałem cała podłogę dookoła mnie, głośno przy tym krzycząc z rozkoszy. Moja dziewczyna popatrzyła na mnie że zdumieniem. Nie wiedziała że aż taka podnieca mnie bycie rogaczem. Wtedy zobaczyłem w jej oczach błysk, wiedziałem że wpadła na jakiś szalony pomysł.
Przestała ujeżdżać dildo, podeszła do mnie i na rękę pozbierała dookoła moją spermę. Następnie obsmarowała nią całego penisa. Przybliżyła laptopa prosto na mnie. Widziałem z bliska murzyna masturbującego się. Po orgazmie nie podniecało mnie to już jak przed nim. Czułem upokorzenie.
Wtedy poczułem jak w moich ustach ląduje czarne dildo mojej dziewczyny, osmarowane moją spermą. Zaczęła posuwać mnie nim w usta. Dławiłem się jak dziwka. Moja dziewczyna zaczęła mówić, że to penis tego murzyna. Pytała czy czuję na nim smak jej cipki. Mówiła, że jedyne do czego się nadaje to ssać jego penisa bo nie umiem zaspokoić mojej dziewczyny.
Murzyn oglądał to całe przedstawienie po drugiej stronie, wciąż trzymając w ręku swojego wielkiego penisa. Widać było, że za chwilę dojdzie. Wystrzelił ogromnym pociskiem spermy prosto w swoją kamerkę. Moja dziewczyna zaczęła się śmiać, że powinna być to moja twarz.
Leżałem dalej związany na podłodze, podczas gdy moja dziewczyna dalej dociskała czarne dildo w moich ustach. Nie mogłem się go pozbyć bo byłem całkowicie unieruchomiony. Moja dziewczyna jak gdyby nigdy nic zaczęła rozmawiać i żegnać się z murzynem, dziękowała mu za wspaniale spędzony czas. Na koniec powiedziała mu, że czeka aż przeleci ją naprawdę. Rozłączyła się.
Spojrzała na mnie. Związanego, brudnego od swojej spermy i trzymającego w ustach dildo.
-Mam nadzieję, że Ci się spodobało bo mi bardzo. Chętnie to powtórzę.

Szukasz partnera na seks? Zarejestruj się ZA DARMO na portalu erotycznym i poznaj kogoś już dziś!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.