Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Dziewczyna z internetu

4.lipiec 2016
Dziewczyna z internetu

W internecie każdy znajdzie przyjemność...

Dość wcześnie stałem się aktywny seksualnie. Swój "pierwszy raz" przeżyłem w wieku 17 lat i raczej nigdy nie narzekałem na brak powodzenia wśród dziewczyn. Na szczęście natura obdarzyła mnie dość dobrymi predyspozycjami; jestem dość wysoki i (podobno!) niebrzydki. Do tego bardzo lubię sport, więc mogę pochwalić się dość dobrą, wyrzeźbioną sylwetką. Dziś mam prawie 30 lat. Tylko raz w życiu zdarzyło mi się być w poważnym, trwałym związku, ale dość szybko się to skończyło. Przeżyłem zatem mnóstwo przygód z różnymi dziewczynami które poznawałem na najróżniejsze sposoby, Prowadzę dość bogate życie towarzyskie, często chodzę na imprezy – nie brakuje mi zatem okazji do poznawania nowych ludzi. W pewnym momencie zdałem sobie jednak sprawę z tego, że zwyczajnie zaczynam się nudzić. Całe to poznawanie nowych dziewczyn i przeżywanie z nimi przygód trwających nie więcej niż jedną noc stało się dość rutynowe, więc postanowiłem, że będę szukał czegoś innego. Postanowiłem spróbować kogoś przez internet. I to był naprawdę strzał w dziesiątkę.

dziewczyna z internetu

W sieci działa mnóstwo stron, na których dość łatwo można poznać nowe osoby. Jakoś nigdy nie interesowałem się nimi bardziej – nie miałem na to czasu. Zdecydowałem się jednak na skorzystanie z takich możliwości, więc założyłem konta na kilku z nich. Początki nie były łatwe, bo za bardzo nie wiedziałem, jak w ogóle się nimi posługiwać. Szybko jednak nawiązałem znajomość z paroma dziewczynami z mojej okolicy. Jedna z nich szczególnie przypadła mi do gustu: Monika. Od razu wpadły mi w oko jej zdjęcia – wysoka, szczupła brunetka z idealną figurą. Co prawda nic w jej profilu nie sugerowało, że miałaby ona szukać przygody na jedną noc – ale przecież facet z takim doświadczeniem jak ja bez problemu sobie z tym poradzi. Pisałem z Moniką przez kilka tygodni, stopniowo zdobywając jej zaufanie i sympatię. W pewnym momencie zaczęła przysyłać mi coraz więcej swoich zdjęć, wśród których znalazły się także te bardziej "niegrzeczne". Uznałem, że nadszedł czas, żeby spotkać się z nią na żywo.

Umówiliśmy się w jednej z moich ulubionych kawiarni na mieście. Przyszła, ubrana w piękną, bardzo wyzywającą sukienkę – pierwszy sygnał, że dobrze zrozumiała moje intencje. Spędziliśmy razem naprawdę świetne popołudnie. Zjedliśmy obiad, potem zabrałem ją do klubu trochę potańczyć. Koniec końców, wylądowaliśmy w moim łóżku. Przyznam, że po tak wielu latach mam już dość duże wymagania wobec moich partnerek łóżkowych, a Monice udało się naprawdę dobrze je spełnić. Kochałem się z nią przez kilka godzin; nigdzie się nie śpieszyliśmy, więc pozwoliliśmy sobie na dłuższą grę wstępną i po prostu cieszenie się seksem. Po wszystkim okazało się, że ona też szukała przygody na jedną noc i raczej nie była zainteresowana dłuższym związkiem. Od tego czasu naprawdę przekonałem się do internetowych portali randkowych, bo na własnej skórze zobaczyłem, że mogą one być niezwykle przydatne w skutecznym uwodzeniu i poznawaniu nowych dziewczyn. Jeżeli ktoś szuka dla siebie takich właśnie jednorazowych przygód, to serdecznie polecam mu tego typu miejsca w internecie.

I Ty możesz znaleźć swoją dziewczynę z internetu, wystarczy być na flirtranki.pl !!

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.