Jeden z największych portali dla dorosłych w Polsce - portal erotyczny flirtrandki.pl

Erotyka w Krainie Czarów

18.lipiec 2017
Erotyka w Krainie Czarów

W dzisiejszych czasach już mało co jest w stanie nas zaskoczyć. Bajki dla dzieci przerabiane są na takie dla dorosłych, a internet pełen jest nagich animowanych postaci inspirowanych bohaterami tych najmłodszych. Czasem powstają też z nich bardzo ciekawe zabawki. Dziś zapraszamy was na wycieczkę do Krainy Czarów.

Firma Doc Johnson, która stworzyła kolekcję Wonderland, inspirowaną bajką Alicja w krainie czarów, nie jest wcale nowa. Została założona w 1976 roku, zatem z sukcesem działa już od ponad czterdziestu lat na rynku erotycznym. Podczas gdy inne firmy przenosiły się za granice, firma Doc Johnson została na swoim miejscu, w Kalifornii. Utrzymywanie stałej pozycji, w bliskości domu, umożliwia firmie dbanie o jakość produktów i wprowadzanie innowacji. Są dumni, że mogą zagwarantować swoim klientom prawdziwe amerykańskie produkty.

Doc Johnson ma szeroką ofertę zabawek erotycznych i dodatków, takich jakch np. lubrykanty. Jedną z ciekawszych kolekcji jest ta o nazwie Wonderland. Jest idealna dla każdego, nie tylko miłośników przygód Alicji. Kolekcja zawiera zabawki zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zabawki erotyczne, których jest w sumie 16, są rodzielone na 3-4 kategorie w zależności od jej rodzaju. My zaprezentujemy teraz kilka z nich.

The Heavenly Heart

Zabawki o nazwie The Heavenly Heart (w tłumaczeniu Niebiańskie serce), dla których inspiracją była Królowa Kier sprawująca władzę w Krainie Czarów, jest dostępna w trzech wariantach dla obu płci. Wyprodukowano je z nieszkodliwego silikonu, dodatkowo można się z nimi bawić również pod wodą, albowiem są wodoodporne. W wyglądzie oczywiście charakterystyczne są serduszka i czerwony kolor.

Wibrator

Zaokrąglone serce na główce wibratora z pewnością przeniesie Cię „aż na drugą stronę lustra”. Posiada dziesięć stopnii wibracji. Jego długość wynosi 10cm.

Mini wibrator

Podobny do klasycznego, różni się jedynie tym, że można go włożyć na palec. Możesz zatem wykorzystać wibracje lub usunąć część wibracyjną i stymulować łechtaczkę palcem, na który włożysz silikonową część. Długość mini wibratora wynosi 10cm, do stymulacji nadaje się jednak jedynie 8cm. Jest szeroki na 2,3cm.

Pierścień na penisa

Obwód zabawki wynosi 16,5cm a jej opis gwarantuje Ci niezapomnianą wycieczkę do króliczej nory, czym nawiązuje do początku przygód Alicji w Krainie Czarów. Nakładka wydłuża zabawę a dzięki części wibracyjnej, którą tak jak w przypadku mini wibratora można usunąć, wzmacnia doznania poprzez stymulację łechtaczki.

The Heavenly Heart

The Kinky Kat

Te zabawki są oryginalne nie tylko dzięki swoim nazwom, ale i kształtom. W odróżnieniu od innych zabawek z tej kolekcji, na podstawie nazwy The Kinky Kat można już rozpoznać, że jest to coś związanego z seksem, albowiem kat (cat) w tłumaczeniu oznacza perwersyjnego kotka, w tym przypadku konkretnie Kota z Cheshire, który nieustale się uśmiechał. Kocie zabawki mamy aż cztery. Wyglądem przypominają magicznego kotka i mają różowy kolor.

Wibrator

Wyprodukowany z przyjaznego dla zdrowia silikonu. Jest wodoodporny, a jego długość wynosi 10cm. Ma dziesięć stopni intensywności, dzięki którym będziesz aż mruczeć z rozkoszy.

Mini wibrator

Mini wibrator ponownie różni się jedynie długością i wykorzystaniem. Całkowita długość mini wibratora wynosi 10cm, z czego używa się jedynie 8cm. W odróżnieniu od The Heavenly Heart ten mini wibrator jest szerszy o 0,7cm, w sumie ma zatem 3cm.

Kot z Cheshire

Pierścień na penisa

Pokochasz design tej zabawki.Na górze znajduje się główka kota, która szyderczo się uśmiecha. Mężczyzni znów mają możliwość wykorzystać stymulujące działanie wibrującej nakładki. Obwód nakładki wynosi 16,5cm.

Zatyczka analna

Silikonowa zatyczka analna nie posiada kociej głowy, ma jednak inną cechę charakterystyczną łączącą ją z Kotem z Cheshire. Mowa o spiralnej powierzchni zatyczki, który przynosi jeszcze większe doznania podczas seksu. Zabawka jest elastyczna, łatwa do umycia. Jej długość wynosi 10cm, wsunąć ją możesz aż na 9cm. Obwód wynosi 2,5cm.

Kot z Cheshire

The Pleasurepillar

Twórcy wykazali się kreatywnością przy nadawaniu zabawkom nazw. Pleasurepillar tworzą angielskie słowa pleasure (przyjemność) i caterpillar (gąsienica). Jeżeli znasz przygody Alicji z pewnością przypuszczasz, że inspiracją dla tej zabawki była postać Absolema. Tak samo jak Królowa Kier, Absolem ma trzech swoich sexy przedstawicieli.

Wibrator

Wyglądem przypomina gąsienicę. Oprócz funkcji wibracyjnych może doprowadzić kobietę do orgazmu dzięki zaokrąglonemu czubkowi, który trafi dokładnie w punkt G. Wibrator został wyprodukowany z turkusowego silikonu. Jego długość wynosi 10cm.

Mini wibrator

Mini wibrator ponownie różni się jedynie wielkością i sposobem wykorzystania. Całkowita długość wynosi 10cm, z czego wykorzystuje się jedynie 8cm. Jego obwód wynosi 2,8cm.

Pierścień na penisa

Pierścień ma zaokrąglony kształt, dla potrzeb użytkownika. Podczas seksu możesz wykorzystać specjalne programy wibrujące, ale nie musisz. Obwód wynosi 16,5cm.

The Pleasurepillar

The White Wabbit

Wzorem dla tej zabawki był oczywiście Biały Królik, od którego zaczęła się przygoda Alicji. Pozwól mu zatem porwać się wprost do Krainy Czarów. Wystarczy wybrać jedną z zabawek o nazwie The White Wabbit . Być może zauważyłeś, że pojedyńcze słowa tej nazwy zaczynają się od tej samej litery. Dla tej zabwki producenci wybrali słowo wabbit, które jest rozkoszniejszą wersją słowa rabbit (króik).

Wibrator

Królicze uszka uprzyjemnią stymulację łechtaczki. Zabawka ma długość 10cm i została wyprodukowana z białego, przyjaznego dla zdrowia wodoodpornego silikonu.

Mini wibrator

Ten mini wibrator, tak samo jak inne wspomniane już mniejsze wersje klasycznych wibratorów różni się od swojej większej wersji wielkością i możliwością wyjęcia części wibrującej. Wyglądem oczywiście przypomina królika.

The White Wabbit

Pierścień na penisa

Chyba każdy przyzna, że dzięki króliczym uszom pierścień wygląda słodko. Z tą nakładką, wyprodukowaną z silikonu przeżyjesz naprawdę niezapomniany seks. Obwód pierścienia to 16,5cm.

Zatyczka analna

Ów chętny do zabawy króliczek spełni Twoje najskrytsze pragniena. Zatyczka zakończona króliczymi uszami ma 10cm długości i 2,8cm szerokości. Podstawow część zatyczki jest stablina, ale zarazem wygodna i elastyczna.

The White Wabbit

Ceny zabawek erotycznych z Krainy Czarów wynoszą od 30 do 55 dolarów, czyli od mniej więcej 110 do 200 złotych. Nie są zatem zbyt tak drogie. Oprócz zabawek, do kolekcji należą również dwa lubrykanty, które kosztują 16,68 dolarów, czyli 60 złotych. Aktualnie niestety są nie do zdobycia.

Chciałbyś/chciałabyś wiedzieć jak wygląda Kraina Czarów? Wystarczy złożyć zamówienie na zabawkę, którą chcesz kupić, a później zaprosić partnera w podróż pełną przyjemności. Jeżeli nie masz z kim się wybrać, możesz rozejrzeć się na naszym portalu dla dorosłych.

[rox]

Źródło: https://www.docjohnson.com/featured/brands/wonderland-1.html?p=1 

Uwaga: Strona zawiera treści o tematyce erotycznej, w tym chat erotyczny, zdjęcia, filmy i inne materiały o tematyce przeznaczonej dla osób pełnoletnich. Aby móc przeglądać tę stronę musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od juryzdykcji) oraz zaakceptować regulamin serwisu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat - opuść tę stronę. Modele i modelki prezentowane na niniejszej stronie mają ukończone 18 lat lub więcej. Aby móc korzystać ze strony wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek, w przeciwnym wypadku zalogowanie się będzie niemożliwe.